Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Představujeme veletrhy módy STYL a KABO. Přijďte se podívat

Komerční sdělení   15:00aktualizováno  15:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V polovině února se otevřou brány druhé výstavní akce Veletrhů Brno v tomto roce - Mezinárodní veletrhy módy, obuvi a koženého zboží STYL a KABO. Vystavovatelé i návštěvníci se již nyní mohou těšit na jejich 37.ročník, který se bude konat od 15. do 17. února 2011 ve třech nejmodernějších pavilonech brněnského výstaviště.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Mezinárodní veletrhy módy, obuvi a koženého zboží STYL a KABO | foto: Veletrhy Brno, a. s.

Veletrh STYL je umístěny ve dvou pavilonech: v pavilonu "F" se návštěvníci seznámí s nejnovějšími kolekcemi v oboru spodní prádlo, plavky a plážové oblečení, dále punčochové zboží, módní doplňky a bižuterii. V pavilonu "V" budou opět nejsilnější skupinou firmy s dámskou a pánskou konfekcí, následuje kojenecké a dětské oblečení pro děti do 15 let a těhotenské oblečení. Nebude chybět ani mladá a džínová móda a stále více oblíbená branže - móda v nadměrných velikostech.

V obou pavilonech jsou umístěna přehlídková mola s denními módními přehlídkami nových kolekcí vystavovatelů. Na ploše větší než 6 000 m2  představí více jak 210 vystavovatelů z 12 zemí světa, kteří budou presentovat okolo 400 módních značek.

Veletrh KABO bude probíhat v pavilonu "P". Vystavovatelé zde představí obuv a koženou galanterii, nebude chybět přehlídkové molo pro prezentaci kolekcí obuvi. Pořadatelé počítají s počtem přes 100 vystavovatelů, kteří na ploše přes 4 000 m2  představí okolo 200 značek.

True

Nohy

Nohy

Po velmi úspěšném představení kolekcí módy nadměrných velikostí v srpnu 2010 budou opět v pavilonu „V“ při únorovém veletrhu STYL předvedeny na přehlídkovém mole oděvní kolekce vystavovatelů –.PLUS SIZE SHOW.

Modely vystavovatelů doplní vždy na závěr výjimečná kolekce "CHIC PLUS", kterou vytvořili návrháři ateliéru Módní tvorby na VŠUP v Praze pod vedením doc. Ak. mal. Josefa Ťapťucha. "CHIC PLUS" je kolekce pro šarmantní ženy PLUS-SIZE se vkusem, stylem a fantazií, která je inspirovaná pařížskou čtvrtí Barbés ležící v jihovýchodní části Montmartru. Společným tématem kolekce je typický francouzský "Chic".

True

Nová koncepce přehledného rozdělení jednotlivých branží v pavilonech a současně jejich barevné odlišení v tištěných materiálech a barevnými koberci se v srpnu loňského roku setkalo u vystavovatelů i návštěvníků s velkým ohlasem. Velké množství odpočinkových a občerstvovacích zón zase zajistí návštěvníkům i vystavovatelům vyšší komfort a klid k obchodním jednáním. Veletrhy STYL a KABO jsou i nadále určeny výhradně B2B návštěvníkům.

Do této skupiny patří majitelé obchodů s módou, textilem či obuví, kteří hledají nové zboží na nadcházející sezónu nebo obchodní kontakty pro rozvoj svého podnikání. Nechybí zde ani nejrůznější profese spojené s provozem obchodů či firem pohybující se ve světě módy a obuvi.

Poprvé se na layoutech veletrhu objevuje sousloví Collection Premiere. Veletrhy STYL a KABO tím chtějí podtrhnout jedinečnost prezentace premiérových - nových - kolekcí pro sezonu podzim/zima 2011/2012, a to jak oděvů, tak i obuvi na jednom místě a ve vymezeném časovém prostoru.

