Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Představujeme vám novinky v oblasti průmyslové televize

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Firma Express Alarm Czech s.r.o., specializovaný velkoobchod se zabezpečovací technikou a nejrychleji rostoucí distributor značky Hikvision v České republice, představuje novinky, které byly prezentovány touto firmou na největší evropské výstavě zabezpečovací a požární techniky IFSEC 2015 v Londýně.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Představujeme vám novinky v oblasti zabezpečovací a požární techniky | foto: Express Alarm Czech s.r.o.

Společnost HIKVISION je dle statistik IHS Inc. tři roky po sobě největším výrobcem a poskytovatelem zařízení pro videodohled a profesionální CCTV produkty na světě. I přesto, že jde o čínského výrobce, jeho výrobky se můžou měřit co do kvality a spolehlivosti s renomovanými značkami jako Bosch, Samsung, Panasonic a pod. 

I díky vybudování evropské centrály v Holandsku (r.2013), se její výrobky stávají více a více populární i v české republice a najdeme je ve řadě bezpečnostních aplikací. Vzhledem k tomu, že nových produktů a technologií představených na výstavě IFSEC byla celá řada, chtěli bychom zde představit jen některé z nich, které by mohly zajímat nejenom odbornou ale i laickou veřejnost.

Mezi nejzajímavější novinky patří určitě IP kamera DS-63C2F-I(S)(V), které se také říká FISH EYE neboli rybí oko. S jejím neuvěřitelným rozlišením 12 megapixelů (4000x3027) při dvaceti snímcích za vteřinu uvidíte opravdu vše v rozsahu 360° a to v nejvyšším rozlišení. Webové rozhraní resp. software kamery umožní zobrazit najednou devět různých pohledů z kamery v oknech
3 x 3 na jedné obrazovce. Kamera vám tedy nahradí až devět samostatných kamer, a když si odečtete nutnost instalace kabelových rozvodů ke každé kameře, nabízí se unikátní řešení s jedinou kamerou, se kterou můžete navíc i otáčet, jako by bylo otočná.

Dalším velice zajímavým výrobkem z továrny Hikvision je Mini OTOČNÁ kamera DS-2DE2013DE3/W, která si najde uplatnění ve středních a menších kamerových systémech vhodných do obchodů, škol, restaurací popř. jiných provozoven. Tato Mini IP Kamera je kompatibilní s analogovými Turbo HD záznamovými zařízeními, které jsou schopné nahrávat jak starší analogové kamery, tak nové HDTVI kamery v rozlišení Full HD, tak IP síťové kamery.

Mini otočná kamera se stává výborným přehledovým pomocníkem v situacích, kdy potřebujeme použít režim OTÁČENÍ a ZOOMování bez toho, aniž bychom kupovali velké a drahé otočné kamery určené pro venkovní aplikace. Její FULL HD rozlišení (1920x1080), třínásobný optický ZOOM a funkce nastavení režimu DEN/NOC nebo kompenzace ostrého protisvětla (WDR) společně s její vynikající cenou z této kamery dělají ideální řešení i pro ty aplikace, kde je velký tlak na cenu.

Představujeme vám novinky v oblasti zabezpečovací a požární techniky

Videoanalýza – nové funkce průmyslových kamer

V segmentu ENTRY (ekonomických) kamer chceme ještě představit cenově dostupnou a velice kvalitní IP kameru s rozlišením 3 MPx (2048x1536)
DS-2CD2T32-I3. K jejím inovativním funkcím patří hlavně EXIR přísvit s dosahem až 30 metrů, který ve své kategorii patří ke špičce a díky černému čelnímu sklu je ve tmě neviditelný. Takže potencionální pachatel nerozezná zda kamera je s přísvitem či bez. 

Tato kamera se vyrábí také ve variantě s přísvitem 50 m - DS-2CD2T32-I5 nebo 80m - DS-2CD2T32-I8. Pro koncového uživatele je zajímavé, že výrobce do této IP kamery ekonomického segmentu implementoval funkce VIDEOANALÝZY, kterými se prezentují IP kamery řady PROFI. 

Jedná se například o funkci detekce obličeje, detekce překročení linie nebo funkce nazvaná OBLAST ZÁJMU - ROI (Region of Interest), díky které můžete v obraze kamery označit místa s vyšší prioritou, která se budou nahrávat ve vyšší kvalitě než zbytek obrazu a tím ušetříte datový tok ve vaší síti včetně úložného místa na záznamovém médiu.

Představujeme vám novinky v oblasti zabezpečovací a požární techniky

PEOPLE COUNTING neboli počítání osob je jednou z dalších užitečných analytických funkcí kamer využitelných všude tam, kde je pro uživatele zajímavý údaj o počtu lidí pohybujících se směrem DOVNITŘ nebo VEN z objektu, budovy, kanceláře nebo skladu. 

