Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Přírodní kosmetika? Vyzkoušejte ji na „vlastní kůži“

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Přírodní kosmetika si ve světě i u nás získává čím dál větší oblibu. Pro stále více lidí je totiž důležité, zda se kosmetika vyrábí ekologicky šetrným způsobem a zda obsahuje přírodní, nebo umělé látky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Aromatherapy Boemi | foto: unu

Při výrobě přírodní kosmetiky je kladen důraz na používání přírodních surovin. Její filozofie praví, že pro běžnou péči o lidské tělo není třeba syntetických látek.

Naopak, přírodní kosmetika má těchto látek tělo zbavovat. Je však třeba upozornit, že některé výrobky mohou obsahovat umělé látky, i když jich bude málo. Pokud však hledáte opravdu "čistou" přírodní kosmetiku, vybírejte pouze výrobky označené českou značkou CKP nebo mezinárodní značkou BDIH.

MýdlaSepětí s přírodou se projevuje i u procesu výroby přírodní kosmetiky, který je ohleduplný k životnímu prostředí a využívá surovin vypěstovaných v rámci norem ekologického zemědělství nebo surovin posbíraných ve volné přírodě.

Cílem je, aby péče o krásu těla nebyla na úkor životního prostředí, v němž budou žít naše děti.

Dostupnost přírodní kosmetiky v České republice se zvyšuje, nakupovat můžete už i na internetu. Jedním z obchodů, které vyznávají výše popsané principy, je obchod PřirozeněKrásná.Cz. Tento obchod nabízí výrobky pouze kvalitních a osvědčených značek Lavera, Salus, Manufaktura a Boemi.

Manufaktura a Boemi jsou české značky, jejichž výrobky nejlépe poslouží lidem s citlivou pokožkou. Složení výrobků napomáhá dosahovat zvláčňujících a hydratačních účinků, pleť si po užití této kosmetiky odpočine. Z nabídky je možné vyzdvihnout glycerinová mýdla, regenerační krémy nebo koupelové oleje a soli.

Kosmetické výrobky Lavera jsou na trhu dobře zavedené, zejména v péči o pleť je Lavera skutečná jednička. Nabízí kompletní série péče o tělo, obličej, vlasy a zubní hygienu. Najdete zde také kosmetiku pro děti, která je speciálně určena pro extrémně citlivou pokožku kojenců a dětí se sklonem k alergiím.

Kosmetika Salus je známá pro četné druhy olejů: esenciální, rostlinné, tělové, regenerační nebo masážní, odličovací a koupelové. Tyto oleje obecně zůstávají zásluhou šetrné výroby "živé” a neobyčejně účinné.

Boemi style

V internetovém obchodě PřirozeněKrásná.cz si můžete vybrat z celé řady produktů těchto firem, a nejen to. Pokud máte nějaké nejasnosti ohledně přírodní kosmetiky, přečtěte si informační články, napište email nebo volejte na čísla zákaznické linky.

Čím více se dozvíte o přírodní kosmetice, tím lépe pro vaše tělo i životní prostředí. Projděte si širokou nabídku přírodní kosmetiky na www.prirozenekrasna.cz.

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Další z rubriky

Nový život bez kil navíc

Ke konci programu Cambridge Weight Plan se účastnice sešly při focení s...

Přihlásily se do výzvy s programem Cambridge Weight Plan a začaly nový život. Tři odvážné ženy díky podpoře výživových...

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Po těchto letních ošetřeních budete vypadat, jako by luxusní dovolená trvala několik let! S korektivními dermatoložkami...

Dokonalý úklid domácnosti s vysavačem Vivenso

Dokonalý úklid domácnosti s vysavačem Vivenso

Úklid nemusí trvat celý den nebo víkend. Stačí k tomu mít pomocníka, který vám práci usnadní a urychlí. Přesně takový...

Najdete na iDNES.cz