Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Při cestování s Brussels Airlines sázíte na kvalitu i pohodlí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zejména obchodní cestující, kteří se potřebují vrátit ze služební cesty v jednom dni, využívají na trase Praha – Brusel hojně služeb letecké společnosti Brussels Airlines, která tvoří spojnici mezi Bruselem, hlavním městem Evropy, a devadesátkou evropských měst, Afrikou i USA.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dálkové lety Brussels Airlines provozují s letadly Airbus A330-200 a A330-300. | foto: Brussels Airlines

Brussels Airlines uskuteční asi 300 letů denně a představují tak nejširší nabídku letů z jejich mateřského letiště Brusel-Zaventem. Od pondělí do pátku navíc nabízejí třikrát denně spojení mezi Prahou a Bruselem, o víkendech dvakrát. Tranzitní pasažéři mohou z Bruselu pokračovat dále do Evropy, Afriky či USA. Létá se jednou denně do New Yorku a pětkrát v týdnu do Washingtonu D. C.

Koncept salonku LOFT v Bruselu skýtá dokonalý luxus

Na letišti v Bruselu otevřely Brussels Airlines loni v říjnu zcela výjimečný salonek s názvem „The LOFT“. Vyznačuje se nejen zajímavým prostorovým řešením, maximálním pohodlím a špičkovou technologií, ale i ochutnávkou vyhlášené belgické gastronomie. Na jeho výstavbě spolupracovali významní výtvarníci a špičky z každého oboru. Salonek se nachází v Terminálu A, odkud se odlétá do zemí Schengenu a prostřednictvím Brussels Airlines zároveň do Afriky, New Yorku nebo Washingtonu.

Při cestování s Brussels Airlines sázíte na kvalitu i pohodlí

Salonek The LOFT má kapacitu pro 300 hostů.

Loft má čtyřikrát větší prostor než původní salonek a na ploše 1240 metrů čtverečních skýtá kapacitu pro 300 hostů. Každý z návštěvníků má příležitost osvěžit se po cestování sprchou v koupelnách vybavených LED světly, dokonalou atmosféru k relaxaci dotváří náladová hudba. Odpočinout si cestující mohou ve spacích boxech, pokud zůstávají bdělí, nabízí se jim atraktivní výhled na letištní plochu. Občerstvení v salonku pochází od belgických kulinářských es, samozřejmostí je široká nabídka nápojů.

Při cestování s Brussels Airlines sázíte na kvalitu i pohodlí

Kromě komfortu a pohodlí nabízí salonek The LOFT i lákavá občerstvení od belgických kulinářských mistrů.

Nové destinace nejen s vůní moře

Se začátkem nové sezony rozšiřují Brussels Airlines své služby o osm nových destinací. S touto leteckou společností se pohodlně dostanete do ruského Petrohradu, francouzských Lurd, do Dubrovníku nebo Záhřebu v Chorvatsku, ale také do Billundu na dánském poloostrově. Atraktivní jsou pro cestující za sluncem i letiště Calvi na Korsice a Olbia na Sardinii a po úspěchu z minulé sezony se vrací do letového řádu také Malta. Na říjen letošního roku se počítá i se dvěma destinacemi na Kanárských ostrovech – Tenerife a Gran Canaria.

Brussels Airlines sklízí prestižní světová ocenění

V uplynulém roce obdržely Brussels Airlines řadu zajímavých ocenění v anketách prestižních časopisů o cestovním ruchu a jejich služby ocenili při hlasování i samotní cestující. Staly se nejlepší transatlantickou společností a nejlepší společností na krátkých tratích, sklidily rovněž ocenění Golden Bridge Export Award. Získaly také prvenství v kategoriích nejlepší business třída do New Yorku a nejlepší mezinárodní nabídka vín na dlouhých tratích v business třídě.

Při cestování s Brussels Airlines sázíte na kvalitu i pohodlí

Business class na linkách Brussels Airlines uspěla v anketách časopisů i u cestujících.

Společnost s devadesátiletou tradicí

Společnost Brussels Airlines je součástí SN Airholding s více než devadesátiletou zkušeností v oblasti letecké dopravy. Kromě vlastních devatenácti destinací v Africe a dvou v USA (New York a Washington) participuje Brussels Airlines díky spolupráci s interkontinentálními partnery též na letech do Spojených arabských emirátů, Číny, Thajska, Indie, Severní Ameriky a Kanady. Významnou složku přepravy tvoří též nákladní doprava, fungující na celé letové síti prostřednictvím oddělení Cargo 

Široké spektrum služeb, které Brussels Airlines v oblasti letecké dopravy nabízejí, naleznete na http://www.brusselsairlines.com/en-cz/.

Autor:

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Další z rubriky

TOP HOTEL Praha nabízí vše od ubytování až po prostory pro vaše akce

TOP Kongresová hala

Na Praze 4 najdete pouhých osm kilometrů jižně od centra města, avšak s výbornou dopravní dostupností, čtyřhvězdičkový...

Bayer posiluje svou značku

Bayer posiluje svou značku

Dynamické, otevřené, osobní...To jsou aktuální atributy inovovaného loga společnosti Bayer. Jak CEO společnosti Werner...

Krachujete? Důležité je dodržet zákonné povinnosti statutárního orgánu

Krachujete? Důležité je dodržet zákonné povinnosti statutárního orgánu

Není každé podnikání stále úspěšné. Potkat váš může špatná investice, nemoc, špatná pojistka a úspěchy se ze dne na den...

Najdete na iDNES.cz