Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Pro golf je Mauricius rozhodně dobrým tipem

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Mauricius. Snad každému se automaticky vybaví slavná známka. Právě kvůli ní se o malý ostrov začal zajímat celý svět. Dnes se Mauricius také stává synonymem pro skvělý golf.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Mauricius | foto: Siam Travel International s.r.o.

Mauricius (Mauritius) je perla Indického oceánu. Nádherný celoročně zelený ostrov vulkanického původu s pestrou faunou i flórou. Díky korálovému útesu, který obklopuje celé jeho pobřeží, nabízí jedny z nejkrásnějších pláží na světě.

Slunečné počasí po celý rok dělá z Mauricia tropický ráj s nezapomenutelnou atmosférou. Ostrov patří k nejpopulárnějším turistickým destinacím a je ideální pro pobyt kdykoliv v roce. Teploty se zde celoročně pohybují nad 25°C.

Mauricius II

foto: Siam Travel International s.r.o.

Mauricius má krásné pláže s bílým pískem, které přímo lákají k prožití exotické dovolené či svatební cesty plné romantiky. Sportovci si odtud odvážejí spoustu zážitků z okamžiků strávených na místních golfových hřištích, při vodních sportech nebo z potápění pod hladinou oceánu plného pestrého podmořského života.

Všechny hotely, které Mauricius nabízí, jsou na vysoké úrovni a nabízí klientům komfort, pohodlí i nejrůznější sportovní a odpočinkové aktivity. Rozmazlovat! To je příkazem pro personál všech hotelů na ostrově.

Mauricius nabízí stovky nezapomenutelných zážitků

Mauricius IV

Siam Travel International s.r.o.

Hlavním městem je Port Louis, které je zároveň největším přístavem na ostrově. Centrum města tvoří množství historických a kulturních památek. Nedaleko se rozkládá Domaine Les Pailles, přírodní rezervace, kde je možnost seznámit se s dřívějším koloniálním životem a také možnost návštěvy továrny na zpracování cukrové třtiny. Jedním z nejkrásnějších míst, kterým se může Mauricius pyšnit, je Chamarel s tradiční palírnou rumu ležící na jihu ostrova. Krajina je zde tvořena vulkanickou vyvřelinou, její zbarvení tvoří Sedm barev země - od červené přes modrou a zelenou až ke žluté. Úchvatné jsou stometrové vodopády padající do hluboké propasti.

Mauricius V

foto: Siam Travel International s.r.o.

Pokud toužíte strávit příjemné okamžiky na jedné z nejkrásnějších pláží, zamiřte na Flic en Flac asi 20 km jižně od Port Louis. Vyznavači surfování by rozhodně neměli vynechat projížďku na vlnách v Tamarinské zátoce. Milovníci exotické přírody se mohou vydat do tropického pralesa v národním parku Black River Gorges. Přestože je Mauricius nevelkým ostrovem, příležitostí k nezapomenutelným zážitkům nabízí stovky.

Mauricius je velmi oblíbenou destinací hráčů golfu. V současnosti nabízí ostrov dvanáct golfových hřišť. Architekti vytvořili na Mauriciu hřiště, která svojí polohou a dokonalým splynutím s okolní krajinou patří k nejatraktivnějším na světě. Většina z nich odpovídá nejpřísnějším golfovým standardům. Neopakovatelné přírodní scenérie, jezírka či odpaly přes mořské zátoky určitě uspokojí i ty nejnáročnější.

Mauricius III

Siam Travel International s.r.o.

Bůh stvořil Mauricius podle ráje

Mark Twain napsal, že Bůh stvořil Mauricius podle ráje. Myslíte, že je to přehnané? Nikoliv. Nejlepší pláže Indického oceánu, akvamarínové laguny, kouzelná pohoří, dvanáct nádherných golfových hřišť a všudypřítomná cukrová třtina třeba v podobě rumu vás přesvědčí o tom, že Mauricius je ostrov nejen nádherný, ale přímo sladký.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Vydejte se do vinařství CHÂTEAU VALTICE poznat taje Vinařské stodoly

Vydejte se do vinařství CHÂTEAU VALTICE poznat taje Vinařské stodoly

Architektonická stavba ve stylu selského stavení skýtá nejen rozsáhlou vinotéku CHÂTEAU VALTICE, ale také unikátní...

Malá částka za pojištění v cizině je při úrazu a nemoci dobře zúročena

Malá částka za pojištění v cizině je při úrazu a nemoci dobře zúročena

Jednodenní pracovní cesta, víkendový pobyt či týdenní dovolená za hranicemi České republiky by se cestovatelům mohla...

Jak si pojistit poklidnou dovolenou?

Jak si pojistit poklidnou dovolenou?

Před odjezdem do zahraničí je vždycky spousta věcí, co je třeba zařídit. A čím více osob vyráží na cesty, tím musí být...

Najdete na iDNES.cz