Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Představujeme veletrhy módy STYL a KABO. Přijďte se podívat

Komerční sdělení   15:00aktualizováno  15:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V polovině února se otevřou brány druhé výstavní akce Veletrhů Brno v tomto roce - Mezinárodní veletrhy módy, obuvi a koženého zboží STYL a KABO. Vystavovatelé i návštěvníci se již nyní mohou těšit na jejich 37.ročník, který se bude konat od 15. do 17. února 2011 ve třech nejmodernějších pavilonech brněnského výstaviště.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Mezinárodní veletrhy módy, obuvi a koženého zboží STYL a KABO | foto: Veletrhy Brno, a. s.

Veletrh STYL je umístěny ve dvou pavilonech: v pavilonu "F" se návštěvníci seznámí s nejnovějšími kolekcemi v oboru spodní prádlo, plavky a plážové oblečení, dále punčochové zboží, módní doplňky a bižuterii. V pavilonu "V" budou opět nejsilnější skupinou firmy s dámskou a pánskou konfekcí, následuje kojenecké a dětské oblečení pro děti do 15 let a těhotenské oblečení. Nebude chybět ani mladá a džínová móda a stále více oblíbená branže - móda v nadměrných velikostech.

V obou pavilonech jsou umístěna přehlídková mola s denními módními přehlídkami nových kolekcí vystavovatelů. Na ploše větší než 6 000 m2  představí více jak 210 vystavovatelů z 12 zemí světa, kteří budou presentovat okolo 400 módních značek.

Veletrh KABO bude probíhat v pavilonu "P". Vystavovatelé zde představí obuv a koženou galanterii, nebude chybět přehlídkové molo pro prezentaci kolekcí obuvi. Pořadatelé počítají s počtem přes 100 vystavovatelů, kteří na ploše přes 4 000 m2  představí okolo 200 značek.

True

Nohy

Nohy

Po velmi úspěšném představení kolekcí módy nadměrných velikostí v srpnu 2010 budou opět v pavilonu „V“ při únorovém veletrhu STYL předvedeny na přehlídkovém mole oděvní kolekce vystavovatelů –.PLUS SIZE SHOW.

Modely vystavovatelů doplní vždy na závěr výjimečná kolekce "CHIC PLUS", kterou vytvořili návrháři ateliéru Módní tvorby na VŠUP v Praze pod vedením doc. Ak. mal. Josefa Ťapťucha. "CHIC PLUS" je kolekce pro šarmantní ženy PLUS-SIZE se vkusem, stylem a fantazií, která je inspirovaná pařížskou čtvrtí Barbés ležící v jihovýchodní části Montmartru. Společným tématem kolekce je typický francouzský "Chic".

True

Nová koncepce přehledného rozdělení jednotlivých branží v pavilonech a současně jejich barevné odlišení v tištěných materiálech a barevnými koberci se v srpnu loňského roku setkalo u vystavovatelů i návštěvníků s velkým ohlasem. Velké množství odpočinkových a občerstvovacích zón zase zajistí návštěvníkům i vystavovatelům vyšší komfort a klid k obchodním jednáním. Veletrhy STYL a KABO jsou i nadále určeny výhradně B2B návštěvníkům.

Do této skupiny patří majitelé obchodů s módou, textilem či obuví, kteří hledají nové zboží na nadcházející sezónu nebo obchodní kontakty pro rozvoj svého podnikání. Nechybí zde ani nejrůznější profese spojené s provozem obchodů či firem pohybující se ve světě módy a obuvi.

Poprvé se na layoutech veletrhu objevuje sousloví Collection Premiere. Veletrhy STYL a KABO tím chtějí podtrhnout jedinečnost prezentace premiérových - nových - kolekcí pro sezonu podzim/zima 2011/2012, a to jak oděvů, tak i obuvi na jednom místě a ve vymezeném časovém prostoru.

