Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Přihlášku do zdravotní pojišťovny ČPZP si podejte do konce června

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Důvody, proč lidé mění zdravotní pojišťovnu, jsou různé. Nejčastěji proto, že nemá smluvní vztah s lékařem či nemocnicí v místě bydliště nebo že poskytuje jen omezený rozsah služeb. Pokud se svou zdravotní pojišťovnou nejste spokojeni, máte poslední šanci ji letos změnit.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Zdravotní pojišťovna ČPZP přijímá přihlášky jen do konce června! | foto: ČPZP

Kvalitní zdravotní péči dostupnou po celé ČR garantuje svým klientům Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (ČPZP). Pokud si podáte přihlášku do 30. června, stanete se jejím klientem od začátku roku 2013.

"ČPZP jako finančně zdravá, stabilní a prosperující zdravotní pojišťovna nabízí svým pojištěncům jistotu a perspektivu. Dostupnost, kvalita i rozsah poskytované zdravotní péče souvisí s našimi včasnými platbami zdravotnickým zařízením, pro něž jsme tak rovněž dobrými partnery. Zakládáme si na osobním přístupu k našim klientům, což nám zároveň pomáhá lépe a rychleji vyřešit jejich záležitosti. Máme více než 737 tisíc klientů a přicházejí další. Od začátku letošního roku jsme přijali na 20 tisíc podaných přihlášek," potvrdil ředitel prodeje a marketingu ČPZP Ing. Vladimír Matta.

ČPZP - přihlášky

Přihlaste se do ČPZP na pobočce či online

Přihlásit se do ČPZP lze během návštěvy na kterékoliv její pobočce, nebo zcela jednoduše prostřednictvím online registrace na webových stránkách www.cpzp.cz. Noví pojištěnci získají nárok na všechny výhody, které zdravotní pojišťovna poskytuje. Informace k přeregistraci ochotně sdělí Informační centrum ČPZP na telefonické lince 810 800 000.

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna nabízí pestrou škálu preventivních programů zaměřených na posílení zdraví. Z nabídky si vybere skutečně každý. Rodiče mohou v letošním roce čerpat příspěvek na sebe i své děti, a to až do výše 1 500 Kč na pojištěnce. Tato částka ale nemusí být konečná, mohou ji navýšit další produkty nebo příspěvky, se kterými zdravotní pojišťovna přichází během roku.

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna nabízí dárcům krve odměnu až 4 500 Kč

ČPZP pamatuje i na programy pro dárce krve a krevní plazmy, pro něž má připraveny odměny v závislosti na počtu provedených bezpříspěvkových odběrů až do výše 4500 Kč.

Pojištěnci, kteří se aktivně starají o své zdraví, jsou odměněni příspěvkem z motivačně preventivního programu Bonus Plus. Od letošního roku mohou zájemci využívat i výhody produktu Karta života, kterou dobře znají klienti Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra ČR.

Pobočky ČPZP najdete v 80 městech po celé republice, se zdravotní pojišťovnou můžete komunikovat rovněž písemně, telefonicky či elektronicky. Pojištěncům, kteří dávají přednost komunikaci z pohodlí domova, usnadňuje kontakt s ČPZP elektronická přepážka na webu této zdravotní pojišťovny.

Zde jsou odkazy i na obchodní partnery ČPZP, u nichž pojištěnci mohou nakoupit výrobek či službu se slevou. Česká průmyslová zdravotní pojišťovna se může pochlubit i tím, že komunikuje se svými fanoušky na sociální síti Facebook.

logo ČPZP
Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Tři výhody, které dostanete od T-Mobile. Stačí být v Magentě 1

3 výhody, které dostanete od T-Mobile - stačí být v Magentě 1

Parádních výhod vás u T-Mobile čeká mnohem víc, tady jsme jich vybrali jen pár. U nás prostě platí: čím víc služeb si...

Jarní Zemědělec 2018: plato třiceti českých vajec za 70 Kč

Plato 30ks českých vajec za 70 Kč! Jarní Zemědělec 2018  21.–25.3 2018

První jarní den oslavíme zahájením výstavy na Výstavišti Lysá nad Labem! Již čtyřicáté osmé pokračování této největší...

Najdete na iDNES.cz