Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Přivítejte jaro ve spa nové generace

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Je nejvyšší čas vybrat si svou vířivku. Navíc ideální příležitost získat výjimečnou spa nové generace, která nemá obdobu. Největší český výrobce vířivek, firma USSPA, přináší novou generaci produktů s převratným designem i funkcemi. Jako jediné na trhu se pyšní certifikátem kvality Czech Made.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Přivítejte jaro ve spa nové generace | foto: USSPA, s. r. o.

Vzhled nové generace vířivek je charakteristický ve svém oboru ojedinělým a jednoznačně odlišitelným minimalistickým designem, čistými liniemi a účelností tvarů. Nové tvarosloví, které jde přímo k podstatě hydroterapie, vzniklo ve spolupráci dvou českých designerů ak. soch. Petra Slaniny a MgA. Filipa Streita, kteří uplatnili bohaté zkušenosti z oblasti užitého designu. Už jarní relaxaci si tak můžete vychutnávat ve vířivce, která snoubí estetiku s funkčností a je promyšlená do posledního detailu.

Jedinečné inovace spa nové generace

Dominantní designovou inovací celé modelové řady je unikátní tvar lehátka iNwave, které se stalo ikonickým prvkem pro spa nové generace českého výrobce USSPA. Toto unikátní tvarování přináší jedinečnou variabilitu užití při hydroterapii, která nemá obdoby. Umožňuje fixování masážní pozice nohou v různých polohách pro osoby rozdílných výšek postav, včetně možnosti obráceného sezení.

Přivítejte jaro ve spa nové generace

Zásadním rozvojem prošly technické prvky inovovaných spa s celou řadou revolučních funkcí. Rozvaděč USSPA iNtellismart přináší unikátní inteligentní systémy, které automaticky řídí chod vířivky na základě průběžné analýzy a vyhodnocování. Hlavní inovace v oblasti techniky a technologie doplňuje i nový iNvision display, výjimečný tím, že zcela mění koncept displaye ve spa. Displej zde již není jen pro nastavování chodu, ale nově slouží jako přehledný informační panel pro uživatele během koupele.

Přivítejte jaro ve spa nové generace

Nová generace privat spa si z původních modelů zachovala všechny zásadní, časem osvědčené a uživateli vyhledávané přednosti jako je respekt k ergonomii lidského těla, zachování intimní zóny pro každého uživatele i při současném obsazení všech pozic ve vířivce nebo vyladěné proudění vody na hladině pro efektivní filtraci.

Pořízení domácí spa představuje investici do vlastního zdraví a příjemného odpočinku pro celou rodinu. Je to rozhodnutí na desítky let dopředu, protože tak dlouho vám kvalitní spa může sloužit. Zásadní je proto nejen volba konkrétního modelu tak, aby splňoval osobní kritéria, ale hlavně rozhodnutí pro odpovědného a stabilního dodavatele, s nímž při nákupu vířivky stvrdíte vztah na další desetiletí.

Podle čeho si kvalitní spa vyberete?

  •  Preferujte výrobce, ne dovozce cizího zboží. Jen výrobce má dostatečné a odpovídající zázemí pro dlouhodobé zajištění všech služeb a péče.
  •  Dejte na originály, podpořte autorský design – vyhněte se kopiím, jsou to jen levné náhražky skutečné kvality.
  •  Chtějte vidět příslušné certifikace výrobků a případná ocenění. Dejte si pozor na klamavá prohlášení o původu nabízeného zboží.
  •  Věřte úspěšné historii značky, přesvědčte se při osobní návštěvě firmy.
  •  Prohlédněte si spa naživo, nevybírejte z obrázku nebo jen fotografií na internetu, vyzkoušejte předem v showroomu, co si vybíráte.

Výrobce, který na trhu působí už 20 let, jako česká rodinná firma USSPA, zosobňuje stabilitu a perspektivu. Své produkty vyváží do více než dvaceti zemí světa. Veškeré činnosti ve firmě probíhají v souladu s přísnými normami ISO 9001 a 14001. Vířivky USSPA jsou certifikovány už i v systému Czech Made, Česká kvalita.

Nové modely vířivek USSPA si již dnes můžete prohlédnout v showroomech v Praze, v Brně či v Dolní Dobrouči. Více informací najdete na www.usspa.cz

Autor:

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

„Počet zasažených lokalit se zvyšuje, klíšťata jsou i v městských parcích, v lesích, na loukách, ale i na horách, tam,...

Další z rubriky

Společnost BIOGEN Praha nabízí také CRISPR produkty

Společnost BIOGEN Praha nabízí také CRISPR produkty

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete mimo jiné i CRISPR produkty od výrobce Creative Diagnostic.

Jaké všechny produkty Abbkine nabízí společnost BIOGEN Praha?

Jaké všechny produkty Abbkine nabízí společnost BIOGEN Praha?

Kvalitní produkty Abbkine nabízí na českém trhu společnost BIOGEN Praha. V její nabídce najdete labeling kity,...

ALUKOV určuje trendy v České republice i zahraničí

ALUKOV určuje trendy v České republice i zahraničí

České výrobky platí ve světě za kvalitní. Svůj podíl na tom má i společnost ALUKOV. Její aktuální novinkou, kterou...

Najdete na iDNES.cz