Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Předprodej vstupenek na Letní shakespearovské slavnosti 2010

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Předprodej vstupenek na Letní shakespearovské slavnosti 2010 právě začíná. Vstupenky na Letní shakespearovské slavnosti 2010 jsou v prodeji v prodejní síti Ticketportal.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Předprodej vstupenek on-line sítě Ticketportal | foto: Ticketportal

Vstupenky na Letní shakespearovské slavnosti 2010 zakoupíte v prodejní síti Ticketportal.

Pořadatelé populárního divadelního festivalu Letní Shakespearovské slavnosti 2010 svěřili již potřetí předprodej vstupenek na Letní shakespearovské slavnosti prodejní síti Ticketportal.

Výběrové řízení ticketingová společnost vyhrála potřetí v řadě a spojení Letních shakespearovských slavností s prodejní sítí Ticketportal se zdá být dobrou tradicí.

Vstupenky na Letní shakespearovské slavnosti 2010 v Praze, Brně, Ostravě i na Slovensku

Festival Letní shakespearovské slavnosti 2010 probíhá kromě Prahy i v Ostravě, Brně a na Slovensku. Předprodej vstupenek on-line sítě Ticketportal zde má neotřesitelnou pozici. Brněnská část Letních shakespearovských slavností se rozrostla až do Olšan na Farmu Bolka Polívky. Produkční tým farmy i divadla známého komika v Brně navíc ihned zahájil vlastní spolupráci s prodejní sítí.

Letní shakespearovské slavnosti 2010

Vstupenky na Letní shakespearovské slavnosti 2010 zajišťuje Ticketportal

On-line předprodej vstupenek - právě Ticketportal je nejúspěšnějším prodejcem v on-line předprodeji vstupenek do českých divadel a s tím samozřejmě souvisí i vstupenky na Letní shakespearovské slavnosti 2010. S řadou z nich, včetně Národního divadla, ho pojí nejužší spolupráce.

Společnost totiž kromě zajištění internetového předprodeje vstupenek s úspěchem prodává a instaluje vlastní prodejní software. To samé platí o muzikálové produkci, včetně úspěšných Dětí Ráje.

Reklamní slogan sítě Ticketportal "Vstupenky na dosah" se jí daří bezezbytku naplnit. Předprodej vstupenek se neomezuje pouze na veškerou divadelní produkci a muzikály, ale snaží se uspokojit co nejširší poptávku po vstupenkách na velké hudební koncerty a letní festivaly, do klubů, přednášky, výstavy a společenské akce a sportovní utkání.

Stejný důraz navíc Ticketportal klade na spolupráci s regionálními pořadateli. Významným úspěchem je například spolupráce s vážnohudebním festivalem Smetanova Litomyšl, kdy se za jedinou hodinu po zahájení předprodeje vstupenek bez technických problémů prodalo přes devět tisíc.

Jak již bylo řečeno, vstupenky na Letní shakespearovské slavnosti jsou v rukou Ticketportalu letoš již potřetí.

Letní shakespearovské slavnosti 2010 / 2

Ticketportal si mezi internetovými prodejci vstupenek v České republice opět zvýšil renomé díky uskutečňování předprodeje vstupenek na Letní shakespearovské slavnosti 2010. Původně slovenská firma, jejíž náplní práce je předprodej vstupenek úspěšně operuje mimo tuzemský trh také v Polsku a Maďarsku.

www.ticketportal.cz

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Divadlo SemTamFór přineslo to nejlepší ze zájezdů i do Prahy
Divadlo SemTamFór přineslo to nejlepší ze zájezdů i do Prahy

Divadlo SemTamFór je v Praze již dva měsíce. Jak se divadlu v hlavním městě daří a co plánují na příští rok, nám sdělil principál nového pražského divadla...  celý článek

Výstava Krajinou mé duše představí osobitá díla Karla Těšínského
Výstava Krajinou mé duše představí osobitá díla Karla Těšínského

Nechte se okouzlit jedinečným stylem krajinomalby Karla Těšínského, který svůj pohled na okolí promítal na plátno v jednoduchých, avšak nápaditých tazích...  celý článek

Smíchov vždycky drží spolu: Pivovar Staropramen upevňuje pouto se čtvrtí, která...
Smíchov vždycky drží spolu: Pivovar Staropramen upevňuje pouto se čtvrtí

Staropramen, to byl, je a bude pražský Smíchov. Pouto s osobitou pražskou čtvrtí, jejíž součástí je už téměř 150 let, teď Smíchovský pivovar objevuje v rámci...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.