Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Pro lepší erekci si muži kupují Clavin

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pravda o průměrné délce pohlavního styku může být šokující. Stěžuje si partnerka na úterní dvacetiminutovky? Zkuste ji uklidnit, oproti standardu jste na tom čtyřikrát lépe. Průměrná doba soulože je totiž "pouhých" 4 až 5 minut.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pro lepší erekci si muži kupují Clavin! | foto: ahr

Jestliže máte zájem o poněkud delší sexuální radovánky, pak je nasnadě pořídit si v lékárně volně prodejný doplněk stravy ke zkvalitnění erekce s rychlým nástupem účinku Clavin.

Pro kvalitní prožitek milenců je nejdůležitější dobrá souhra mezi partnery a vzájemné poznání jemných nuancí v reakcích na sexuální stimulaci, psychické rozpoložení a také možnost spolehnout se na kvalitní erekci.

Stupeň vzrušení partnerky je také mimořádně motivujícím faktorem; donedávna byli muži „podezříváni“ ze sobectví a byla jim téměř vyčítána nemožnost předstírat vyvrcholení, ke kterému se ženy často uchylují, aby svého partnera potěšily.

Muž pochopitelně nemůže nic „nahrát“. Erekce je výsledkem složitého fyziologického procesu, který je, ve velmi zjednodušeném podání, založen na zúžení cévního průsvitu a snížení odtoku krve z topořivých těles v penisu. Mezi jednotlivými styky se od vyvrcholení počítá tzv. refrakční perioda, tedy čas, po kterém může opakovaně dojít k sexu.

Clavin pomůže s erekcí i opakovaným stykem

Clavin STRONG je přípravek s unikátním složením a silnějším příznivým působením na prokrvení penisu a erekci. Účinné látky přípravku vytváří v těle tzv. DELTA EFFECTTM, který několika mechanismy účinku napomáhá výraznějšímu prokrvení mužského pohlavního orgánu.

Clavin patří mezi přípravky, jejichž účinnost a bezpečnost byla a je experimentálně ověřována. Jednorázová i dlouhodobá účinnost účinné složky Clavertin 11 byla experimentálně potvrzena. (Chen J., Wollman Y., Chernichovsky T., Iaina A., Sofer M., Matzkin H.: Br. J. Urol. Int. 83, 1999:269).

Otevřená, placebem kontrolovaná preklinická studie FERTILITY 1 prokázala příznivý vliv Clavertinu 11 na libido, zvýšení počtu a koncentrace spermií ve spermatu a jejich přežitelnost.

S Clavinem muži oslavují úspěchy

Přípravek Clavin se již dvakrát v historii stal organizátorem a sponzorem české účasti na mezinárodních masturbačních maratónech, přičemž užívání Clavinu českými borci bylo pořadateli vždy označeno za „povolený doping“. V roce 2006 se Clavinem „nadopovaný“ český reprezentant stal v Londýně vicemistrem světa, když dokázal nepřetržitě onanovat šest a půl hodiny.

Další český zástupce, František Klimeš, pak v létě 2008 v dánské Kodani český rekord ještě vylepšil, když dosáhl neuvěřitelného času osm hodin a pět minut. Tento výkon mu v konkurenci padesáti účastníků vynesl stříbrnou pozici.

Doplněk stravy Clavin letos slaví čtvrtý rok působení na českém parafarmaceutickém trhu. Okamžitě zaujal tisíce českých mužů, postupem času jeho obliba rostla a v roce 2007 se stal nejprodávanějším přípravkem na rychlou podporu erekce volně dostupným v lékárnách, v roce 2008 tuto pozici obhájil.

V současnosti jsou v lékárnách k dostání dvě varianty přípravku – Clavin Original a Clavin STRONG.

Autor:

Nejčtenější

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Péče o bazén ve velkém horku. Pouze chemie nestačí

Péče o bazén ve velkém horku: Pouze chemie nestačí

Teploty venku v podstatě každým dnem atakují třicítku, a tak se frekvence koupání ve vlastním bazénu rapidně zvýšila....

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Nakupujte výhodně bez poštovného. Online porovnávač Herueka se rozhodl podpořit online nákupy i během aktuální sezóny a...

Další z rubriky

Výpomoc na mateřské: v roce 2018 to není chůva, ale půjčka

Výpomoc na mateřské: V roce 2018 to není chůva, ale půjčka

Chůva, slečna na hlídaní, au pair - to už dávno nejsou synonyma pomoci mamince s péčí o dítě. Stále častěji jsou to...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Nový život bez kil navíc

Ke konci programu Cambridge Weight Plan se účastnice sešly při focení s...

Přihlásily se do výzvy s programem Cambridge Weight Plan a začaly nový život. Tři odvážné ženy díky podpoře výživových...

Najdete na iDNES.cz