Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Představuje se vám klinika plastické chirurgie LaserPlastic

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Toužíte po změně či úpravě vašeho zevnějšku a v oboru plastické chirurgie se příliš neorientujete? Navštívili jsme pražskou kliniku LaserPlastic a s její pomocí se vám pokusíme přiblížit svět plastické chirurgie z pohledu laika.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

LaserPlastic - pohled | foto: ahr

I přesto, že se obory plastické chirurgie v posledních letech značně rozvíjejí a díky veřejným textům a prezentacím se dostávají do povědomí lidí, často v mnohých z nás přetrvává pocit nedůvěry a mnohdy mylné představy o finanční náročnosti zákroků.

Nechte nás tedy představit v několika článcích kliniku LaserPlastic, v níž se profesionalita a vstřícný přístup ke klientům snoubí s příjemnou atmosférou interiéru.

Klinika LaserPlastic se nachází v nádherném prostředí historické části Prahy v bezprostřední blízkosti Karlova mostu. Je tedy výborně dostupná všem, místním i mimopražským. Pacienti se mohou navíc při návštěvě kliniky rozptýlit jejím bezprostředním starobylým a historií provoněným okolím, kde na ně dýchne jistá aura vznešenosti, která skvěle podpoří atmosféru celého pobytu na klinice LaserPlastic.

atmosféra kliniky LaserPlastic

Již při vstupu do objektu kliniky vás okouzlí vkusně a luxusně zařízený interiér, jehož atmosféra ničím nepřipomíná nemocniční prostředí. Vřelý a profesionální přístup vás bude obklopovat po celou dobu pobytu na klinice plastické chirurgie, neboť její zaměstnanci velmi dobře vědí, že mohou ovlivnit nejen konečný výsledek, ale i celkovou pohodu a spokojenost pacienta.

Je zřejmé, že se tu snoubí vysoká profesionalita lékařů, kteří si neustále doplňují odbornost prostřednictvím účastí na domácích i zahraničních kongresech, a zároveň lidskost a zájem o potřeby a pocity pacienta.

Prestiž kliniky je připisována nejen skvělým lékařům, ale i unikátnímu vybavení, na kterém LaserPlastic rozhodně nešetří. Vždy se soustředí na maximální dokonalost a šetrnost zákroků. Pro každý z nich hledají ten nejvhodnější přístroj, v některých případech je LaserPlastic jediným vlastníkem daného přístroje v ČR, čímž se stává opravdovou raritou mezi klinikami plastické a estetické chirurgie.

laserové zákroky

Jak již napovídá název, LaserPlastic se soustředí na kombinace plastické estetické chirurgie s laserovými a dalšími korektivně-dermatologickými zákroky, ať už se jedná např. o laserové liposukce, plastiky obličeje a krku, očních víček, uší, zvětšování, zmenšování a modelace prsů či korekci vrásek botulotoxinem, výplňovými implantáty, laserové odstraňování žilek, pigmentací, vrásek, akné, či o laserovou epilaci.

LaserPlastic

Vítejte ve světě krásy a spokojenosti!

Laserová technika je tou nejšetrnější v novodobé plastické chirurgii, ušetří vám nejen čas strávený rekonvalescencí, která bývá po běžných zákrocích velmi zdlouhavá a náročná, ale i mnohdy bolestivé a náročné doléčení.

Pokud toužíte po změně, či jakékoli úpravě, neváhejte a navštivte kliniku plastické chirurgie LaserPlastic, kde vám odborníci poskytnou konzultaci a odpovědí na veškeré vaše dotazy.

Více se dozvíte na webových stránkách www.laserplastic.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Na léto vás připraví omlazení dekoltu a rukou i laserová epilace

Na léto vás připraví omlazení dekoltu a rukou i laserová epilace

Přivítejte léto, jak jste si vždy přála! Se skvělým pocitem ze svého těla v plavkách. Právě je ideální čas na omlazení...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Otevření lázeňské sezony v duchu oslav teplické kyselky. Již 465 let

Lázně Teplice nad Bečvou léčí již 465 let

Jedny z nejstarších moravských lázní, Lázně Teplice nad Bečvou, zahájí 12. května svoji 465. sezónu. Na návštěvníky...

Pomocníci pro čištění pleti: Sonický přístroj i obyčejný kartáček

Pomocníci pro čištění pleti: Sonický přístroj i obyčejný kartáček

Arome.cz Do postele byste se s make-upem neodvážily, pleť poctivě drhnete gelem i peelingem, a tvář máte přesto plnou "nedokonalo...

Najdete na iDNES.cz