Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Předáním cen to nekončí. Produktové IN.OVACE

Komerční sdělení   13:00aktualizováno  13:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost E.ON podporuje inovativní myšlení. Důkazem je soutěž energeticky úsporných projektů E.ON Energy Globe Award ČR, kterou v České republice energetická společnost E.ON iniciuje. Soutěž každoročně přináší řadu kvalitních projektů, jež umožní šetřit energiemi skutečně každému.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Slavnostní představení PRODUKTOVÝCH IN.OVACÍ inspirovaných nápady účastníků soutěže E.ON Energy Globe Award ČR a společností, které soutěž podporují, se uskutečnilo 3. října, v pražském Divadle La Fabrika. | foto: E.ON

"Každoročně se sejde celá řada zajímavých projektů a byla by obrovská škoda, kdyby vše skončilo jen příjemným galavečerem a předáním cen. Z toho důvodu jsme se rozhodli uspořádat akci pod názvem PRODUKTOVÉ IN.OVACE, na které jsme veřejnosti představili skutečně realizované produkty a služby, které si potencionální zákazníci budou moci pořídit," uvedl mluvčí energetické společnosti E.ON Vladimír Vácha.

E.ON - Předáním cen to nekončí

Slavnostní představení PRODUKTOVÝCH IN.OVACÍ inspirovaných nápady účastníků soutěže E.ON Energy Globe Award ČR a společností, které soutěž podporují, se uskutečnilo 3. října, v pražském Divadle La Fabrika. V rámci netradičního večera bylo představeno pět inovativních produktů, z toho dvě patentové premiéry. Na trh byly slavnostně uvedeny produkty, které nespojuje pouze vztah k E.ON Energy Globe Award ČR, ale především inovativní přístup a snaha o snížení energetické náročnosti. Všechny představené produkty jsou uváděny na trh za aktivní podpory společnosti E.ON.

Mezi produkty, které se v divadle La Fabrika představily patří například Benefit, produktová nabídka na dodávku energie od společnosti E.ON, dispatchingový systém na kontrolu a řízení energetických toků od společnosti LUMEN uvedený na případu mlékárenské společnosti Madeta, unikátní patentované víčko na nápoje od společnosti ISOline, dále jedinečnou patentovanou pračku a sušičku, které si na sebe samy vydělají, od společnosti Gorenje nebo produktový balíček s nabídkou automobilu ŠKODA Citigo CNG Green tec, domácí plničky od společnosti Motor Jikov a výhodné dodávky CNG od společnosti E.ON.

Více na www.produktoveinovace.cz.

Energeticky úsporné a ekologické projekty

E.ON Energy Globe Award ČR je nejvýznamnějším oceněním v oblasti ochrany životního prostředí, které vyznamenává energeticky úsporné a ekologické projekty. Iniciátorem soutěže v České republice je již od roku 2008 společnost E.ON.

Do soutěže se může přihlásit úplně každý a nezávislá komise každoročně hodnotí přihlášené projekty v sedmi kategoriích, a to: Země, Oheň, Voda, Vzduch, Mládež, Obec a Kutil. I v letošním roce získala záštitu Ministerstva životního prostředí České republiky.

Vyhlášení celkového vítěze letošního ročníku se uskutečnilo 4. října, přičemž záznam odvysílala i Česká televize 13. října od 22:00 na programu ČT1. Absolutní vítěz postupuje do mezinárodního kola, jež se tradičně koná v některé ze světových metropolí.

Veškeré podrobnosti najdete na www.energieplus.cz a www.energyglobe.cz.

Energetická skupina E.ON

Energetická skupina E.ON v České republice patří do skupiny E.ON Energie AG. E.ON Energie AG je největší soukromý poskytovatel energetických služeb v Evropě a zásobuje elektřinou a plynem asi 15 milionů zákazníků. Česká energetická skupina E.ON zásobuje elektřinou v jižních Čechách a na jižní Moravě 1,2 milionu zákazníků a tím má podíl na trhu ca. 20 %. V oblasti plynu disponuje více jak 4 000 km dlouhou sítí a její podíl na trhu s plynem v České republice činní ca. 5,5 %.

E.ON Česká republika, s.r.o.

F.A.Gerstnera 2151/6
370 49 České Budějovice

www.eon.cz

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Tři důvody pro založení s.r.o. přes zprostředkovatele

Tři důvody pro založení s.r.o. přes zprostředkovatele

Chtěli byste podnikat v rámci společnosti s ručením omezeným? Důvodů by se nejspíše našlo hned několik. Patřilo by mezi...

Moderní firmy umožňují práci odkudkoliv

Moderní firmy umožňují práci odkudkoliv

Přibývá firem, které nemají žádné své sídlo. Nenutí své zaměstnance chodit každý den do kanceláře a sedět tam osm hodin...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Najdete na iDNES.cz