Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Při výběru nožů vsaďte na kvalitu v 1. Národním nožířství

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Neobejdete se bez nich v přírodě, v kuchyni, ale ani při jiných domácích pracích nebo v dílně. O čem je řeč? O nožích. Kompletní nožířský sortiment známých a zavedených značek naleznete v centru Prahy v 1. Národním nožířství na Národní třídě, v jeho třech pobočkách nebo na e-shopu www.nuz.cz.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Victory nožířství - jednu z poboček 1. Národního nožířství s kompletním nožířským sortimentem naleznete v OC Chodov v Praze 4 | foto: www.nuz.cz

Prodejnu s kompletním nožířským sortimentem 1. Národní nožířství naleznete na Národní třídě v Praze.

Bezkonkurenčně nejširší nabídkou nožů a především kvalitou si tato nožířství vydobyla přední pozici na českém trhu, kde působí již dvacet let. V prodejnách zakoupíte nože od věhlasných firem Victorinox, Wüsthof Solingen nebo Smith and Wesson i výrobky mnoha dalších světoznámých nožířských značek. Ať už potřebujete kuchyňský nůž, nůž pro volný čas nebo hledáte originální dárek k Vánocům, narozeninám či praktický svatební dar, určitě navštivte některou z těchto čtyř zavedených prodejen. K sortimentu si směle připočtěte nůžky, manikúry, pomůcky pro pedikúru a holicí potřeby pro pánské mokré holení. Stejně široký výběr zboží si lze prohlédnout a vybrat pohodlně z domova na www.nuz.cz.

Nože nejen do kuchyně

Jste milovníky asijské kuchyně a rádi připravujete sushi? Potřebujete kvalitně naporcovat maso nebo jen nakrájet rajčata? V 1. Národním nožířství na vás čeká ohromující sortiment kuchyňských nožů jak pro profesionální kuchaře, tak do každé domácnosti.

U kuchyňských nožů sází v těchto nožířstvích na renomované značky jako Wüsthof Solingen nebo Victorinox. Kované nože Wüsthof používají profesionální kuchaři po celém světě, jedním z nich je i proslulý Gordon Ramsay. K výrobě jmenovaných nožů se používají prvotřídní a prověřené materiály, které zaručují jejich vynikající ostrost a odolnost.

Při výběru nožů vsaďte na kvalitu v 1. Národním nožířství

U nožů značky Wüsthof máte záruku vynikající ostrosti a odolnosti.

V širokém sortimentu figurují i japonské kuchyňské nože Tojiro a Kasumi. Oceníte jejich mimořádnou ostrost, přesnost řezu a krásný design. K výrobě čepele se u těchto nožů často používá vysoce kvalitní damašková ocel s charakteristickým mramorováním. S jejich výběrem nikdy neuděláte chybu, vždyť japonská rodinná firma Kasumi u svých produktů zúročuje zkušenosti nabyté po staletí při výrobě samurajských mečů.

V prodejnách 1. Národního nožířství stejně dobře pořídíte i nůž do přírody, na cestování, lov nebo sebeobranu. Spokojeni budete rovněž v případě, pokud hledáte rybářský nůž, nůž na jachting, golf nebo třeba potápění. Vynikající nože pro každé využití si neváhejte nechat ukázat přímo v nožířství nebo využijte nabídky na http://www.nuz.cz/eshop/noze.

Švédská kvalita Fällkniven

Při výběru nožů vsaďte na kvalitu v 1. Národním nožířství

Švédské nože Fällkniven tvoří i součást výstroje pilotů stíhaček JAS-39 Gripen.

Skandinávský design a vysoká kvalita, to jsou švédské nože Fällkniven. Při výrobě loveckých nožů a nožů pro volný čas zúročila tato švédská rodinná firma své mnohaleté zkušenosti s lovem a rybolovem a začala s vývojem vlastních produktů. 

Dnes tvoří její nože mj. součást výstroje pilotů stíhaček JAS-39 Gripen a u této značky objevíte i zajímavé sběratelské kousky. Jakožto výhradní dovozce do ČR vám provozovatel prodejen i e-shopu poskytne na toto zboží nadstandardní desetiletou záruku. Více na www.nuz.cz.

Kapesní nože i nože pro přežití

Každý určitě zná legendární švýcarský armádní nůž Victorinox. Tyto populární zavírací nože nabízí více než desítku funkcí, rozmanitý design i barvu rukojeti. Není problém narazit třeba na kapesní nůž Victorinox se světlem a křížovým šroubovákem. Značka Victorinox dobře poslouží také v případě, že hledáte kuchyňský nůž nebo další pomocníky do kuchyně jako např. škrabky na zeleninu, otvíráky nebo brousky.

Pokud ctíte především tradici a neotřelost, neměly by vaší pozornosti ujít ani francouzské zavírací nože Nontron s dřevěnou rukojetí, jejichž manufakturní výroba již přesahuje 500 let. Zajímavé nože pro přežití si vyberete od americké značky Ka-Bar. Firma proslula hlavně sérií vojenských nožů – např. model U.S.M.C. byl používán americkou námořní pěchotou jako standardní výbava během druhé světové války. Nože Ka-Bar se uplatnily i při válečných konfliktech v Koreji, Vietnamu či Iráku. Vojáci nože Ka-Bar používají nejen jako zbraně, ale i jako nepostradatelné nástroje, které jim pomáhají v každodenních činnostech na frontě. Zajímavé jsou nože určené na obranu před zombie.