Veletrhy STYL a KABO navštíví kubánská hudební legenda

Lívia Klausová

Lívia Klausová

Mezinárodní veletrhy módy STYL a KABO, jako partneři projektu, srdečně zvou návštěvníky na koncert legendární kubánské kapely BUENA VISTA SOCIAL CLUB, která prezentuje kubánskou hudební tradici od roku 1930 a je tvořena stárnoucími kubánskými hudebními legendami. Druhý večer veletrhu STYL a KABO, ve středu 16.2. od 19:00, čeká návštěvníky největší kubánská párty v Evropě - Cuban Valentine´s Day after party.

Celou party vás provede DJ Willi z Kuby a do tance vtáhnou profesionální kubánští tanečníci spolu s Jakubem Mazůchem a Michaelou Gatěkovou a Jaroslavem Kunešem. A co by to bylo za veletrh módy, kdyby se na něho nepřijela podívat první dáma České republiky. Každoročně na Veletrhy STYL a KABO zavítá manželka presidenta republiky paní Lívia Klausová.

Doprovodný program pro veletrhy STYL a KABO

Po všechny tři dny pro vystavovatele i odborné návštěvníky pořadatelé veletrhů připravili bohatý doprovodný program, skládající se z kontraktačních přehlídek  a odborných seminářů, vyhlašování vítězů a doprovodných expozic.

V rámci veletrhu KABO budou opět oceněni nejlepší výrobci obuvi a kožené galanterie v rámci soutěže TOP MODEL, jejichž výrobky jsou barometrem a ukazatelem pro obchodníky, jakým směrem se ubírají trendy v obuvnictví a o jaké výrobky bude ze stran odběratelů a kupujících největší zájem. Na veletrhu STYL proběhne soutěž TOP STYL DESIGNER o nejlepšího mladého textilního návrháře či návrhářku.

Do užšího finále se již probojovalo 8 soutěžních kolekcí. Módní přehlídky na molech ve všech třech pavilonech se budou opakovat několikrát denně. A nebude jich málo KABO SHOW, KIDS KABO SHOW, STYL SHOW, PLUS-SIZE SHOW, TOP STYL DESIGNER. Nejoblíbenější jsou přehlídky spodního prádla a plavek v pavilonu F pod názvem LINGERIE SHOW.

Náhled

Náhled

Pokud navštívíte kontraktační veletrhy STYL a KABO v Brně, máte jedinečnou možnost vybrat na jednom místě kolekce pro zákazníky od všech významných i zajímavých hráčů na trhu, kteří produkují oděvy a spodní prádlo, stejně jako obuv a koženou galanterii.

Obchodníci, kteří se rozhodnou do Brna v únoru přijet, se zde osobně mohou přesvědčit, že veletržní svět módy je opět na vzestupu a že je stále přínosný pro uzavírání obchodních kontraktů.

Více informací o zúčastněných značkách a vystavovatelích najdete na www.styl.eu nebo www.kabo.cz . Těší se na vás realizační tým veletrhů STYL a KABO. Buďte tam, kde se aktivně obchoduje.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Geislerová, Schneiderová i Krainová: české celebrity milují PIETRO FILIPI

Geislerová, Schneiderová i Krainová: české celebrity milují PIETRO FILIPI

Česká značka Pietro Filipi působí ve světě módy přes 20 let. Během své existence spolupracuje s profesionály nejen z...

Soutěž o 2 vstupenky na koncert Petr Hapka žije v O2 Areně!

Michal Horáček uvádí - Petr Hapka žije!

Vyhrajte 2 lístky na koncert Petr Hapka žije v O2 Areně. Soutěžit můžete do 15.11.2016 17:00. V případě výhry dostane...

Zažijte svět inteligentní domácnosti, navštivte Somfy Experience centrum

Zažijte svět inteligentní domácnosti – navštivte Somfy Experience centrum.

Inteligentní řízení domácnosti i kanceláře se stává součástí našich životů. A také finančně dostupnou věcí, kterou...

Najdete na iDNES.cz