Touto funkcí disponuje model IP kamery iDS6412FWD/C, která se řadí do kolekce PROFI kamer. Její maximální rozlišení 1,3 Megapixel resp. HD READY je dostačující k evidenci průchodů osob. Veškeré údaje o počtu osob, které vstoupily nebo odešly z daného prostoru se nám ukazují buď přímo na obrazovce monitoru v živém náhledu, nebo se nám zapisují na harddisk a lze s nimi pracovat v budoucnu.

Představujeme vám novinky v oblasti zabezpečovací a požární techniky

Sofistikovaný software pro práci se získanými informacemi

Vzhledem k tomu, že v dnešní době si již nedovedeme představit život bez mobilního telefonu, počítače nebo tabletu, firma HIKVISION poskytuje zdarma ke všem zakoupeným produktům aplikační software, díky kterému je uživatel schopný své kamery nebo záznamová zařízení ovládat.

iVMS 4200 – Jak jste se mohli dočíst v předchozích řádcích je tato aplikace zdarma a umožňuje nám přístup k jakémukoli zařízení HIKVISION (Kamera, rekordér) z vašeho osobního počítače nebo notebooku. Software je kompletně v českém jazyce a umožňuje nám živý náhled na naše kamery, vzdálené nastavování a úpravy včetně prohlížení záznamů z kamer, pokud se nám záznam ukládá na některý ze síťových rekordérů (např. DS-7604NI-E1/A).

Vyhledávání záznamů probíhá dle námi zadaných parametrů, jako je například VCA (Video Contentanalysis). Díky této funkci si v obraze kamery zvolíme výřez (oblast, která nás zajímá) a spustíme vyhledávání změn obrazu (detekce pohybu) jen v daném výřezu, což nám maximálně ušetří čas při hledání konkrétní poplachové situace.

iVMS4500 – tato intuitivní aplikace je vyvinutá pro všechna mobilní zařízení jako jsou chytré telefony a tablety s operačním systémem Android... a iOS. Díky této aplikaci je možné zobrazit živý obraz z jednotlivých kamer, vyhledat uložený záznam z jednotlivých kamer popř. udělat si snímek z živého nebo nahraného obrazu nebo si pořídit záznam do mobilního zařízení právě prohlížené kamery. Aplikace rovněž umožňuje nastavení alarmové detekce pohybu, což znamená, že při detekci pohybu z kamery je vám zaslána informace s odkazem na příslušnou kameru přímo do mobilního zařízení.

Profesionální software pro VIDEOMONITORING

iVMS 5200 Professional – Profesionální Centrální Monitorovací Systém je speciální aplikací běžící na dvou vrstvách (serverové a klientské). Tento monitorovací management software umožňuje firmě HIKVISION a jeho partnerům nabídnout ucelené profesionální řešení videomonitoringu pro ty nejrozsáhlejší a nejnáročnější aplikace, které se dnes objevují na trhu. 

Spolu s profesionální řadou kamer 4-LINE, 6-LINE a profesionálních videorekordérů s možností záznamu až 256 IP kamer do jednoho zařízení nyní nabízíme řešení i pro ty nejsložitější projekty. Tento SW již není zdarma a jeho cena se odvíjí od počtu kamer a počtu analytických funkcí. Jednou z nich je například čtení registračních značek díky kamerám DS-2CD4625FWD-IZS, nebo DS-2CD6026FHWD-A. Při správném nastavení aplikace dostaneme kompletní přehled statistik pro námi vybranou funkci.

Přijďte si vše prohlédnout na letošní veletrh ForArch / FSDays

Všechny uvedené novinky a řadu dalších zajímavých kamer a zařízení je možné si prohlédnout či vyzkoušet v SHOWROOMU firmy Express Alarm Czech s.r.o. na adrese Plkovská 1, Praha 9, nebo si počkat na veletrh FSDays 2015 konaný společně s veletrhem ForArch ve dnech 15.-19.9.2015 v Pražském veletržním areálu EXPO Letňany, na který vás srdečně zveme.

Více informací a další novinky z oblasti zabezpečovací a požární techniky najdete na www.express-alarm.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Fresh Corner expanduje na stanicích MOL i do měst

Fresh Corner expanduje na stanicích MOL i do měst

Fresh Corner nabízející řidičům příjemný prostor s kvalitní kávou a širokou nabídkou čerstvého občerstvení bylo dosud...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Další z rubriky

Firma Copy General uspořádala v NN pojišťovně tzv. digitální rallye

Nové fototiskárny HP jedou za vámi. Představí se vám pomocí roadshow

Služby Copy General pro NN pojišťovnu se dočkaly významného rozšíření. Koncem roku 2017 firma spustila službu...

Backend Stories odhalují originální příběhy ze světa IT budoucnosti

Backend Stories odhalují příběhy z IT budoucnosti

Vědeckofantastická povídková edice Backend Stories inspirovaná světem IT přichází po loňském úspěšném debutu 100...

Firmy se připravují na Průmysl 4.0, musí myslet na budoucnost

Výrobní proces budou kontrolovat tisíce senzorů, IT infrastruktura se musí...

Továrna plná robotů a automatických senzorů, které v každém okamžiku sledují výrobek a ihned hlásí jakékoliv odchylky....

Najdete na iDNES.cz