Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Pražská průmyslová škola stavební v Dušní nabízí obor BIM projektování

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Bude vaše dítě vycházet ZŠ a rozhoduje se, jakým směrem se bude dál ubírat jeho život? Toto rozhodnutí by se nemělo podcenit, je důležité zvolit profesi, která jej bude skutečně bavit, a ve které najde dobré uplatnění. Zajímavé obory ve stavebnictví nabízí pražská SPŠ stavební v Dušní ulici.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pražská průmyslová škola stavební v Dušní nabízí obor BIM PROJEKTOVÁNÍ | foto: Vyšší odborná škola stavební a Střední průmyslová škola stavební Praha 1, Dušní 17

Dejte svému dítěti ještě čas, aby si v klidu rozmyslelo, jaký obor ve stavebnictví ho nejvíce láká. Bude to architektura? Nebo třeba pozemní stavitelství? Na rozmýšlení mají žáci Střední průmyslové školy stavební v Dušní ulici celý první ročník.

Ve čtyřletém středoškolském studiu ukončeném maturitní zkouškou v oboru STAVEBNICTVÍ od druhého ročníku pokračují v oboru Architektura a stavebnictví (ARS), Pozemní stavby (POS), Dopravní stavby (DOS), nebo Vodohospodářské a ekologické stavby (VES). Od 1. 9. 2016 navíc nabízí SPŠS Dušní jako první škola v Praze také nové odborné zaměření BIM PROJEKTOVÁNÍ (BIM).

Škola sleduje nejnovější trendy a snaží se je vhodně integrovat do výuky. Zaměření BIM PROJEKTOVÁNÍ žáky seznámí s nejnovějšími trendy v navrhování a projektování staveb. Naučí je široké portfolio stavebních řešení, která podporují projektování založené na CAD a BIM, což umožňuje architektům a technikům navrhovat, simulovat a konstruovat lepší budovy.

Building Information Modeling (BIM, informační model budovy) je moderní, inteligentní proces pro tvorbu a správu projektů založený na modelu. Umožňuje tvořit a spravovat projekty pozemních a inženýrských staveb.

Pražská průmyslová škola stavební v Dušní nabízí obor BIM PROJEKTOVÁNÍ

Pražská průmyslová škola stavební v Dušní nabízí obor BIM PROJEKTOVÁNÍ

SPŠ stavební v Dušní je školou s duší

Střední průmyslová škola stavební v ulici Dušní je komornějšího rázu, a proto jsou vztahy učitelů i žáků otevřené a přátelské, což nevylučuje náročnost na studijní výsledky a důslednost ve výuce. Vzájemnou spoluprací založenou na důvěře se žákům učí mnohem lépe a u maturity mají velmi dobré výsledky.

Díky rozsahu vzdělávací nabídky, a to nejen v rámci Prahy, ale i Středočeského kraje jsou možnosti uplatnění absolventů školy VOŠS a SPŠS Dušní značně široké. Jako střední technickohospodářští pracovníci mohou vykonávat činnosti související s navrhováním, přípravou a realizací staveb, podnikat ve stavebnictví na živnostenský list, nebo pracovat ve správních orgánech či na stavebních úřadech. Mnoho absolventů také pokračuje ve svém studiu na vysokých školách, resp. na vlastní Vyšší odborné škole ve studijních programech “ Příprava a realizace staveb“ a „Pozemní stavby - Téměř nulové budovy“.

Široké spektrum školních i mimoškolních aktivit

Pražská průmyslová škola stavební v Dušní nabízí obor BIM PROJEKTOVÁNÍ

Pražská průmyslová škola stavební v Dušní nabízí obor BIM PROJEKTOVÁNÍ

Nedílnou součástí výuky jsou odborné exkurze do stavebních podniků, na zajímavé stavby, veletrhy a výstavy s odbornou tématikou. Cílem jsou např. dopravní stavby včetně metra či tunelu Blanka, zajímavé mostní a vodohospodářské či ekologické stavby v celé republice,pražské pozemní stavby v různé fázi realizace aj.

Žáci se účastní také nejrůznějších soutěží jako je StreTech 2015, kde jejich práce vzbudily zasloužený zájem odborné i laické veřejnosti. První místa obsadili v celopražském kole Středoškolské odborné činnosti. Žáci prvních tří ročníků se každoročně účastní také projektových dnů, kde na praktických úlohách zužitkují a procvičí získané teoretické poznatky z odborných předmětů.

Technické vzdělávání dále doplňují a rozšiřují mimoškolní aktivity, jako je Klub mladého diváka, tradiční Cyklojízdy Prahou nebo sportovní soutěže POPRASK (Pohár pražských středních škol). Pravidelně také probíhají oblíbené školní turnaje ve stolním tenise, florbalu a nohejbalu, soutěž v orientačním běhu, sportovní den školy a turistické a vodácké kurzy. Krásnou tradicí je i Reprezentační ples, který se každoročně koná ve Velkém sále Lucerny.

Pražská průmyslová škola stavební v Dušní nabízí obor BIM PROJEKTOVÁNÍ

Pražská průmyslová škola stavební v Dušní nabízí obor BIM PROJEKTOVÁNÍ

Moderní pražská průmyslová škola

Budova školy v nedávných letech prošla rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací vybavení. Investovala do nových informačních technologií a výraznou proměnou prošla i bývalá odborná učebna pozemního stavitelství, nebo také kinosál, kde vznikly moderní posluchárny s konferenční úpravou, vybavené moderní multimediální technikou.

Den otevřených dveří

Přijďte se podívat na Den otevřených dveří v sobotu 13. 2. 2016 a seznamte se s atmosférou, která na škole panuje a s lákavou studijní nabídkou.

Více informací o Vyšší průmyslové škole stavební a Střední průmyslové škole stavební v Praze 1, Dušní 17 najdete na www.spsdusni.cz.

Pražská průmyslová škola stavební v Dušní nabízí obor BIM PROJEKTOVÁNÍ

Exkurze: rekonstrukce nádraží Plzeň

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Rozmluvte se anglicky na pobytovém kurzu v ČR.
Jak se konečně rozmluvit anglicky?

Hranice můžou být koncem, ale také začátkem cesty! Hranice máme v hlavě, v nohách a dokonce na jazyku. Naše vlastní hranice jsou body, za které se jen tak...  celý článek

Sparta získala nového oficiálního partnera University of New York in Prague.
Sparta získala nového oficiálního partnera University of New York in Prague

Sparta získala nového partnera, kterého jste mohli zaregistrovat na dresech mužského „A“ týmu. To však není vše, vedení University of New York in Prague se...  celý článek

Zbavte se pomalých videí na internetu jednou pro vždy. Máme pro vás trik.
Zbavte se pomalých videí na internetu jednou pro vždy. Máme pro vás trik

Dokáží vás při sledování filmů a videí na internetu pořádně vytočit rozostřený obraz a neustálé zasekávání? Zbavte se tohoto problémů rychle a jednoduše....  celý článek

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.