Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Přepravní služby přenechejte specialistům s tradicí. A budete spokojení

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Na dopravním trhu působí česká společnost Transforwarding více než 20 let. Pro své zákazníky obstarává mezinárodní a tuzemské přepravní služby, které zahrnují dopravu, skladování, celní služby a kompletní logistický outsourcing.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Přepravní služby přenechejte specialistům s tradicí. A budete spokojení | foto: Transforwarding a.s.

Firmy se obracejí na různé dopravce s dotazem, zda jim jsou schopni zajistit přepravu zboží. Je to ale vše, co zákazník může obdržet? Pokud zvolíte naši společnost, získáte jistotu, že vám poskytneme nejen kvalitní přepravní služby, ale i něco navíc.

Mezinárodní sběrná služba

Transforwarding - 20 let

Náš profesionální tým zkušených zaměstnanců pro vás zajistí optimální způsob dodání zboží z domu do domu v systému mezinárodní sběrné služby.

Za 20 let jsme vybudovali kvalitní síť partnerů ve většině zemí EU (zejména DE, IT, A, GB, FR, ESP, BENELUX, CH, SK, …).

Přepravíme vaše zboží od balíkových zásilek přes palety a několikatunové zásilky formou přikládek, až po zajištění dopravy celými kamiony. Zboží vám na požádání připojistíme na plnou hodnotu. Díky stálé snaze o zvyšování kvalit přepravní služby poskytujeme kvalitní servis s výhodou osobního přístupu k zákazníkovi.

Vnitrostátní přepravní služby

Postupujeme systémově také na trhu vnitrostátních přeprav. Jsme jedním z provozovatelů vnitrostátního systému FOFR, jehož síť 18 regionálních středisek zaručuje blízký dosah k příjemcům.

V rámci celé republiky poskytujeme dopravu balíkových zásilek do hmotnosti 50 kg i přepravy větších a paletových zásilek do hmotnosti 2 tun. Zákazník může zvolit vhodný režim dodání - expresní modul FOFR s dodáním do 24 hodin nebo výrazně levnější ECONOMY s dodáním max. 3 až 4 dny.

Samozřejmostí je dodání na dobírku či výměnný systém EUR palet. Zákazníci mohou u naší přepravní služby využívat komfort elektronických objednávek a sledování zásilek s náhledem potvrzeného přepravního listu příjemcem na stránkách www.fofrcz.cz.

Transforwarding - přeprava

Námořní a letecká přeprava

Zákazníci, kteří mají zájem o přepravní služby, obchodující se zámořskými zeměmi, mohou využívat služeb oddělení letecké a námořní kontejnerové přepravy. Zajistíme přepravu celého kontejneru FCL (20“ nebo 40“) nebo kusových zásilek LCL námořní sběrné služby.

Celní služby a Intrastat

Celní oddělení poskytuje kompletní služby pro import a export zboží mimo země EU, včetně tvorby T1/T2 dokumentů, ATA Carnet a TIR Carnet dokumentů. Zpracuje pro vás též INTRASTAT.

Nejen přepravní služby, ale i skladování

Mnoho firem zjišťuje, že mít vlastní sklady je náročné a nákladné. Proto nabízíme skladovací služby s veškerou obsluhou v moderních prostorách v Praze, Českých Budějovicích, Plzni a Břeclavi. 

Vyvinuli jsme vlastní softwarové řešení, abychom vyšli vstříc požadavkům našich zákazníků v otázkách evidence zboží včetně FIFO a kontroly správnosti manipulovaného zboží pomocí čárových kódů.

V rámci jedné objednávky, kterou je možné realizovat i automaticky pomocí společně dohodnuté EDI komunikace, zajistíme vychystání, konsolidaci, etiketování, vložení návodů a dodacích listů, zabalení a distribuci zboží k příjemci.

Vaše zboží můžeme po dohodě vystavit také na našem e-shopu alevnejsi.cz a podpořit tak váš prodej.

Transforwarding, abyste byli úspěšní

Kontakty

Více informací o naší společnosti naleznete na webových stránkách www.transforwarding.cz. Poptávky je možné zasílat na e-mail obchod@transforwarding.cz.

Pokud se rozhodnete využít naše přepravní služby, sami poznáte, že vše co děláme, je vyjádřeno firemním sloganem „Jsme tu, abyste byli úspěšní“.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Průlom v pohledu na alternativní medicínu

Předání petice na podporu biotroniky do a Senátu Parlamentu České republiky.

Informace o předání petice na podporu biotroniky do Poslanecké sněmovny a Senátu Parlamentu ČR s počtem petentů přes 40...

Hvězdné války se vrací do Rudolfina ve velkolepém koncertu SCI-FI

Na pódiu Rudolfina bude 150 umělců.

Fanoušci filmové hudby se dočkají dalšího tematického koncertu. A bude to pořádný nářez. Už 13. října 2018 naplní...

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Minimalismus je trendy, stává se z něj nový životní styl a kromě módy a designu se promítá i do gastronomie. Užijte si...

Najdete na iDNES.cz