Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Přivítejte jaro ve spa nové generace

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Je nejvyšší čas vybrat si svou vířivku. Navíc ideální příležitost získat výjimečnou spa nové generace, která nemá obdobu. Největší český výrobce vířivek, firma USSPA, přináší novou generaci produktů s převratným designem i funkcemi. Jako jediné na trhu se pyšní certifikátem kvality Czech Made.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Přivítejte jaro ve spa nové generace | foto: USSPA, s. r. o.

Vzhled nové generace vířivek je charakteristický ve svém oboru ojedinělým a jednoznačně odlišitelným minimalistickým designem, čistými liniemi a účelností tvarů. Nové tvarosloví, které jde přímo k podstatě hydroterapie, vzniklo ve spolupráci dvou českých designerů ak. soch. Petra Slaniny a MgA. Filipa Streita, kteří uplatnili bohaté zkušenosti z oblasti užitého designu. Už jarní relaxaci si tak můžete vychutnávat ve vířivce, která snoubí estetiku s funkčností a je promyšlená do posledního detailu.

Jedinečné inovace spa nové generace

Dominantní designovou inovací celé modelové řady je unikátní tvar lehátka iNwave, které se stalo ikonickým prvkem pro spa nové generace českého výrobce USSPA. Toto unikátní tvarování přináší jedinečnou variabilitu užití při hydroterapii, která nemá obdoby. Umožňuje fixování masážní pozice nohou v různých polohách pro osoby rozdílných výšek postav, včetně možnosti obráceného sezení.

Přivítejte jaro ve spa nové generace

Zásadním rozvojem prošly technické prvky inovovaných spa s celou řadou revolučních funkcí. Rozvaděč USSPA iNtellismart přináší unikátní inteligentní systémy, které automaticky řídí chod vířivky na základě průběžné analýzy a vyhodnocování. Hlavní inovace v oblasti techniky a technologie doplňuje i nový iNvision display, výjimečný tím, že zcela mění koncept displaye ve spa. Displej zde již není jen pro nastavování chodu, ale nově slouží jako přehledný informační panel pro uživatele během koupele.

Přivítejte jaro ve spa nové generace

Nová generace privat spa si z původních modelů zachovala všechny zásadní, časem osvědčené a uživateli vyhledávané přednosti jako je respekt k ergonomii lidského těla, zachování intimní zóny pro každého uživatele i při současném obsazení všech pozic ve vířivce nebo vyladěné proudění vody na hladině pro efektivní filtraci.

Pořízení domácí spa představuje investici do vlastního zdraví a příjemného odpočinku pro celou rodinu. Je to rozhodnutí na desítky let dopředu, protože tak dlouho vám kvalitní spa může sloužit. Zásadní je proto nejen volba konkrétního modelu tak, aby splňoval osobní kritéria, ale hlavně rozhodnutí pro odpovědného a stabilního dodavatele, s nímž při nákupu vířivky stvrdíte vztah na další desetiletí.

Podle čeho si kvalitní spa vyberete?

  •  Preferujte výrobce, ne dovozce cizího zboží. Jen výrobce má dostatečné a odpovídající zázemí pro dlouhodobé zajištění všech služeb a péče.
  •  Dejte na originály, podpořte autorský design – vyhněte se kopiím, jsou to jen levné náhražky skutečné kvality.
  •  Chtějte vidět příslušné certifikace výrobků a případná ocenění. Dejte si pozor na klamavá prohlášení o původu nabízeného zboží.
  •  Věřte úspěšné historii značky, přesvědčte se při osobní návštěvě firmy.
  •  Prohlédněte si spa naživo, nevybírejte z obrázku nebo jen fotografií na internetu, vyzkoušejte předem v showroomu, co si vybíráte.

Výrobce, který na trhu působí už 20 let, jako česká rodinná firma USSPA, zosobňuje stabilitu a perspektivu. Své produkty vyváží do více než dvaceti zemí světa. Veškeré činnosti ve firmě probíhají v souladu s přísnými normami ISO 9001 a 14001. Vířivky USSPA jsou certifikovány už i v systému Czech Made, Česká kvalita.

Nové modely vířivek USSPA si již dnes můžete prohlédnout v showroomech v Praze, v Brně či v Dolní Dobrouči. Více informací najdete na www.usspa.cz

Autor:

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Fresh Corner expanduje na stanicích MOL i do měst

Fresh Corner expanduje na stanicích MOL i do měst

Fresh Corner nabízející řidičům příjemný prostor s kvalitní kávou a širokou nabídkou čerstvého občerstvení bylo dosud...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Další z rubriky

Pro sběratele mincí: Masarykův dukát k 100. výročí Československa

Pro sběratele mincí: Masarykův dukát k 100. výročí Československa

Pokud jste se rozhodli sbírat mince, rozhodně byste to neměli vnímat jako způsob, kam ukládat své peníze. Sběratel a...

Intenzivní jazykové kurzy angličtiny rozmluví i věčné začátečníky

Intenzivní jazykové kurzy angličtiny rozmluví i věčné začátečníky.

V dnešní době je znalost cizích jazyků nezbytná. Potřebujeme ji nejen pro práci, ale i v běžném životě. Vyzkoušeli jste...

Moderní catering je i o zážitcích

Moderní catering je i o zážitcích

Svatby, teambuildingy, firemní večírky, kongresy a konference, meetingy. Tam všude je zapotřebí dobrého jídla....

Najdete na iDNES.cz