Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Představuje se vám klinika plastické chirurgie LaserPlastic

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Toužíte po změně či úpravě vašeho zevnějšku a v oboru plastické chirurgie se příliš neorientujete? Navštívili jsme pražskou kliniku LaserPlastic a s její pomocí se vám pokusíme přiblížit svět plastické chirurgie z pohledu laika.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

LaserPlastic - pohled | foto: ahr

I přesto, že se obory plastické chirurgie v posledních letech značně rozvíjejí a díky veřejným textům a prezentacím se dostávají do povědomí lidí, často v mnohých z nás přetrvává pocit nedůvěry a mnohdy mylné představy o finanční náročnosti zákroků.

Nechte nás tedy představit v několika článcích kliniku LaserPlastic, v níž se profesionalita a vstřícný přístup ke klientům snoubí s příjemnou atmosférou interiéru.

Klinika LaserPlastic se nachází v nádherném prostředí historické části Prahy v bezprostřední blízkosti Karlova mostu. Je tedy výborně dostupná všem, místním i mimopražským. Pacienti se mohou navíc při návštěvě kliniky rozptýlit jejím bezprostředním starobylým a historií provoněným okolím, kde na ně dýchne jistá aura vznešenosti, která skvěle podpoří atmosféru celého pobytu na klinice LaserPlastic.

atmosféra kliniky LaserPlastic

Již při vstupu do objektu kliniky vás okouzlí vkusně a luxusně zařízený interiér, jehož atmosféra ničím nepřipomíná nemocniční prostředí. Vřelý a profesionální přístup vás bude obklopovat po celou dobu pobytu na klinice plastické chirurgie, neboť její zaměstnanci velmi dobře vědí, že mohou ovlivnit nejen konečný výsledek, ale i celkovou pohodu a spokojenost pacienta.

Je zřejmé, že se tu snoubí vysoká profesionalita lékařů, kteří si neustále doplňují odbornost prostřednictvím účastí na domácích i zahraničních kongresech, a zároveň lidskost a zájem o potřeby a pocity pacienta.

Prestiž kliniky je připisována nejen skvělým lékařům, ale i unikátnímu vybavení, na kterém LaserPlastic rozhodně nešetří. Vždy se soustředí na maximální dokonalost a šetrnost zákroků. Pro každý z nich hledají ten nejvhodnější přístroj, v některých případech je LaserPlastic jediným vlastníkem daného přístroje v ČR, čímž se stává opravdovou raritou mezi klinikami plastické a estetické chirurgie.

laserové zákroky

Jak již napovídá název, LaserPlastic se soustředí na kombinace plastické estetické chirurgie s laserovými a dalšími korektivně-dermatologickými zákroky, ať už se jedná např. o laserové liposukce, plastiky obličeje a krku, očních víček, uší, zvětšování, zmenšování a modelace prsů či korekci vrásek botulotoxinem, výplňovými implantáty, laserové odstraňování žilek, pigmentací, vrásek, akné, či o laserovou epilaci.

LaserPlastic

Vítejte ve světě krásy a spokojenosti!

Laserová technika je tou nejšetrnější v novodobé plastické chirurgii, ušetří vám nejen čas strávený rekonvalescencí, která bývá po běžných zákrocích velmi zdlouhavá a náročná, ale i mnohdy bolestivé a náročné doléčení.

Pokud toužíte po změně, či jakékoli úpravě, neváhejte a navštivte kliniku plastické chirurgie LaserPlastic, kde vám odborníci poskytnou konzultaci a odpovědí na veškeré vaše dotazy.

Více se dozvíte na webových stránkách www.laserplastic.cz.

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Velký den v životě každé ženy

Velký den v životě každé ženy

Možná manželství už nemá tu váhu jako kdysi, svatební den však stále zůstává výjimečnou událostí, která spojí dva...

Kmenové buňky přinášejí revoluci v léčbě ztráty vlasů.

Kmenové buňky přinášejí revoluci v léčbě ztráty vlasů.

Na český trh dorazila zcela nová terapie ztráty vlasů i estetických problémů. Renomovaná pražská klinika Mediestetik v...

Nový život bez kil navíc

Ke konci programu Cambridge Weight Plan se účastnice sešly při focení s...

Přihlásily se do výzvy s programem Cambridge Weight Plan a začaly nový život. Tři odvážné ženy díky podpoře výživových...

Najdete na iDNES.cz