Veletrhy STYL a KABO navštíví kubánská hudební legenda

Lívia Klausová

Lívia Klausová

Mezinárodní veletrhy módy STYL a KABO, jako partneři projektu, srdečně zvou návštěvníky na koncert legendární kubánské kapely BUENA VISTA SOCIAL CLUB, která prezentuje kubánskou hudební tradici od roku 1930 a je tvořena stárnoucími kubánskými hudebními legendami. Druhý večer veletrhu STYL a KABO, ve středu 16.2. od 19:00, čeká návštěvníky největší kubánská párty v Evropě - Cuban Valentine´s Day after party.

Celou party vás provede DJ Willi z Kuby a do tance vtáhnou profesionální kubánští tanečníci spolu s Jakubem Mazůchem a Michaelou Gatěkovou a Jaroslavem Kunešem. A co by to bylo za veletrh módy, kdyby se na něho nepřijela podívat první dáma České republiky. Každoročně na Veletrhy STYL a KABO zavítá manželka presidenta republiky paní Lívia Klausová.

Doprovodný program pro veletrhy STYL a KABO

Po všechny tři dny pro vystavovatele i odborné návštěvníky pořadatelé veletrhů připravili bohatý doprovodný program, skládající se z kontraktačních přehlídek  a odborných seminářů, vyhlašování vítězů a doprovodných expozic.

V rámci veletrhu KABO budou opět oceněni nejlepší výrobci obuvi a kožené galanterie v rámci soutěže TOP MODEL, jejichž výrobky jsou barometrem a ukazatelem pro obchodníky, jakým směrem se ubírají trendy v obuvnictví a o jaké výrobky bude ze stran odběratelů a kupujících největší zájem. Na veletrhu STYL proběhne soutěž TOP STYL DESIGNER o nejlepšího mladého textilního návrháře či návrhářku.

Do užšího finále se již probojovalo 8 soutěžních kolekcí. Módní přehlídky na molech ve všech třech pavilonech se budou opakovat několikrát denně. A nebude jich málo KABO SHOW, KIDS KABO SHOW, STYL SHOW, PLUS-SIZE SHOW, TOP STYL DESIGNER. Nejoblíbenější jsou přehlídky spodního prádla a plavek v pavilonu F pod názvem LINGERIE SHOW.

Náhled

Náhled

Pokud navštívíte kontraktační veletrhy STYL a KABO v Brně, máte jedinečnou možnost vybrat na jednom místě kolekce pro zákazníky od všech významných i zajímavých hráčů na trhu, kteří produkují oděvy a spodní prádlo, stejně jako obuv a koženou galanterii.

Obchodníci, kteří se rozhodnou do Brna v únoru přijet, se zde osobně mohou přesvědčit, že veletržní svět módy je opět na vzestupu a že je stále přínosný pro uzavírání obchodních kontraktů.

Více informací o zúčastněných značkách a vystavovatelích najdete na www.styl.eu nebo www.kabo.cz . Těší se na vás realizační tým veletrhů STYL a KABO. Buďte tam, kde se aktivně obchoduje.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Nejkrásnější česká návrhářka obléká celebrity

Nejkrásnější česká návrhářka obléká celebrity.

Ivana Mentlová obléká největší české módní ikony, má svoji vlastní designerskou značku a již šestou kolekci navrhuje...

Geislerová, Schneiderová i Krainová: české celebrity milují PIETRO FILIPI

Geislerová, Schneiderová i Krainová: české celebrity milují PIETRO FILIPI

Česká značka Pietro Filipi působí ve světě módy přes 20 let. Během své existence spolupracuje s profesionály nejen z...

Bazalkové semínko nepatří do truhlíku, ale do jarního drinku

Malé přírodní kuličky ozvláštní váš nápoj, dodají mu novou chuť i konzistenci.

Každý večer stále to stejné, nezapomenout si namočit na zítřejší snídani semínka. Tak tomu je konec. Vyzkoušejte...

Najdete na iDNES.cz