Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Pro lepší erekci si muži kupují Clavin

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pravda o průměrné délce pohlavního styku může být šokující. Stěžuje si partnerka na úterní dvacetiminutovky? Zkuste ji uklidnit, oproti standardu jste na tom čtyřikrát lépe. Průměrná doba soulože je totiž "pouhých" 4 až 5 minut.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pro lepší erekci si muži kupují Clavin! | foto: ahr

Jestliže máte zájem o poněkud delší sexuální radovánky, pak je nasnadě pořídit si v lékárně volně prodejný doplněk stravy ke zkvalitnění erekce s rychlým nástupem účinku Clavin.

Pro kvalitní prožitek milenců je nejdůležitější dobrá souhra mezi partnery a vzájemné poznání jemných nuancí v reakcích na sexuální stimulaci, psychické rozpoložení a také možnost spolehnout se na kvalitní erekci.

Stupeň vzrušení partnerky je také mimořádně motivujícím faktorem; donedávna byli muži „podezříváni“ ze sobectví a byla jim téměř vyčítána nemožnost předstírat vyvrcholení, ke kterému se ženy často uchylují, aby svého partnera potěšily.

Muž pochopitelně nemůže nic „nahrát“. Erekce je výsledkem složitého fyziologického procesu, který je, ve velmi zjednodušeném podání, založen na zúžení cévního průsvitu a snížení odtoku krve z topořivých těles v penisu. Mezi jednotlivými styky se od vyvrcholení počítá tzv. refrakční perioda, tedy čas, po kterém může opakovaně dojít k sexu.

Clavin pomůže s erekcí i opakovaným stykem

Clavin STRONG je přípravek s unikátním složením a silnějším příznivým působením na prokrvení penisu a erekci. Účinné látky přípravku vytváří v těle tzv. DELTA EFFECTTM, který několika mechanismy účinku napomáhá výraznějšímu prokrvení mužského pohlavního orgánu.

Clavin patří mezi přípravky, jejichž účinnost a bezpečnost byla a je experimentálně ověřována. Jednorázová i dlouhodobá účinnost účinné složky Clavertin 11 byla experimentálně potvrzena. (Chen J., Wollman Y., Chernichovsky T., Iaina A., Sofer M., Matzkin H.: Br. J. Urol. Int. 83, 1999:269).

Otevřená, placebem kontrolovaná preklinická studie FERTILITY 1 prokázala příznivý vliv Clavertinu 11 na libido, zvýšení počtu a koncentrace spermií ve spermatu a jejich přežitelnost.

S Clavinem muži oslavují úspěchy

Přípravek Clavin se již dvakrát v historii stal organizátorem a sponzorem české účasti na mezinárodních masturbačních maratónech, přičemž užívání Clavinu českými borci bylo pořadateli vždy označeno za „povolený doping“. V roce 2006 se Clavinem „nadopovaný“ český reprezentant stal v Londýně vicemistrem světa, když dokázal nepřetržitě onanovat šest a půl hodiny.

Další český zástupce, František Klimeš, pak v létě 2008 v dánské Kodani český rekord ještě vylepšil, když dosáhl neuvěřitelného času osm hodin a pět minut. Tento výkon mu v konkurenci padesáti účastníků vynesl stříbrnou pozici.

Doplněk stravy Clavin letos slaví čtvrtý rok působení na českém parafarmaceutickém trhu. Okamžitě zaujal tisíce českých mužů, postupem času jeho obliba rostla a v roce 2007 se stal nejprodávanějším přípravkem na rychlou podporu erekce volně dostupným v lékárnách, v roce 2008 tuto pozici obhájil.

V současnosti jsou v lékárnách k dostání dvě varianty přípravku – Clavin Original a Clavin STRONG.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Na léto vás připraví omlazení dekoltu a rukou i laserová epilace

Na léto vás připraví omlazení dekoltu a rukou i laserová epilace

Přivítejte léto, jak jste si vždy přála! Se skvělým pocitem ze svého těla v plavkách. Právě je ideální čas na omlazení...

Jarní výzva OnaDnes: Do prázdnin s novou postavou

Jarní výzva OnaDnes: Do prázdnin s novou postavou

Vykročte do jara s novou výzvou, dosáhněte vysněné postavy. Společně s Cambridge Weight Plan vám s tím pomůžeme. Nedaří...

Češi mají rekordní zájem o české výrobky

Češi mají rekordní zájem o české výrobky

Velká spotřebitelská soutěž „Střihněte si 3× Škodu Fabia a sto tisíc dalších skvělých cen“, kterou organizoval Státní...

Vínové líčení pro všechny milovníky červené

Vínové líčení pro všechny milovníky červené

Arome.cz Patříte mezi příznivce všech odstínů červené a rádi byste je nosili nejen na rtech, ale i na očích? Nebojte se odvázat a...

Najdete na iDNES.cz