Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Při výběru nožů vsaďte na kvalitu v 1. Národním nožířství

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Neobejdete se bez nich v přírodě, v kuchyni, ale ani při jiných domácích pracích nebo v dílně. O čem je řeč? O nožích. Kompletní nožířský sortiment známých a zavedených značek naleznete v centru Prahy v 1. Národním nožířství na Národní třídě, v jeho třech pobočkách nebo na e-shopu www.nuz.cz.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Victory nožířství - jednu z poboček 1. Národního nožířství s kompletním nožířským sortimentem naleznete v OC Chodov v Praze 4 | foto: www.nuz.cz

Prodejnu s kompletním nožířským sortimentem 1. Národní nožířství naleznete na Národní třídě v Praze.

Bezkonkurenčně nejširší nabídkou nožů a především kvalitou si tato nožířství vydobyla přední pozici na českém trhu, kde působí již dvacet let. V prodejnách zakoupíte nože od věhlasných firem Victorinox, Wüsthof Solingen nebo Smith and Wesson i výrobky mnoha dalších světoznámých nožířských značek. Ať už potřebujete kuchyňský nůž, nůž pro volný čas nebo hledáte originální dárek k Vánocům, narozeninám či praktický svatební dar, určitě navštivte některou z těchto čtyř zavedených prodejen. K sortimentu si směle připočtěte nůžky, manikúry, pomůcky pro pedikúru a holicí potřeby pro pánské mokré holení. Stejně široký výběr zboží si lze prohlédnout a vybrat pohodlně z domova na www.nuz.cz.

Nože nejen do kuchyně

Jste milovníky asijské kuchyně a rádi připravujete sushi? Potřebujete kvalitně naporcovat maso nebo jen nakrájet rajčata? V 1. Národním nožířství na vás čeká ohromující sortiment kuchyňských nožů jak pro profesionální kuchaře, tak do každé domácnosti.

U kuchyňských nožů sází v těchto nožířstvích na renomované značky jako Wüsthof Solingen nebo Victorinox. Kované nože Wüsthof používají profesionální kuchaři po celém světě, jedním z nich je i proslulý Gordon Ramsay. K výrobě jmenovaných nožů se používají prvotřídní a prověřené materiály, které zaručují jejich vynikající ostrost a odolnost.

Při výběru nožů vsaďte na kvalitu v 1. Národním nožířství

U nožů značky Wüsthof máte záruku vynikající ostrosti a odolnosti.

V širokém sortimentu figurují i japonské kuchyňské nože Tojiro a Kasumi. Oceníte jejich mimořádnou ostrost, přesnost řezu a krásný design. K výrobě čepele se u těchto nožů často používá vysoce kvalitní damašková ocel s charakteristickým mramorováním. S jejich výběrem nikdy neuděláte chybu, vždyť japonská rodinná firma Kasumi u svých produktů zúročuje zkušenosti nabyté po staletí při výrobě samurajských mečů.

V prodejnách 1. Národního nožířství stejně dobře pořídíte i nůž do přírody, na cestování, lov nebo sebeobranu. Spokojeni budete rovněž v případě, pokud hledáte rybářský nůž, nůž na jachting, golf nebo třeba potápění. Vynikající nože pro každé využití si neváhejte nechat ukázat přímo v nožířství nebo využijte nabídky na http://www.nuz.cz/eshop/noze.

Švédská kvalita Fällkniven

Při výběru nožů vsaďte na kvalitu v 1. Národním nožířství

Švédské nože Fällkniven tvoří i součást výstroje pilotů stíhaček JAS-39 Gripen.

Skandinávský design a vysoká kvalita, to jsou švédské nože Fällkniven. Při výrobě loveckých nožů a nožů pro volný čas zúročila tato švédská rodinná firma své mnohaleté zkušenosti s lovem a rybolovem a začala s vývojem vlastních produktů. 

Dnes tvoří její nože mj. součást výstroje pilotů stíhaček JAS-39 Gripen a u této značky objevíte i zajímavé sběratelské kousky. Jakožto výhradní dovozce do ČR vám provozovatel prodejen i e-shopu poskytne na toto zboží nadstandardní desetiletou záruku. Více na www.nuz.cz.

Kapesní nože i nože pro přežití

Každý určitě zná legendární švýcarský armádní nůž Victorinox. Tyto populární zavírací nože nabízí více než desítku funkcí, rozmanitý design i barvu rukojeti. Není problém narazit třeba na kapesní nůž Victorinox se světlem a křížovým šroubovákem. Značka Victorinox dobře poslouží také v případě, že hledáte kuchyňský nůž nebo další pomocníky do kuchyně jako např. škrabky na zeleninu, otvíráky nebo brousky.

