Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Předáním cen to nekončí. Produktové IN.OVACE

Komerční sdělení   13:00aktualizováno  13:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost E.ON podporuje inovativní myšlení. Důkazem je soutěž energeticky úsporných projektů E.ON Energy Globe Award ČR, kterou v České republice energetická společnost E.ON iniciuje. Soutěž každoročně přináší řadu kvalitních projektů, jež umožní šetřit energiemi skutečně každému.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Slavnostní představení PRODUKTOVÝCH IN.OVACÍ inspirovaných nápady účastníků soutěže E.ON Energy Globe Award ČR a společností, které soutěž podporují, se uskutečnilo 3. října, v pražském Divadle La Fabrika. | foto: E.ON

"Každoročně se sejde celá řada zajímavých projektů a byla by obrovská škoda, kdyby vše skončilo jen příjemným galavečerem a předáním cen. Z toho důvodu jsme se rozhodli uspořádat akci pod názvem PRODUKTOVÉ IN.OVACE, na které jsme veřejnosti představili skutečně realizované produkty a služby, které si potencionální zákazníci budou moci pořídit," uvedl mluvčí energetické společnosti E.ON Vladimír Vácha.

E.ON - Předáním cen to nekončí

Slavnostní představení PRODUKTOVÝCH IN.OVACÍ inspirovaných nápady účastníků soutěže E.ON Energy Globe Award ČR a společností, které soutěž podporují, se uskutečnilo 3. října, v pražském Divadle La Fabrika. V rámci netradičního večera bylo představeno pět inovativních produktů, z toho dvě patentové premiéry. Na trh byly slavnostně uvedeny produkty, které nespojuje pouze vztah k E.ON Energy Globe Award ČR, ale především inovativní přístup a snaha o snížení energetické náročnosti. Všechny představené produkty jsou uváděny na trh za aktivní podpory společnosti E.ON.

Mezi produkty, které se v divadle La Fabrika představily patří například Benefit, produktová nabídka na dodávku energie od společnosti E.ON, dispatchingový systém na kontrolu a řízení energetických toků od společnosti LUMEN uvedený na případu mlékárenské společnosti Madeta, unikátní patentované víčko na nápoje od společnosti ISOline, dále jedinečnou patentovanou pračku a sušičku, které si na sebe samy vydělají, od společnosti Gorenje nebo produktový balíček s nabídkou automobilu ŠKODA Citigo CNG Green tec, domácí plničky od společnosti Motor Jikov a výhodné dodávky CNG od společnosti E.ON.

Více na www.produktoveinovace.cz.

Energeticky úsporné a ekologické projekty

E.ON Energy Globe Award ČR je nejvýznamnějším oceněním v oblasti ochrany životního prostředí, které vyznamenává energeticky úsporné a ekologické projekty. Iniciátorem soutěže v České republice je již od roku 2008 společnost E.ON.

Do soutěže se může přihlásit úplně každý a nezávislá komise každoročně hodnotí přihlášené projekty v sedmi kategoriích, a to: Země, Oheň, Voda, Vzduch, Mládež, Obec a Kutil. I v letošním roce získala záštitu Ministerstva životního prostředí České republiky.

Vyhlášení celkového vítěze letošního ročníku se uskutečnilo 4. října, přičemž záznam odvysílala i Česká televize 13. října od 22:00 na programu ČT1. Absolutní vítěz postupuje do mezinárodního kola, jež se tradičně koná v některé ze světových metropolí.

Veškeré podrobnosti najdete na www.energieplus.cz a www.energyglobe.cz.

Energetická skupina E.ON

Energetická skupina E.ON v České republice patří do skupiny E.ON Energie AG. E.ON Energie AG je největší soukromý poskytovatel energetických služeb v Evropě a zásobuje elektřinou a plynem asi 15 milionů zákazníků. Česká energetická skupina E.ON zásobuje elektřinou v jižních Čechách a na jižní Moravě 1,2 milionu zákazníků a tím má podíl na trhu ca. 20 %. V oblasti plynu disponuje více jak 4 000 km dlouhou sítí a její podíl na trhu s plynem v České republice činní ca. 5,5 %.

E.ON Česká republika, s.r.o.

F.A.Gerstnera 2151/6
370 49 České Budějovice

www.eon.cz

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Mějte své globální portfolio plně pod kontrolou

Mějte své globální portfolio plně pod kontrolou

Průběžné sledování rizik u větší skupiny vašich obchodních partnerů, navíc rozptýlených po celém světě, se může zdát...

Vybíráme bezpečnostní pracovní obuv: Když na kvalitě záleží

Zákonné normy pro ochranné pracovní pomůcky

Pohybujete se často při výkonu vašeho povolání v terénu? Nebo manipulujete s těžkými předměty, pracujete v náročných...

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Představujeme vám křemičité částice a kvantové tečky Diag NanoTM a magnetické částice Absolute MagTM od výrobce...

Najdete na iDNES.cz