Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Přípravné kurzy vás jazykově vybaví na zkoušky FCE, CAE a IELTS

  7:00aktualizováno  7:00
Anglický jazyk dnes ovládá svět. S jeho dobrou znalostí získáte kvalitní uplatnění na trhu práce a můžete se vydat hledat štěstí i za hranice. Přípravné kurzy na zkoušky FCE, CAE a IELTS vám tak mohou změnit budoucnost a splnit sny.

Přípravné kurzy vás jazykově vybaví na zkoušky FCE, CAE a IELTS | foto: LONDON INSTITUTE PRAHA s. r. o.

Představte si ty nekonečné možnosti, které nám dnešní svět nabízí. Už můžeme bez obav vyrazit za hranice poznávat cizí kraje i kultury a dokonce se zde usadit. Často nám ale v uskutečnění snů brání jazyková bariéra.

Také se bojíte mluvit anglicky nebo se vám stává, že se tváří v tvář cizinci zakoktáte a nedokážete se vyjádřit? Je načase s tím něco udělat! Intenzivní přípravné kurzy v London Institute Praha vás angličtinu naučí skutečně používat ve všech situacích a samozřejmě budete ovládat i nezbytnou gramatiku.

Kurzy můžete zakončit mezinárodně uznávanými zkouškami, které zajišťuje University of Cambridge. O své znalosti angličtiny tak získáte cenný doklad, díky kterému můžete získat kvalitnější pracovní uplatnění nebo studijní místo na některé ze zahraničních prestižních univerzit. Snili jste o studiu na Harvardu nebo zmíněné cambridgeské univerzitě? Přestaňte snít a udělejte první krok. Přihlaste se na přípravné kurzy! Čím se budou od nynějšího roku lišit?

Novinky ve zkouškách CAE a FCE pro rok 2015

Počátkem letošního roku se změnil formát mezinárodních zkoušek z angličtiny FCE a CAE, které jsou jedny z nejžádanějších a nejrozšířenějších mezinárodně uznávaných certifikátů.

Nyní se bude používat odlišné vyjádření výsledků zkoušky. Na certifikátu tak najdete dílčí dosažené výsledky pro Reading & Use of English, Writing, Listening a Speaking podle Cambridge English Scale, váš celkově dosažený výsledek ve zkoušce, známku A, B nebo C a svou úroveň dle CEFR (Common European Framework of Reference).

Dále se změnila struktura zkoušek, dosud se skládaly z pěti částí (Reading, Writing, Use of English, Listening a Speaking) a každá z těchto částí měla váhu 20 % z celkového hodnocení. Nyní ale bude mít zkouška pouze 4 části, tři s váhou 20 % (Writing, Listening a Speaking) a čtvrtá část (Reading & Use of English) bude mít 40 %.

Závěrečné zkoušky budou také trvat kratší čas, FCE se zkrátí o 30 minut a CAE o 45 minut z důvodu sloučení částí Reading a Use of English.

LONDON INSTITUTE PRAHA s. r. o.

Přípravné kurzy na zkoušky FCE

Zaměstnavatelé i zahraniční univerzity vyžadují především cambridgeské zkoušky FCE, které představují úroveň „více pokročilí“ (kategorie B2). Obsahem kurzu FCE je zdokonalení čtení a psaní i schopnosti použití angličtiny v každodenním životě, s čímž souvisí poslech a mluvený projev v anglickém jazyce.

V London Institute Praha si můžete vybrat FCE kurzy, které probíhají dvakrát týdně a jejich délka je celkem 12 týdnů. Po absolvování kurzu budete kvalitně připraveni na úspěšné zvládnutí FCE testu. Úspěšnost studentů této jazykové školy u zkoušky FCE se již dlouhodobě pohybuje nad 90 %.

LONDON INSTITUTE PRAHA s. r. o.

Přípravné kurzy na zkoušky CAE

Náročnější zkouška než FCE je CAE, která se skládá po absolvování úrovně Advanced (kategorie C1). Tato mezinárodně uznávaná zkouška jazykové způsobilosti dokládá vaši schopnost studovat i pracovat v anglicky mluvících zemích.

Nové přípravné kurzy na FCE a CAE budou začínat již 16. 3. 2015. Kurzy FCE a CAE jsou přizpůsobeny termínům zkoušek, které několikrát ročně vyhlašuje Britská rada. Učebnici pro tyto dva kurzy si nemusíte dokupovat zvlášť, je již zahrnutá v ceně.

LONDON INSTITUTE PRAHA s. r. o.

Přípravné kurzy na zkoušky IELTS

Mezinárodně uznávaná zkouška IELTS je určena všem studentům, kteří nemají angličtinu jako rodný jazyk. Pokud se chystáte za prací či na studium do anglicky mluvících zemí, budete tuto zkoušku potřebovat jako vstupní jazykový požadavek.

Zkouška IELTS se v poslední době stala velice populární pro všechny, kteří chtějí získat kvalifikaci v anglickém jazyce. Tento přípravný kurz je určen pokročilým studentům na minimální úrovni Upper-Intermediate. Průměrné hodnocení studentů přípravného kurzu v London Institute Praha za poslední 4 roky je 7,0.

Přípravný kurz na IELTS bude zahájen 6. 4. 2015.

London Institute Praha

V London Institute Praha vyučují pouze kvalifikovaní čeští a zahraničních lektoři, kteří kladou důraz na komunikaci se studenty. Proto je také v každé třídě maximálně 11 studentů, aby se lektor mohl každému z nich dostatečně věnovat. V menší skupině lidí se studenti navíc snáze rozmluví a naučí se angličtinu skutečně používat.

LONDON INSTITUTE PRAHA s. r. o.

Více informací o London Institute Praha najdete na www.londoninstitute.cz nebo na www.facebook.com/londoninstitute.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte bitvu Berdych vs. Federer živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte bitvu Berdych vs. Federer živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Jak zvládnou své čtvrtfinálové bitvy poslední dva čeští zástupci na Australian Open? Sledujte první Grand Slam sezóny...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Jak najít zaměstnance do online marketingové společnosti?

Tým netpromotion hledá další profesionály, dbá na recenze. Foto: netpromotion...

Podle dostupných údajů Českého statistického úřadu nezaměstnanost neustále klesá. V závěru listopadu spadla na 3,5 %....

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Jak si zajistit šance na lepší pozici a vyšší platové ohodnocení v průběhu několika měsíců? Pokud patříte k hráčům na...

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Na výrobu a servis plynových armatur, ventilů a uzávěrů se již 27. rokem specializuje firma ARMAGAS s. r. o. Její...

Najdete na iDNES.cz