Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Přestaňte vnímat podnikový informační systém jako nutné zlo

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Negativní zkušenost je často příčinou, proč někteří zákazníci nevnímají informační systém jako přínos pro své podnikání. Jak se vyvarovat chyb při výběru firemního systému a dosáhnout návratnosti investice v krátkém čase zjistěte ze zkušeností implementačního partnera NAVERTICA.

S pomocí zkušeného dodavatele snadno naleznete tu správnou cestu na poli podnikových informačních řešení. | foto: Navertica a.s.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Na manažerských pozicích jsou často lidé, kteří nevnímají IT jako nástroj, který jim má a musí práci ulehčovat, ale je to pro ně spíše nutné zlo, kterému se musí přizpůsobit. Takový přístup samozřejmě ovlivní i průběh prováděných analýz a zdařilost implementace podnikového informačního řešení. Naopak poučený a zkušený management má vliv na úspěch realizace, ta je díky tomu zpravidla méně složitá a méně náročná. Manažeři se přesto chybné volby dodavatele mnohdy dopustí i opakovaně.

Příčinou vedoucí ke špatnému rozhodnutí je často také upřednostnění nízkých pořizovacích nákladů a tím pořízení nevyhovujícího systému. Zákazník vsadí na levné řešení, ale vybere tím zároveň výrobce bez dlouholetých zkušeností, stabilního zázemí a rozšířené vývojové platformy. A to jsou klíčové faktory pro udržitelnost dodaného řešení do budoucna. Zákazník by měl při volbě partnera vždy uvažovat o pořízení technologie jako o investici, o její návratnosti a způsobu údržby i rozvoji.

Zákazníci, kteří se obávají počáteční vyšší investice, nebo nechtějí příliš investovat do provozu infrastruktury HW i SW, mohou dnes vybírat z nabídky předpřipravených produktů zpravidla v cloudu a pronájmu služby ve formě pravidelného měsíčního poplatku. Lze se tak dostat na cenově příznivější a lépe udržovatelný produkt. Výhodou je také pohyblivost v nastavení počtu uživatelů a podle toho úprava licence tak, aby zákazník platil skutečně jen to, co využívá.

Platforma pro podniková řešení od Microsoftu díky celosvětové působnosti, výzkumu a kontinuálnímu vývoji pokrývá téměř všechny potřeby, které zákazník od komplexního informačního systému může očekávat. Toho v daném okamžiku na světě není schopna žádná jiná firma. Zákazník zároveň dostává záruku kontinuálního vývoje a podpory řešení i do budoucna.

Microsoft prodává svá řešení prostřednictvím celosvětové sítě certifikovaných partnerů a společnost NAVERTICA byla v 90. letech prvním dodavatelem u nás, který ERP řešení, dnes nesoucí název Microsoft Dynamics NAV, na našem území lokalizoval a implementoval u zákazníků.

Produkty Microsoft v kategorii Business Solutions jako ERP a CRM jsou otevřeny i dalšímu vývoji a úpravám podle potřeb zákazníka. Ve společnosti NAVERTICA máme k dispozici již předpřipravená řešení, která můžeme nabídnout k standardní platformě. Požadované řešení jsme vždy schopni obohatit o zkušenosti z vlastního vývoje i oborových referencí a o odborné vzdělání našich pracovníků.

Pusťte si video, které vás seznámí s rozsahem činnosti a referencemi dodavatele NAVERTICA v oblasti podnikových informačních systémů:

Od společnosti NAVERTICA může zákazník očekávat, že se chce stát jeho dlouhodobým partnerem na poli podnikových informačních systémů. Spolupráce s našimi zákazníky je dlouholetá a děláme vše pro to, aby fungovala. V našem hlavním zájmu je poskytovat vlastní produkty a služby, které budou mít pro zákazníka dlouhodobý přínos. Naopak nenabízíme věci, které si myslíme, že pro daného zákazníka žádný smysl nemají. A to i v případě, že se po nich zákazník bude ptát, jsme připraveni volbu zdůvodnit a vysvětlit skutečné přínosy.

Pokud uvažujete o řešení informačního systému, potřebujete řešit ekonomiku, finance, provoz, obchodní i marketingové procesy anebo reporting, obraťte se bez obav na společnost NAVERTICA. NAVERTICA řešení kromě České a Slovenské republiky implementujeme a podporujeme také u zákazníků v mnoha evropských zemích, v USA a v jižní Africe.

Podívejte se pro více informací na naše webové stránky, nebo nám rovnou zašlete poptávku a my vás budeme kontaktovat.

Nejčtenější

Sakura mezi šestnácti nejlepšími stavbami světa

Sakura mezi šestnácti nejlepšími stavbami světa

Rezidence Sakura skupiny T.E se probojovala mezi 16 nejlepších staveb světa v kategorii Residential – Future Project...

Přechod na DVB-T2 můžete vyřešit snadno. S O2 TV získáte plno výhod

Přechod na DVB-T2 můžete vyřešit snadno. S O2 TV získáte plno výhod!

Televizní vysílání čekají dramatické změny, na které se můžete připravit s předstihem.

Chorvati ukončí ruský sen! Vsaďte si na MS a získejte 1 000 Kč zdarma

Chorvati ukončí ruský sen! Vsaďte si na MS a získejte 1 000 Kč zdarma

Tipéři posílají dál Anglii a Chorvatsko, vidíte to podobně? Vstupte do největší komunity sázkařů a vyzvedněte si během...

Nová válcovna slibuje bezodpadovou výrobu podlahovin i pracovní místa

Nová válcovna za 1,4 miliardy slibuje bezodpadovou výrobu podlahovin

Společnost Fatra pokračuje v realizaci výstavby nové válcovny. Od listopadové prohlídky staveniště se mnohé změnilo a...

Kdo ovládne finále? Vsaďte si na MS a získejte 1 000 Kč zdarma

Francie vs. Chorvatsko

Je tady netrpělivě očekávaný vrchol! Kdo ovládne finále MS 2018? Vstupte do největší komunity sázkařů a vyzvedněte si...

Další z rubriky

Jak vypadá kancelář 21. století? Inspirujte se s námi

Jak vypadá kancelář 21. století? Inspirujte se s námi!

Holé béžové nebo šedivé stěny, nepohodlné židle a poblikávající zářivky s příliš ostrým světlem – to byla klasika...

S cashbackem už lidé na online nákupech ušetřili přes 150 miliónů korun

S cashbackem už lidé na online nákupech ušetřili přes 150 miliónů korun

Před pár lety ještě téměř neznámý fenomén, dnes dynamicky rostoucí trend online nakupování: díky cashbacku dostává...

Jak digitalizace a 3D modely pronikají do dopravních staveb

Jak digitalizace a 3D modely pronikají do dopravních staveb

Státní fond dopravní infrastruktury (SFDI) chce na dopravních stavbách co nejdříve zavést do praxe využití digitálních...

Najdete na iDNES.cz