Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Přední výrobce papírových obalů ladí svoji online tvář

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Je jediným výrobcem papírových tašek s kroucenými uchy v České republice. Jeho stroje chrlí miliony papírových sáčků denně. Řadí se mezi tuzemské hráče také v kartonáži. A nyní se chce stát obalovou jedničkou českého online trhu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Tento tiskový stroj oblékne do firemních barev nejen papírové tašky, ale postará se také o potisk balicích papírů | foto: Litobal s.r.o.

O kom že je řeč? O moravskobudějovické společnosti Litobal. Ta si k letošnímu pětadvacetiletému jubileu nadělila zbrusu novou webovou aplikaci, jež tvoří základní kámen strmého schodiště, které stoupá k jasnému cíli – nejvyššímu stupínku mezi výrobci papírových obalů v ČR.

Nová internetová prezentace Litobalu usiluje hlavně o to, aby návštěvníkům webu dopřála nerušený komfort. Proto využívá nejmodernějších technologií: rychlé načítání stránek zajišťuje cloud, o bezpečnost se stará SSL certifikát a design je plně responzivní. Prohlížení stránek si tudíž pohodlně vychutnáte i na mobilních zařízeních. Přesvědčte se sami: www.litobal.cz.

Nákup papírových obalů přímo od výrobce šetří čas a peníze

A co si od nové online aplikace mimo jiné slibuje přímo majitel Litobalu Zdenek Stojánek? „Chceme i maloodběratelům ukázat to, že nákup papírových obalů přímo od výrobce je nejen výhodnější, ale hlavně to, že je vůbec možný. Řada lidí dosud o příležitosti maloobchodně objednávat papírové tašky, sáčky či kartonové krabice přímo od nás vůbec nevěděla,” uvědomuje se tento charismatický self-made man.

Přední výrobce papírových obalů ladí svoji online tvář

Tiskový válec promění papírové tašky a sáčky v chodící reklamu

Jeho pozoruhodný a inspirativní příběh, který zachycuje cestu od primitivního stříhání obalů nůžkami přes přestavbu obuvnického stroje na kartonovou mašinu až po současné obraty, ostatně na webu naleznete také. Litobal se totiž vydal cestou budování důvěrnějšího vztahu se svými klienty. Právě proto své zásadní životní karty odhalili v nové online aplikaci také všichni klíčoví zaměstnanci.

Přední výrobce papírových obalů ladí svoji online tvář

Stroj na výrobu plochých papírových uch. Kromě nich vyrábí Litobal jako jediný v ČR také papírové tašky s kroucenými uchy

Uživatelsky přívětivý e-shop do roka a do dne

Že to Litobal s výrazným průlomem v online sféře myslí vážně, dokládají i jeho další plány. V plném proudu jsou práce na nových jazykových mutacích. Jako první spatří světlo internetového světa anglická verze. Na webu se objeví nejpozději v únoru.

Ještě před koncem tohoto roku proběhne profesionální nafocení ukázkových výrobků. Tyto snímky jednak obohatí webovou prezentaci firmy, ale hlavně poslouží také jako odrazový můstek ke tvorbě nového e-shopu. Ani ten nepoběží na šablonovitém modelů standardních e-shopových služeb, ale bude unikátně navržen a naprogramován přímo pro společnost Litobal.

To samozřejmě vyžaduje několikaměsíční vývoj a testování. Papírové tašky, kartonové krabice nebo roličky balicího papíru si zákazníci v novém e-shopu budou moci objednat zhruba za rok. A proč Litobal nejde cestou nejmenšího odporu? Svým klientům chce poskytnout maximální komfort uživatelsky přívětivého obchodu.

Tento přístup jen dokládá největší přidanou hodnotu Litobalu. „Našim klientům se snažíme poskytnout služby, díky nimž nemusí sahat po kompromisech. Zákazník dodá výrobek, my mu vezmeme míry a vytvoříme kartonovou krabici, papírovou tašku nebo sáček, který mu padne jako ulitý,” vysvětluje Zdenek Stojánek.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Střední Čechy zvou i na cizokrajná zvířata. Jejich maskotem je pratur

Střední Čechy zvou i na cizokrajná zvířata. Jejich maskotem je pratur

Objevte svět zvířat ve středních Čechách. Středočeský kraj je plný domácích, divokých, exotických, ale i pravěkých...

Další z rubriky

Značka Strongbow osvěží město Brno

Značka Strongbow osvěží město Brno

V rámci kampaně značky Strongbow „Osvěž město jablky“ bylo možné hlasovat pro město, ve kterém bude uspořádána cider...

Tři důvody proč vyzkoušet letní drink Cointreau Fizz [kuantró fiz]

Tři důvody proč vyzkoušet letní drink Cointreau Fizz [kuantró fiz]

Chystáte zahradní party pro přátelé nebo jste milovníky letních zahrádek? Právě pro tyto příležitosti je ideální lehký...

PR for HR - Aby u vás chtěli pracovat - konference PR Summit 2018

PR for HR - Aby u vás chtěli pracovat - konference PR Summit 2018

Nejsou lidi. Tímto povzdechem shrnuje většina personalistů aktuální situaci na pracovním trhu. A začíná přemýšlet: Jak...

Najdete na iDNES.cz