Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Příliv nové energie zajistí detoxikace. A jarní únava nebude mít šanci

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Po zimě je imunita oslabená. Přichází jarní únava, virózy a naše tělo prahne po pročištění od všech toxinů, kterými se permanentně zanášíme. To zajistí detoxikace.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

BioforLife.cz | foto: BioforLife.cz

Po dlouhé zimě je dokonalá očista organismu zkrátka to pravé. Detoxikace přispěje k posílení imunity, snížení přebytečných kilogramů, zlepšení pleti a k získání nové energie, kterou všichni potřebujeme. Tím pádem budou všelijaké nemoci a jarní únava bez šance.

Důležitým faktorem v očistné kúře je dodržování pitného režimu. Denní přísun tekutin by se měl pohybovat mezi 2 až 3 litry. Nutno však přihlédnout k fyzické aktivitě nebo celkové váze jednotlivce. Mezi vhodnou tekutinu počítáme především vodu a bylinkové čaje.

S bylinkami jde detoxikace mnohem lépe

Už naše babičky v hojné míře užívaly kopřivový čaj, protože věděly, že dodá energii a pročistí tělo. Zejména jarní kopřivy se mohou přidat do jarních salátů, kde zajistí až trojnásobný podíl vitaminu C.

Odborníci doporučují konzumaci potravin dle zásad ekologického zemědělství, tedy biopotraviny, které jsou pěstovány bez chemických přísad a mají tak pozitivní vliv na lidský organismus.

Zvýšený přísun ovoce a zeleniny, popřípadě ovocné a zeleninové šťávy zajistí vysoký podíl vlákniny prospěšné pro dobré fungování střev, která je v procesu detoxikace nezbytná. Poslední dobou hodně skloňovaný Mladý ječmen skvěle nastartuje detoxikaci pro svůj vysoký obsah aktivních enzymů.

BioforLife.cz - eshop

Luštěniny a obilniny patří do každého jídelníčku

Významnou luštěninou je cizrna neboli římský hrách. Cizrna je svým složením bohatá na vlákninu. Vhodnou potravinou je i pro těhotné a osoby trpící kardiovaskulárními nemocemi pro vysoký obsah kyseliny listové. Tato luštěnina nahradí velmi účinně bílkovinu, proto je tak oblíbená mezi vegetariány.

Mezi známé obiloviny patří jáhly a pohanka. Pokrmy z jáhel jsou lehce stravitelné, výživné a syté. Jako jediná zásaditá obilovina zmírní žaludeční obtíže. Jáhly jsou bohatým zdrojem minerálů, především fosforu, který je doporučován osobám trpící depresí. Obsahují vysoký podíl vitaminů skupiny B a minerálů.

Bez obav je mohou konzumovat i celiaci, protože jsou přirozeně bezlepkové. Rutin, který v hojné míře obsahuje pohanka, zpevňuje cévy, a hraje tak důležitou roli v prevenci proti kardiovaskulárním nemocem.

A na závěr…

BioforLife.cz - ovoce

Detoxikace může být doprovázena pobyty v sauně, které podpoří vylučování toxinů z těla. Pravidelným saunováním se zvyšuje imunita a odolnost vůči běžným infekcím horních cest dýchacích. Nejen správnou životosprávou, ale i pohybem na čerstvém vzduchu lze přispět ke správné detoxikaci. Vhodná jsou aerobní cvičení, plavání, nebo rychlá chůze. Obecně lze říci, že jakákoliv aktivita vám jen prospěje. Musí se ale dělat s radostí.

Veškeré potřebné výrobky, rady, tipy a články týkající se detoxikace, biopotravin, biokosmetiky a zdravého životního stylu na www.bioforlife.cz

Dále bioforlife.cz podporuje cestování v hotelech, penzionech, kempech a chalupách v České republice na unikátním rezervačním systému www.rezervaceubytovani.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Češi mají rekordní zájem o české výrobky

Češi mají rekordní zájem o české výrobky

Velká spotřebitelská soutěž „Střihněte si 3× Škodu Fabia a sto tisíc dalších skvělých cen“, kterou organizoval Státní...

Užiteční pomocníci, kteří vám pomohou nejen s velikonočními přípravami

Užiteční pomocníci, kteří vám pomohou nejen s velikonočními přípravami

S jarem přichází první letošní období velkého chystání, pečení, vaření a návštěv v souvislosti s Velikonocemi....

Sluneční dioptrické brýle. Chytrá vychytávka na jaro a léto

Sluneční dioptrické brýle – to je chytrá vychytávka na jaro a léto

Nosíte brýle a nevíte, co a jak na sluníčku? Nechte nás hádat. Nosíte jen čiré dioptrické a na sluneční jste...

Pomocníci pro čištění pleti: Sonický přístroj i obyčejný kartáček

Pomocníci pro čištění pleti: Sonický přístroj i obyčejný kartáček

Arome.cz Do postele byste se s make-upem neodvážily, pleť poctivě drhnete gelem i peelingem, a tvář máte přesto plnou "nedokonalo...

Najdete na iDNES.cz