Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Příliv nové energie zajistí detoxikace. A jarní únava nebude mít šanci

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Po zimě je imunita oslabená. Přichází jarní únava, virózy a naše tělo prahne po pročištění od všech toxinů, kterými se permanentně zanášíme. To zajistí detoxikace.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

BioforLife.cz | foto: BioforLife.cz

Po dlouhé zimě je dokonalá očista organismu zkrátka to pravé. Detoxikace přispěje k posílení imunity, snížení přebytečných kilogramů, zlepšení pleti a k získání nové energie, kterou všichni potřebujeme. Tím pádem budou všelijaké nemoci a jarní únava bez šance.

Důležitým faktorem v očistné kúře je dodržování pitného režimu. Denní přísun tekutin by se měl pohybovat mezi 2 až 3 litry. Nutno však přihlédnout k fyzické aktivitě nebo celkové váze jednotlivce. Mezi vhodnou tekutinu počítáme především vodu a bylinkové čaje.

S bylinkami jde detoxikace mnohem lépe

Už naše babičky v hojné míře užívaly kopřivový čaj, protože věděly, že dodá energii a pročistí tělo. Zejména jarní kopřivy se mohou přidat do jarních salátů, kde zajistí až trojnásobný podíl vitaminu C.

Odborníci doporučují konzumaci potravin dle zásad ekologického zemědělství, tedy biopotraviny, které jsou pěstovány bez chemických přísad a mají tak pozitivní vliv na lidský organismus.

Zvýšený přísun ovoce a zeleniny, popřípadě ovocné a zeleninové šťávy zajistí vysoký podíl vlákniny prospěšné pro dobré fungování střev, která je v procesu detoxikace nezbytná. Poslední dobou hodně skloňovaný Mladý ječmen skvěle nastartuje detoxikaci pro svůj vysoký obsah aktivních enzymů.

BioforLife.cz - eshop

Luštěniny a obilniny patří do každého jídelníčku

Významnou luštěninou je cizrna neboli římský hrách. Cizrna je svým složením bohatá na vlákninu. Vhodnou potravinou je i pro těhotné a osoby trpící kardiovaskulárními nemocemi pro vysoký obsah kyseliny listové. Tato luštěnina nahradí velmi účinně bílkovinu, proto je tak oblíbená mezi vegetariány.

Mezi známé obiloviny patří jáhly a pohanka. Pokrmy z jáhel jsou lehce stravitelné, výživné a syté. Jako jediná zásaditá obilovina zmírní žaludeční obtíže. Jáhly jsou bohatým zdrojem minerálů, především fosforu, který je doporučován osobám trpící depresí. Obsahují vysoký podíl vitaminů skupiny B a minerálů.

Bez obav je mohou konzumovat i celiaci, protože jsou přirozeně bezlepkové. Rutin, který v hojné míře obsahuje pohanka, zpevňuje cévy, a hraje tak důležitou roli v prevenci proti kardiovaskulárním nemocem.

A na závěr…

BioforLife.cz - ovoce

Detoxikace může být doprovázena pobyty v sauně, které podpoří vylučování toxinů z těla. Pravidelným saunováním se zvyšuje imunita a odolnost vůči běžným infekcím horních cest dýchacích. Nejen správnou životosprávou, ale i pohybem na čerstvém vzduchu lze přispět ke správné detoxikaci. Vhodná jsou aerobní cvičení, plavání, nebo rychlá chůze. Obecně lze říci, že jakákoliv aktivita vám jen prospěje. Musí se ale dělat s radostí.

Veškeré potřebné výrobky, rady, tipy a články týkající se detoxikace, biopotravin, biokosmetiky a zdravého životního stylu na www.bioforlife.cz

Dále bioforlife.cz podporuje cestování v hotelech, penzionech, kempech a chalupách v České republice na unikátním rezervačním systému www.rezervaceubytovani.cz.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Stříbrné šperky a korálky s příběhem

Stříbrné šperky a korálky s příběhem

Objevte originální a celosvětově oblíbené stříbrné šperky značek OHM Beads, Redbalifrog, Elfbeads nebo moderní...

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Po těchto letních ošetřeních budete vypadat, jako by luxusní dovolená trvala několik let! S korektivními dermatoložkami...

Jaké nemoci přenáší klíšťata? Zabraňte jejich přenosu

Jaké nemoci přenáší klíšťata? Zabraňte jejich přenosu

Léto láká k procházkám v přírodě. Už si ale nemůžeme bezstarostně lehnout do trávy. Klíšťata číhají na každém kroku. A...

Najdete na iDNES.cz