Předplacený pohřeb ušetří pozůstalým starosti

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Přejete si, aby po vaší smrti neměli vaši blízcí v období svého smutku starosti s přípravou pohřbu? Vyřiďte vše sami s předstihem! Předplacený pohřeb vám také zajistí, že vše bude přesně podle vašeho přání. Pohřební služba Praha ELPIS je zde pro vás.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Předplacený pohřeb ušetří pozůstalým starosti | foto: iStockphoto.com

Služby předplaceného pohřbu vyhledávají nejen ti, kteří jsou osamoceni a nemají se na koho obrátit, ale i ti, kteří o svých věcech rádi rozhodují sami a chtějí mít jistotu, že poslední rozloučení bude podle jejich představ. Vaše rodina ve své nejranější době truchlení není zatěžována dalším stresem, přijdou už k zařízenému pohřbu.

Jak svůj předplacený pohřeb zajistit?

Průběh zařizování předplaceného pohřbu je stejný jako při běžném vyřizování pohřbu svého blízkého. Vyberete místo včetně detailů rozloučení, rakev, výbavu, květinové dary, rozhodnete, zda má zaznít smuteční řeč či jiný vzkaz a zvolíte také formu pohřbení i s uložením rakve či urny. Vyberete si smuteční oznámení a koho má pohřební služba informovat o vašem skonu. 

Pohřební služba Praha ELPIS na vaše přání může také zařídit předání vašeho domácího mazlíčka osobě, které věříte, poradí, jak připravit závěť a další úkoly. Pozůstalým můžete připravit i překvapení, záleží jen na vaší fantazii.

Veškeré potřebné doklady a oblečení jsou pro předplacený pohřeb následně uloženy u pohřebního ústavu v depozitu, kde vyčkají, než přijde čas.

Pohřební služba Praha ELPIS

Pohřební služba Praha ELPIS poskytuje své služby na vysoké společenské úrovni už více než 28 let. Své zcela komplexní služby nabízí s mimořádně etickým přístupem. Disponuje vlastními úložnými prostory i oddělením kamenictví, kde nabízí opravy náhrobků, přípisy, zlacení, sekání písma, prodej nových urnových hrobů, jednohrobů i dvojhrobů. Vlastní také vazárnu květinových darů, které dodává na obřady po celé Praze.

Předplacený pohřeb ušetří pozůstalým starosti

Pohřební ústav se řadí ke špičce v úpravě zemřelých, včetně kosmetických služeb nebo zajištění balzamace. Přeprava zesnulých je zajišťována pohřebním vozidlem nebo důstojnou pohřební limuzínou. Vedle obřadu za účasti pozůstalých včetně kremace nebo uložení do hrobu zajišťuje pohřební ústav také církevní pohřby v kostelech a kaplích. Můžete se také rozloučit třeba v místě bydliště zemřelého nebo tam, kde to měl rád. Nechybí ani široká nabídka nadstandardních služeb.

Obraťte se na pohřebního poradce

Odborně proškolení zaměstnanci ústavu vám ochotně se vším poradí a pomohou, nepřetržitě je vám k dispozici také telefonní číslo na Pohřebního poradce (tlf.: 602 200 700), který vám nezávazně poradí s eventuálním financováním pohřbu, přípravou celého ceremoniálu, výběrem květin i vhodných textů na stuhy. Zdarma je pro vás také jeho návštěva u vás doma nebo kdekoliv se domluvíte.

Více informací o Pohřebním ústavu Praha ELPIS, jeho nabídku kompletních služeb a praktické rady pro pozůstalé najdete na nových webových stránkách www.krematorium.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Užívejte si oblíbené aplikace bez čerpání dat

Užívejte si oblíbené aplikace bez čerpání dat

Sedíte v dálkovém autobuse z Ostravy do Prahy. Vlak má zase zpoždění. Potřebujete zabavit děti při čekání u lékaře nebo...

P2P nabízí lidem možnost vydělávat jako banka

P2P nabízí lidem možnost vydělávat jako banka

Každý už ví, že si na Zonky může nejlevněji půjčit od lidí. To nabízí příležitost pro spoustu dalších lidí, kteří mohou...

Plzeňské překvapení? Ne! Tipéři to vidí na druhou výhru Realu

Plzeňské překvapení? Ne! Tipéři to vidí na druhou výhru Realu

Druhá prohra s Realem, nebo plzeňské překvapení? Největší komunita sázkařů žene za druhou výhrou Real.

Tipsport spustil novou registraci. Už nemusíte na pobočku!

Tipsport spustil novou registraci. Už nemusíte na pobočku!

Máme skvělou zprávu pro klienty České spořitelny, Moneta Money Bank a Air Bank. Díky novince v podobě online ověření...

Pět nejčastějších chyb, kterými si ničíte povlečení

Při správné údržbě vydrží povlečení stále jako nové i několik let.

Už se vám někdy stalo, že jste si pořídila zbrusu nové povlečení za nemalé peníze, a po prvním použití bylo zničené?...

Další z rubriky

Za patnáct let se podíl třídičů odpadu v ČR zvýšil o deset procent

Za 15 let se podíl třídičů odpadu v ČR zvýšil o 10 procentních bodů! Třídí už...

Komunální odpad třídí již 73 % obyvatel ČR. Od roku 2003 se tak podíl třídičů zvýšil o celých 10 procent! Nejvíce se o...

Není nabíječka jako nabíječka. Wallbox PRE je jen jeden

Není nabíječka jako nabíječka. Wallbox PRE je jen jeden!

Nástěnné nabíjecí stanice pro elektromobily - Wallboxy PRE jsou unikátní nabídkou pro všechny majitele elektromobilů....

Podkladový korek a korek v metráži. Dopřejte svému domovu kvalitu

Podlahový korek a korek v metráži - dopřejte svému domovu kvalitu

Korek je ideálním materiálem s vysokou životností, trvalou odolností proti plísním, vlhkosti a výkyvům teplot. Pro jeho...

Najdete na iDNES.cz

Mohlo by vás zajímat