Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Přechod na DVB-T2 můžete vyřešit snadno. S O2 TV získáte plno výhod

Přechod na DVB-T2 můžete vyřešit snadno. S O2 TV získáte plno výhod! | foto: O2

9 2018
Televizní vysílání čekají dramatické změny, na které se můžete připravit s předstihem.
Komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Starý standard pozemního vysílání pomalu a jistě končí a nejpozději v únoru 2021 jej už nenaladíte vůbec. Pokud tedy chcete nadále sledovat televizi, budete muset vlastnit zařízení, které podporuje nový standard – DVB-T2. Jestliže nechcete měnit televizor a ještě získat plno výhod navíc, sáhněte
po řešení od O2 TV.

Neměňte starou za novou

Většina televizních přijímačů v České republice je stará v průměru šest let a podobně starý přijímač si s novým standardem DVB-T2 neporadí. Koupě nové televize je ale pro mnohé domácnosti velkým zásahem do rodinného rozpočtu.

Jsou i jiná řešení, jak se na přechod vysílání připravit. Díky O2 TV můžete být v klidu, stačí si pořídit už za 1999 korun se-top box od O2 a jste na DVB-T2 připraveni. Nemusíte přitom měnit televizi a získáte ještě další výhody navíc. K tomu, abyste si mohli vychutnat všechny vymoženosti O2 TV, nemusíte sedět doma v obýváku.

Digitální televizi O2 TV můžete sledovat na více zařízeních, tedy na vašem chytrém telefonu, tabletu či počítači. Nejste limitováni ani pevným připojením k internetu O2, protože set-top box od O2 funguje s jakýmkoliv internetem.

Sport či filmy, nic už vám neuteče

V O2 TV si přijde na své každý, protože její obsah je takřka neomezený. Digitální televize vám nabízí
až 174 stanic, na kterých najdete filmy, seriály nebo živé přenosy. Balíčky M, L a XL jsou koncipovány tak, aby jejich rozmanitost udělala radost opravdu všem.

Všichni sportovní fanoušci ocení kanál O2 TV Sport, na kterém od letošního podzimu najdou přenosy ze zápasů těch nejatraktivnějších sportovních utkání. Díky vysílací licenci na Ligu mistrů vám neunikne jediný zápas Ronalda, Messiho a dalších hvězd. Od podzimu se můžete také těšit na přenosy z nejsledovanějších českých sportů, fotbalu a hokeje. O2 TV totiž získala vysílací licence na domácí fotbalovou Fortuna ligu a hokejovou Extraligu.

Díky multidimenzi si vychutnáte všechny přenosy tak, jak jste je doposud neznali. Unikátní funkce vám umožní přepínat si mezi jednotlivými zápasy Ligy mistrů nebo měnit pohledy kamer při zápasech české ligy. Podzimní novinkou bude i nástroj TRACAB, který vám umožní sledovat detailní statistiky všech hráčů na hřišti.

O2 TV však neznamená jenom sportovní obsah. Úvodní obrazovka Moje menu vám v O2 TV umožní snadnou cestu k pořadům a filmům, na které máte zrovna chuť a náladu.

Nebudete limitováni ani za hranicemi

O2 TV můžete sledovat i během vaší dovolené, na její obsah můžete podívat kdekoliv na území Evropské unie. Potřebujete k tomu telefon či tablet a dostatečné připojení k internetu, stačí tedy navštívit třeba kavárnu s Wi-Fi.

Pokud na dovolené na televizi čas nemáte, ani tak vám díky O2 TV vaše oblíbené filmy, seriály či zápasy neuniknou. Díky zpětnému zhlédnutí se můžete k televiznímu obsahu vrátit až o 7 dní zpět. Dalším bonusem, který vám O2 TV přináší je O2 Videotéka, kde najdete velké množství filmů všech žánrů. Rozmanitý televizní obsah však není jenom příjemnou kratochvílí na letní večery. Díky O2 TV se na většinu filmů můžete dívat v původním znění a pilovat tak jazyky.

Nejčtenější

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí
Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně (UTB) patří k nejlepším světovým univerzitám, které vznikly ve 3. tisíciletí.  celý článek

Velký den v životě každé ženy
Velký den v životě každé ženy

Možná manželství už nemá tu váhu jako kdysi, svatební den však stále zůstává výjimečnou událostí, která spojí dva životy v jeden. Hodnoty a tradice se v naší...  celý článek

Průmyslové turné GDELS nabídlo českým firmám miliardové zakázky
Průmyslové turné GDELS nabídlo českým firmám miliardové zakázky

Po celý minulý týden vysocí manažeři skupiny General Dynamics European Land Systems (GDELS) cestovali po několika českých krajích, aby se setkali s...  celý článek

Plastové jímky, septiky a nádrže: kvalita na prvním místě
Plastové jímky, septiky a nádrže. Kvalita na prvním místě

Plastové jímky a nádrže čím dál častěji vytlačují dříve používané materiály, neboť v sobě spojují řadu užitečných vlastností. V následujícím textu se dozvíte...  celý článek

Další z rubriky

Přechod na DVB-T2 můžete vyřešit snadno. S O2 TV získáte plno výhod!
Přechod na DVB-T2 můžete vyřešit snadno. S O2 TV získáte plno výhod

Televizní vysílání čekají dramatické změny, na které se můžete připravit s předstihem.   celý článek

Chorvati ukončí ruský sen! Vsaďte si na MS a získejte 1 000 Kč zdarma
Chorvati ukončí ruský sen! Vsaďte si na MS a získejte 1 000 Kč zdarma

Tipéři posílají dál Anglii a Chorvatsko, vidíte to podobně? Vstupte do největší komunity sázkařů a vyzvedněte si během MS historicky největší bonus 1000 Kč...  celý článek

Francie vs. Brazílie? Vsaďte si na MS v Tipsportu a získejte 1 000 Kč.
Francie vs. Brazílie? Vsaďte si na MS v Tipsportu a získejte 1 000 Kč.

Splní Francie s Brazílií roli favoritů? Vstupte do největší komunity sázkařů a vyzvedněte si během MS historicky největší bonus 1000 Kč zdarma.  celý článek

Najdete na iDNES.cz