Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Přechovávejte své cennosti bezpečně

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Vaše cennosti nemusí mít podobu zlatých cihel, ale i třeba i náušnic po babičce, sbírky mincí, nebo i důležitých dokumentů. Kam tyto předměty uschovat, aby byly v naprostém bezpečí? Na toto téma jsme se bavili s předsedou představenstva Volksbank Löbau-Zittau, kterým je již 25 let Wolfgang Zürn.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Přechovávejte své cennosti bezpečně | foto: Volksbank Löbau-Zittau eG, pobočka

Kam si můžeme své cennosti uschovat? Vyplatí se pořídit domů trezor? Předpokládám, že trezory, do kterých se zloděj jen tak nedostane, nejsou zrovna nejlevnější záležitostí...

Přechovávejte své cennosti bezpečně

Přechovávejte své cennosti bezpečně

Jsem přesvědčen, že cennosti jako zlato, osobní dokumenty atd., je nejlepší a nejjistější uložit do bezpečnostní schránky u banky, Volksbank Löbau-Zittau. Naše trezory jsou bezpečné v případě krádeží, ohně i finanční krize. Bezpečnostní schránky nabízíme na našich pobočkách v Neugersdorfu, Žitavě a Löbau. A to za velmi výhodných podmínek. Domácí trezor vás vyjde několikanásobně dráž.

Jaké mají bezpečnostní schránky přednosti?Schránky jsou maximálně bezpečné. Naše trezory odpovídají nejnovějším bezpečnostním standardům. Také díky našim rozšířeným otvíracím dobám jsou schránky dobře přístupné.

Jaký máte názor na investování do zlata? Má zlato jako komodita dobré vyhlídky?
Narozdíl od jiných finančních produktů nebo akcií nemá taková investice žádný pravidelný výnos. Vzhledem k současné úrokové míře je však tento aspekt nepodstatný. Pokud investujete do zlata, můžete očekávat zhodnocení díky změnám kurzu. Cena zlata sice částečně podléhá velkým výkyvům, nicméně během finančních krizí se cena této komodity vyvíjela velmi dobře. Uložení části majetku do zlata je velmi důležité. A to zvláště v případě, že se obáváte, že by vaše finanční vklady mohly být znehodnoceny finanční krizí. Je to sice individuální, ale považujeme za rozumné uložit cca 10 % vašeho majetku formou cenných kovů.

Doporučil byste tedy i klientům ze střední třídy nákup zlatých cihel a jejich následnou úschovu do bezpečnostní schránky?
Nebezpečnější způsob, jak investovat do zlata, je nákup mincí nebo slitků. Ve VolksbankLöbau-Zittau, která patří v Sasku k renomovaným obchodníkům se zlatem, můžete k aktuálnímu kurzu nakoupit všechny druhy slitků a mincí. Jako banka garantujeme díky výborným vztahům s našimi dodavateli pravost a kvalitu drahého kovu. To je do budoucna velmi důležité, protože kovy u nás zakoupené také kdykoli vykoupíme zpátky.

Pro zlato hovoří mnohé. Oproti některým měnám nebylo zlato v minulosti nikdy bezcenné. To je způsobeno mimo jiné tím, že zlaté rezervy jsou v celém světě omezené a zlato si uchovává věcnou hodnotu. Papírové peníze mohou emisní banky po celém světě tisknout, jak se jim zachce.

A proč by klienti měli své cennosti uschovat právě ve Volksbank?
Volsbank představuje jistotu a důvěru. Můžeme nabídnout česky mluvící poradce. Jsme dosažitelní vzhledem ke krátké vzdálenosti z Čech. Nabízíme top-podmínky.

Volksbank Löbau-Zittau eG

Banka Volksbank Löbau-Zittau eG je regionální Volksbank z východního Saska, která díky svému inovativnímu modelu VR-BANK.cz nabízí v České republice atraktivní finanční možnosti. Spolehnout se můžete na vedení účtu zdarma, bezpečný a absolutně cenově výhodný platební styk v rámci EU, dobré kontakty na německé podnikatele a pomoc a podporu se založením společnosti v Německu.

Cílem banky je být zde pro české zákazníky dlouhodobě a zpřístupnit jim výhody německé banky. O kvalitě jejích služeb svědčí například významné ocenění Banka roku 2015.

Více informací najdete na www.VR-BANK.cz.

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Vyjednávání v TPCA intenzívně probíhá již od října. Ke shodě zatím ve většině požadavků odborů nedošlo. Stávající...

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Co vás láká více? Preferujete bydlení ve městě nebo na vesnici? Ať už jste pro komfort a ruch velkoměsta, nebo toužíte...

Najdete na iDNES.cz