Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Přípravné kurzy vás jazykově vybaví na zkoušky FCE, CAE a IELTS

  7:00aktualizováno  7:00
Anglický jazyk dnes ovládá svět. S jeho dobrou znalostí získáte kvalitní uplatnění na trhu práce a můžete se vydat hledat štěstí i za hranice. Přípravné kurzy na zkoušky FCE, CAE a IELTS vám tak mohou změnit budoucnost a splnit sny.

Přípravné kurzy vás jazykově vybaví na zkoušky FCE, CAE a IELTS | foto: LONDON INSTITUTE PRAHA s. r. o.

Představte si ty nekonečné možnosti, které nám dnešní svět nabízí. Už můžeme bez obav vyrazit za hranice poznávat cizí kraje i kultury a dokonce se zde usadit. Často nám ale v uskutečnění snů brání jazyková bariéra.

Také se bojíte mluvit anglicky nebo se vám stává, že se tváří v tvář cizinci zakoktáte a nedokážete se vyjádřit? Je načase s tím něco udělat! Intenzivní přípravné kurzy v London Institute Praha vás angličtinu naučí skutečně používat ve všech situacích a samozřejmě budete ovládat i nezbytnou gramatiku.

Kurzy můžete zakončit mezinárodně uznávanými zkouškami, které zajišťuje University of Cambridge. O své znalosti angličtiny tak získáte cenný doklad, díky kterému můžete získat kvalitnější pracovní uplatnění nebo studijní místo na některé ze zahraničních prestižních univerzit. Snili jste o studiu na Harvardu nebo zmíněné cambridgeské univerzitě? Přestaňte snít a udělejte první krok. Přihlaste se na přípravné kurzy! Čím se budou od nynějšího roku lišit?

Novinky ve zkouškách CAE a FCE pro rok 2015

Počátkem letošního roku se změnil formát mezinárodních zkoušek z angličtiny FCE a CAE, které jsou jedny z nejžádanějších a nejrozšířenějších mezinárodně uznávaných certifikátů.

Nyní se bude používat odlišné vyjádření výsledků zkoušky. Na certifikátu tak najdete dílčí dosažené výsledky pro Reading & Use of English, Writing, Listening a Speaking podle Cambridge English Scale, váš celkově dosažený výsledek ve zkoušce, známku A, B nebo C a svou úroveň dle CEFR (Common European Framework of Reference).

Dále se změnila struktura zkoušek, dosud se skládaly z pěti částí (Reading, Writing, Use of English, Listening a Speaking) a každá z těchto částí měla váhu 20 % z celkového hodnocení. Nyní ale bude mít zkouška pouze 4 části, tři s váhou 20 % (Writing, Listening a Speaking) a čtvrtá část (Reading & Use of English) bude mít 40 %.

Závěrečné zkoušky budou také trvat kratší čas, FCE se zkrátí o 30 minut a CAE o 45 minut z důvodu sloučení částí Reading a Use of English.

LONDON INSTITUTE PRAHA s. r. o.

Přípravné kurzy na zkoušky FCE

Zaměstnavatelé i zahraniční univerzity vyžadují především cambridgeské zkoušky FCE, které představují úroveň „více pokročilí“ (kategorie B2). Obsahem kurzu FCE je zdokonalení čtení a psaní i schopnosti použití angličtiny v každodenním životě, s čímž souvisí poslech a mluvený projev v anglickém jazyce.

V London Institute Praha si můžete vybrat FCE kurzy, které probíhají dvakrát týdně a jejich délka je celkem 12 týdnů. Po absolvování kurzu budete kvalitně připraveni na úspěšné zvládnutí FCE testu. Úspěšnost studentů této jazykové školy u zkoušky FCE se již dlouhodobě pohybuje nad 90 %.

LONDON INSTITUTE PRAHA s. r. o.

Přípravné kurzy na zkoušky CAE

Náročnější zkouška než FCE je CAE, která se skládá po absolvování úrovně Advanced (kategorie C1). Tato mezinárodně uznávaná zkouška jazykové způsobilosti dokládá vaši schopnost studovat i pracovat v anglicky mluvících zemích.

Nové přípravné kurzy na FCE a CAE budou začínat již 16. 3. 2015. Kurzy FCE a CAE jsou přizpůsobeny termínům zkoušek, které několikrát ročně vyhlašuje Britská rada. Učebnici pro tyto dva kurzy si nemusíte dokupovat zvlášť, je již zahrnutá v ceně.

LONDON INSTITUTE PRAHA s. r. o.

Přípravné kurzy na zkoušky IELTS

Mezinárodně uznávaná zkouška IELTS je určena všem studentům, kteří nemají angličtinu jako rodný jazyk. Pokud se chystáte za prací či na studium do anglicky mluvících zemí, budete tuto zkoušku potřebovat jako vstupní jazykový požadavek.

Zkouška IELTS se v poslední době stala velice populární pro všechny, kteří chtějí získat kvalifikaci v anglickém jazyce. Tento přípravný kurz je určen pokročilým studentům na minimální úrovni Upper-Intermediate. Průměrné hodnocení studentů přípravného kurzu v London Institute Praha za poslední 4 roky je 7,0.

Přípravný kurz na IELTS bude zahájen 6. 4. 2015.

London Institute Praha

V London Institute Praha vyučují pouze kvalifikovaní čeští a zahraničních lektoři, kteří kladou důraz na komunikaci se studenty. Proto je také v každé třídě maximálně 11 studentů, aby se lektor mohl každému z nich dostatečně věnovat. V menší skupině lidí se studenti navíc snáze rozmluví a naučí se angličtinu skutečně používat.

LONDON INSTITUTE PRAHA s. r. o.

Více informací o London Institute Praha najdete na www.londoninstitute.cz nebo na www.facebook.com/londoninstitute.

Autor:

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

„Počet zasažených lokalit se zvyšuje, klíšťata jsou i v městských parcích, v lesích, na loukách, ale i na horách, tam,...

Další z rubriky

Společnost BIOGEN Praha nabízí také CRISPR produkty

Společnost BIOGEN Praha nabízí také CRISPR produkty

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete mimo jiné i CRISPR produkty od výrobce Creative Diagnostic.

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

ALUKOV určuje trendy v České republice i zahraničí

ALUKOV určuje trendy v České republice i zahraničí

České výrobky platí ve světě za kvalitní. Svůj podíl na tom má i společnost ALUKOV. Její aktuální novinkou, kterou...

Najdete na iDNES.cz