Pokud ctíte především tradici a neotřelost, neměly by vaší pozornosti ujít ani francouzské zavírací nože Nontron s dřevěnou rukojetí, jejichž manufakturní výroba již přesahuje 500 let. Zajímavé nože pro přežití si vyberete od americké značky Ka-Bar. Firma proslula hlavně sérií vojenských nožů – např. model U.S.M.C. byl používán americkou námořní pěchotou jako standardní výbava během druhé světové války. Nože Ka-Bar se uplatnily i při válečných konfliktech v Koreji, Vietnamu či Iráku. Vojáci nože Ka-Bar používají nejen jako zbraně, ale i jako nepostradatelné nástroje, které jim pomáhají v každodenních činnostech na frontě. Zajímavé jsou nože určené na obranu před zombie.

Kvalitní manikúra a pánské holení

Jestliže hledáte to nejlepší, pokud jde o péči o vaše ruce a nohy, kvalitu vám jednoznačně zaručí desetiletími prověřená značka Niegeloh Solingen. Nástroje a nůžky pro manikúru a pedikúru se vyrábějí z vysoce kvalitní oceli, mají precizní zpracování a dlouhou životnost. Vždyť nůžky ze Solingenu znaly už naše babičky a slouží jim dodnes! V 1. Národním nožířství si vyberete samostatně nůžky na nehty i na kůžičku, kleštičky, štipky, pinzety i pilníky, ale rovněž kompletní manikúrové sady v luxusním pouzdře a v elegantním designu. Konkrétní produkty si můžete rovněž objednat na www.nuz.cz.

Při výběru nožů vsaďte na kvalitu v 1. Národním nožířství

Sada na holení Mühle.

Mužské pozornosti by neměly ujít produkty německé rodinné manufaktury Mühle, která vyrábí vše, co je potřeba na pánské mokré holení. Kromě břitev a nejmodernějších holítek s použitím MACH3 se může pochlubit i kvalitními štětkami na holení ze štětin z pravého jezevce. Návrat k tomuto způsobu holení je stále populárnější a luxusní sady na holení patří k oblíbeným originálním dárkům pro pány. Široký výběr produktů značky Mühle lze pořídit na http://www.nuz.cz/eshop/holeni.

Odborné služby i poprodejní servis

Již léta je v 1. Národním nožířství a jeho pobočkách hlavním měřítkem u nabízených produktů kvalita a spolehlivost. Proto zde také řeší jen minimum reklamací. Samozřejmostí zůstává poprodejní servis ve všech prodejnách v podobě odborného broušení nožů a nůžek. Prodejna 1. Národní nožířství na Národní třídě v Praze má více než čtyřicetiletou historii a stejně jako v dalších pobočkách zde najdete odborný personál, který vám při výběru vhodného výrobku ochotně a fundovaně poradí. Bez problémů lze nakupovat také na internetu, objednané zboží je díky skladovým zásobám ve většině případů ihned připraveno k expedici. Více na www.nuz.cz.

1. Národní nožířství

Národní 43, 110 00 Praha 1

Tel: +420 224 212 469 | GSM: +420 733 736 347

1.narodni.nozirstvi@nuz.cz

Victory nožířství

Obchodní centrum Chodov - vedle Hervis sportu

Roztylská 2321/19, 148 00 Praha 4

Tel: +420 272 075 308 | GSM: +420 733 736 348

occh.victory@nuz.cz

Vinohradské nožířství

Vinohradská 139, 130 00 Praha 3

Tel: +420 222 716 141 | GSM: +420 733 736 349

vinohradske.nozirstvi@nuz.cz

Strašnické nožířství

Starostrašnická 37, 100 00 Praha 10

Tel: +420 274 815 627 | GSM: +420 733 736 346

strasnicke.nozirstvi@nuz.cz

Autor:

Nejčtenější

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Podlehněte kráse českých stříbrných šperků, které dobyly Japonsko

Kapky rosy na kvítcích třešňových stromů připomíná náhrdelník Pearl Blossom.

„Můžete být nádherná ve třiceti, okouzlující ve čtyřiceti a neodolatelná po zbytek svého života,“ řekla Coco Chanel....

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

I pořízení vozu může být rychlé a jednoduché. Pokud máte vybrané auto, stačí najít toho pravého prodejce a nakonec...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Další z rubriky

Plochá sprchová vanička Geberit Setaplano je hedvábně jemná na dotek

Plochá sprchová vanička Geberit Setaplano: Nová sprchová vanička Geberit...

Nechte se okouzlit na první dotek! Nová sprchová vanička Geberit Setaplano je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu,...

Hypotéka, nebo nájem? Zjistěte, co je pro vás vhodnější

Hypotéka nebo nájem? Zjistěte, co je pro vás vhodnější.

Žít ve vlastním s dlouhodobým závazkem v podobě hypotéky? Nebo vsadit na „dostupnější“ variantu v podobě nájmu s tím...

Jak na výběr kuchyně? Materiál rozhoduje

Jak na výběr kuchyně? Materiál rozhoduje.

Když přijde čas na koupi kuchyňské linky, nastává v každé domácnosti tak trochu panika. Pokud už vybíráte zbrusu nový...

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.