Kvalitní manikúra a pánské holení

Jestliže hledáte to nejlepší, pokud jde o péči o vaše ruce a nohy, kvalitu vám jednoznačně zaručí desetiletími prověřená značka Niegeloh Solingen. Nástroje a nůžky pro manikúru a pedikúru se vyrábějí z vysoce kvalitní oceli, mají precizní zpracování a dlouhou životnost. Vždyť nůžky ze Solingenu znaly už naše babičky a slouží jim dodnes! V 1. Národním nožířství si vyberete samostatně nůžky na nehty i na kůžičku, kleštičky, štipky, pinzety i pilníky, ale rovněž kompletní manikúrové sady v luxusním pouzdře a v elegantním designu. Konkrétní produkty si můžete rovněž objednat na www.nuz.cz.

Při výběru nožů vsaďte na kvalitu v 1. Národním nožířství

Sada na holení Mühle.

Mužské pozornosti by neměly ujít produkty německé rodinné manufaktury Mühle, která vyrábí vše, co je potřeba na pánské mokré holení. Kromě břitev a nejmodernějších holítek s použitím MACH3 se může pochlubit i kvalitními štětkami na holení ze štětin z pravého jezevce. Návrat k tomuto způsobu holení je stále populárnější a luxusní sady na holení patří k oblíbeným originálním dárkům pro pány. Široký výběr produktů značky Mühle lze pořídit na http://www.nuz.cz/eshop/holeni.

Odborné služby i poprodejní servis

Již léta je v 1. Národním nožířství a jeho pobočkách hlavním měřítkem u nabízených produktů kvalita a spolehlivost. Proto zde také řeší jen minimum reklamací. Samozřejmostí zůstává poprodejní servis ve všech prodejnách v podobě odborného broušení nožů a nůžek. Prodejna 1. Národní nožířství na Národní třídě v Praze má více než čtyřicetiletou historii a stejně jako v dalších pobočkách zde najdete odborný personál, který vám při výběru vhodného výrobku ochotně a fundovaně poradí. Bez problémů lze nakupovat také na internetu, objednané zboží je díky skladovým zásobám ve většině případů ihned připraveno k expedici. Více na www.nuz.cz.

1. Národní nožířství

Národní 43, 110 00 Praha 1

Tel: +420 224 212 469 | GSM: +420 733 736 347

1.narodni.nozirstvi@nuz.cz

Victory nožířství

Obchodní centrum Chodov - vedle Hervis sportu

Roztylská 2321/19, 148 00 Praha 4

Tel: +420 272 075 308 | GSM: +420 733 736 348

occh.victory@nuz.cz

Vinohradské nožířství

Vinohradská 139, 130 00 Praha 3

Tel: +420 222 716 141 | GSM: +420 733 736 349

vinohradske.nozirstvi@nuz.cz

Strašnické nožířství

Starostrašnická 37, 100 00 Praha 10

Tel: +420 274 815 627 | GSM: +420 733 736 346

strasnicke.nozirstvi@nuz.cz

Autor:

Nejčtenější

Nový král levných telefonů je tady! Na trhu je Honor 7S

Nový král levných telefonů je tady! Na trhu je Honor 7S

Značka smartphonů Honor na náš trh uvedla trhák střední třídy. Honor 7S je v současnosti nejmenším Honor modelem vůbec...

Deset důvodů, proč jsou datovky lepší než maily a dopis

Deset důvodů, proč jsou datovky lepší než maily a dopis

Jen málokdo z nás si libuje v komunikaci se státní správou. Úředníci bývají často přehlceni a na jejich odpověď se...

S O2 TV se přechodu na DVB-T2 bát nemusíte.

S O2 TV se přechodu na DVB-T2 bát nemusíte.

Těšit se můžete i na větší množství sportu.

Kdo ovládne finále? Vsaďte si na MS a získejte 1 000 Kč zdarma

Francie vs. Chorvatsko

Je tady netrpělivě očekávaný vrchol! Kdo ovládne finále MS 2018? Vstupte do největší komunity sázkařů a vyzvedněte si...

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně (UTB) patří k nejlepším světovým univerzitám, které vznikly ve 3. tisíciletí.

Další z rubriky

SureFlap kočičí dvířka s mikročipem: přístup domů pro vaše mazlíčky

SureFlap kočičí dvířka s mikročipem: přístup domů pro vaše mazlíčky!

SureFlap vyrábí kvalitní bezpečná dvířka s bezpečnostním čipovým zámkem pro vaše domácí mazlíčky. Kromě velikostních...

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně (UTB) patří k nejlepším světovým univerzitám, které vznikly ve 3. tisíciletí.

ALPI-DÝHA: kvalitní dekorativní dýha pro moderní interiér

Kvalitní dekorativní dýha pro moderní interiér: ALPI-DÝHA

Potrpíte si na kvalitní materiály, které nabízí široké možnosti při zařizování bytu či domu, stejně jako v případě...

Najdete na iDNES.cz