Před sluncem i nežádoucími pohledy vás ochrání žaluzie SunWay

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Prudké sluneční paprsky, přehřátý interiér, nedostatek soukromí. Proč s těmito nepřáteli domácí pohody nezatočit jednou provždy a užít si domácího relaxu plnými doušky? Zvlášť, když řešení je jednoduché, téměř okamžitě po ruce, pro rodinný rozpočet neznamená pohromu a navíc může vašemu bytu či domu slušet.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Před sluncem i nežádoucími pohledy vás ochrání žaluzie SunWay

Nevěříte? Vyzkoušejte žaluzie, rolety či markýzy firmy SunWay a nešlápnete vedle. Stínící doplňky SunWay jsou ty nejkvalitnější, vždy perfektně nainstalované a za zajímavé ceny.

Žaluzie SunWay v bohaté nabídkové paletě

Žaluzie patří mezi nejoblíbenější stínící prvek. A nejenom doma, ale i v kancelářích a veřejných budovách. Důvodů je hned několik. Kromě jejich vysoké funkčnosti je to šířka sortimentu.

Před sluncem i nežádoucími pohledy vás ochrání žaluzie SunWay
Před sluncem i nežádoucími pohledy vás ochrání žaluzie SunWay

Kdo by si nechtěl vybrat takové, které váš interiér pozdvihnou a jejichž design půjde ruku v ruce s vaším stylem? Nabídka SunWay žaluzií od předních českých výrobců je skutečně pestrá a nejenom co se týká barevného provedení, ale i typu. Chcete žaluzie horizontální, vertikální, bambusové žaluzie či plisé? Záleží jen na Vás a Vašich preferencích.

Hliníkové horizontální žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je především jejich jednoduchost, minimální údržba a především cenová dostupnost. Hliníkové žaluzie jsou použitelné prakticky do všech typů oken. Jejich ovládání je jednoduché, pomocí řetízku či otočného táhla v případě meziskelních žaluzií. Potěší i výběr z téměř 90 barevných odstínů lamel a 15 odstínů nosníku žaluzie.

Máte eurookna či plastová bez dělících příček? Bude jim slušet bambusová žaluzie, která byla vyvinutá přímo pro tato okna.

Vertikální žaluzie nahrazují tradiční prvky jako závěsy a záclony, dotváří elegantní vzhled interiéru bytových, kancelářských, společenských a jiných reprezentačních prostor. Široká paleta vzorů a barevného provedení látek dává tomuto typu stínící techniky velkou přednost. U SunWay si můžete dokonce sestavit vertikální žaluzii s motivem zcela dle vlastních představ.

Líbí se vám skládaná látková žaluzie, kde můžete volit z různého stupně propustnosti světla? Pořiďte si plisé žaluzie. Jejich předností je i veliký výběr atypických tvarů a způsobů ovládání.

Aby se Vám lépe vybíralo, vzory látek a barevného provedení lamel máte u společnosti SunWay k dispozici přímo doma. Firma ctí pravidlo, že při jednání se zákazníkem vždy přiváží vzorník. Příjemné pro zákazníky je i druhé pravidlo - zaměření a poradenství je zdarma.

Venkovní žaluzie a předokenní rolety

Chcete účinně regulovat teplo a světlo zvenku? I tuto možnost máte. Díky nabídce venkovních žaluzií a předokenních rolet.

Venkovní žaluzie mají schopnost zadržet až 85 % slunečních paprsků. Vybírat můžete z řady profilů lamel a bohaté barevné škály. Svou oblibu si u zákazníků získávají především možností regulovat prostup světla do interiéru pomocí naklápění lamel.

Předokenní rolety spoří díky svým výborným tepelněizolačním vlastnostem energii. Jsou složeny z boxu, vodících lišt a lamel samotných. Tyto lamely jsou vyplněny PUR pěnou, a tak také výborně tlumí hluk. Nezanedbatelný je také zvýšený pocit bezpečí, který nám rolety dají.

Před sluncem i nežádoucími pohledy vás ochrání žaluzie SunWay

Markýzy: účelné a hezké

Je vaším snem proměnit terasu či balkón v příjemnou oázu pro posezení s rodinou a přáteli? Efektivním řešením je markýza. Markýzy mají obrovskou výhodu v možnosti zastínění větších ploch teras, balkónů či prosklených výloh. Dotváří příjemný celkový vzhled objektu a stávají se tak  jeho nedílnou součástí. V nabídce SunWay najdete velké množství typů, které dokáží vyhovět náročným požadavkům klientů.

Můžete mít markýzy standardní, polokazetové a kazetové s ručním či elektrickým ovládáním. S tím nejvhodnějším typem pro Vás tu ochotně poradí. Markýzy jsou opatřeny látkou z 100 % akrylového vlákna a vyznačují se dlouhou životností a stálobarevností. Výběr látek je z velkého množství moderních vzorů mimo jiné rakouské firmy Sattler.

Se SunWay si uděláte radost a zároveň pomůžete

Před sluncem i nežádoucími pohledy vás ochrání žaluzie SunWay

Zpříjemněte si již letošní jaro a léto některým z vybraných stínících prvků. SunWay myslí na ty méně šťastné, kterým osud odepřel zrak. Část finančních prostředků z každé zakoupené žaluzie u společnosti SunWay putuje nadaci Světluška, jejíž patronem je Aneta Langerová.

Podrobné informace o firmě SunWay a nabídce kvalitních žaluzií, rolet a markýz s detailním popisem a vzorníky najdete na internetové adrese: www.sun-way.cz.

Autor:

Nejčtenější

Samsung, nebo iPhone, to je oč tu běží

Black friday

Sparta, nebo Slavia? Blondýnky, nebo brunetky? Kančí se šípkovou, nebo se zelím? Svět je plný dilemat, což platí...

John Quinn, tvář whiskey Tullamore D.E.W. v Praze

John Quinn, tvář whiskey Tullamore D.E.W. v Praze

Při příležitosti festivalu Whisky Life Prague navštívil Prahu John Quinn, Global Brand Ambassador irské whiskey...

Moderní stavební systém spoří čas i peníze

Moderní stavební systém spoří čas i peníze

Sedíte právě nad výpočty a cenami svého budoucího domu či přestavby? Myslete na to, aby se úspora v materiálu...

Série IT povídek Backend Stories se dočkala pokračování

Série IT povídek Backend Stories se dočkala pokračování

Právě vychází nová povídka z edice Backend Stories, 700 EXABYTŮ NESMRTELNOSTI od Julie Novákové. Za vědeckofantastickou...

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP...

Další z rubriky

Energie? Důležité téma při stěhování

Energie: Důležité téma při stěhování

Kupujete si nemovitost, zdědili jste byt nebo se stěhujete do nájmu? Ať už se přesouváte kamkoli, je důležité vyřešit...

Viladům Slunné údolí: 2 v 1 aneb rodinné bydlení v přírodě i ve městě

Viladům Slunné údolí:  2 v 1 aneb rodinné bydlení v přírodě i ve městě

Bytový projekt nedaleko Mariánského údolí v Brně, jehož výstavba finišuje, patří k tomu nejzajímavějšímu, co lze v...

Zalomený klíč v zámku. Co s tím?

Zalomený klíč v zámku. Co s tím?

Leze leze po železe, nedá pokoj, až tam vleze. Co je to? Klíč. Nebo taky zámečník! Hodí se k sobě jako zámek a klíč....

Najdete na iDNES.cz