Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Přírodní kosmetika? Vyzkoušejte ji na „vlastní kůži“

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Přírodní kosmetika si ve světě i u nás získává čím dál větší oblibu. Pro stále více lidí je totiž důležité, zda se kosmetika vyrábí ekologicky šetrným způsobem a zda obsahuje přírodní, nebo umělé látky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Aromatherapy Boemi | foto: unu

Při výrobě přírodní kosmetiky je kladen důraz na používání přírodních surovin. Její filozofie praví, že pro běžnou péči o lidské tělo není třeba syntetických látek.

Naopak, přírodní kosmetika má těchto látek tělo zbavovat. Je však třeba upozornit, že některé výrobky mohou obsahovat umělé látky, i když jich bude málo. Pokud však hledáte opravdu "čistou" přírodní kosmetiku, vybírejte pouze výrobky označené českou značkou CKP nebo mezinárodní značkou BDIH.

MýdlaSepětí s přírodou se projevuje i u procesu výroby přírodní kosmetiky, který je ohleduplný k životnímu prostředí a využívá surovin vypěstovaných v rámci norem ekologického zemědělství nebo surovin posbíraných ve volné přírodě.

Cílem je, aby péče o krásu těla nebyla na úkor životního prostředí, v němž budou žít naše děti.

Dostupnost přírodní kosmetiky v České republice se zvyšuje, nakupovat můžete už i na internetu. Jedním z obchodů, které vyznávají výše popsané principy, je obchod PřirozeněKrásná.Cz. Tento obchod nabízí výrobky pouze kvalitních a osvědčených značek Lavera, Salus, Manufaktura a Boemi.

Manufaktura a Boemi jsou české značky, jejichž výrobky nejlépe poslouží lidem s citlivou pokožkou. Složení výrobků napomáhá dosahovat zvláčňujících a hydratačních účinků, pleť si po užití této kosmetiky odpočine. Z nabídky je možné vyzdvihnout glycerinová mýdla, regenerační krémy nebo koupelové oleje a soli.

Kosmetické výrobky Lavera jsou na trhu dobře zavedené, zejména v péči o pleť je Lavera skutečná jednička. Nabízí kompletní série péče o tělo, obličej, vlasy a zubní hygienu. Najdete zde také kosmetiku pro děti, která je speciálně určena pro extrémně citlivou pokožku kojenců a dětí se sklonem k alergiím.

Kosmetika Salus je známá pro četné druhy olejů: esenciální, rostlinné, tělové, regenerační nebo masážní, odličovací a koupelové. Tyto oleje obecně zůstávají zásluhou šetrné výroby "živé” a neobyčejně účinné.

Boemi style

V internetovém obchodě PřirozeněKrásná.cz si můžete vybrat z celé řady produktů těchto firem, a nejen to. Pokud máte nějaké nejasnosti ohledně přírodní kosmetiky, přečtěte si informační články, napište email nebo volejte na čísla zákaznické linky.

Čím více se dozvíte o přírodní kosmetice, tím lépe pro vaše tělo i životní prostředí. Projděte si širokou nabídku přírodní kosmetiky na www.prirozenekrasna.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Otevření lázeňské sezony v duchu oslav teplické kyselky. Již 465 let

Lázně Teplice nad Bečvou léčí již 465 let

Jedny z nejstarších moravských lázní, Lázně Teplice nad Bečvou, zahájí 12. května svoji 465. sezónu. Na návštěvníky...

Když střeva vypovědí službu

Když střeva vypovědí službu

Člověk by si řekl, že má svůj život prakticky pod kontrolou. Že si sám rozhoduje o tom, kdy jí, kdy odpočívá, kdy spí a...

Test 6 rtěnek, o kterých se nejvíce mluví

Test 6 rtěnek, o kterých se nejvíce mluví

Arome.cz Škála barev je stále stejná, ale na čem by kosmetický průmysl vydělal, kdyby ji každý rok trochu nepomíchal a neudal nov...

Najdete na iDNES.cz