Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Prázdninové ceny reklamy budou v Brně a Jihlavě až o polovinu nižší

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Skvělou příležitost získají během července a srpna velké firmy i drobní živnostníci v Brně a Jihlavě. Pronájmy vybrané venkovní reklamy se sníží až o polovinu. Ceny reklamy se dotknou i plakátů v MHD, reklamních fólií na tramvaje, trolejbusy a autobusy i bannerů na zábradlí v přestupních uzlech MHD.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Prázdninové ceny reklamy budou v Brně a Jihlavě až o polovinu nižší | foto: SNIP & CO, reklamní společnost, spol. s r.o.

Ceny reklamy v MHD budou v období prázdnin až o polovinu levnější. Akční nabídka, která snižuje ceny reklamy až o polovinu, má oslovit i ty, kteří dosud nad podobnou formou reklamy váhali. „Průzkumy ukazují, že například plakáty v hromadné dopravě sleduje pravidelně či téměř pravidelně až 93 procent cestujících. Chceme, aby si klienti tuto reklamu v letním období vyzkoušeli za zvýhodněnou cenu,“ vysvětlil Ondřej Morávek, marketingový a obchodní ředitel reklamní společnosti SNIP & CO.

Právě SNIP & CO patří již od roku 1990 mezi průkopníky reklamy nejen v hromadné dopravě. Jejím zaměstnancům tak prošla rukama pestrá škála klientů. „Těší nás, že už přes dvacet let máme spokojené inzerenty jak z řad podnikatelů, tak i mezi pořadateli koncertů a výstav. Připravujeme stovky kampaní pro nadnárodní společnosti i drobné živnostníky, navíc máme nyní pro své klienty připravené i zvýhodněné ceny reklamy“ dodal Morávek.

Do MHD patří světové akce i tablo

Mezi méně tradiční kampaně patří i některé skutečně neotřelé nápady. Díky snížení ceny reklamy si zkoušku dospělosti letos plochami v MHD nechal zpříjemnit i jeden brněnský maturitní ročník, který umístil své tablo formou reklamních letáků do jedné z tramvají. Plochy v dopravních prostředcích však využívají i pořadatelé událostí světového významu. Mezi jinými třeba Mistrovství světa v basketbalu žen.

SNIP & CO

Nový formát reklamních fólií na autobusech MHD v Brně – kampaň k interaktivní výstavě PLAY.

Nižší ceny reklamy v hromadné dopravě využívají i velké společnosti. Rozměrné polepy vozidel jsou často originálnější a atraktivnější než billboardy. „Navíc nabízejí nespornou výhodu v tom, že díky pohybu vozidel po městě zasáhnou celé Brno či Jihlavu,“ upřesnila vedoucí obchodního oddělení SNIP & CO Noemi Petrásková.

Reklama se přizpůsobí klientovi, ne naopak

SNIP & CO 2

Od května je v nabídce SNIP & CO reklama přes okna tramvají a trolejbusů, která dává další prostor v kreativitě kampaní.

Ceny reklamy jsou již dostupné všem firmám i podnikatelům. Nabídky obecně začínají u menších kampaní kolem tří tisíc korun. Využít lze i novinku, která je ve světě delší dobu zcela běžná, ale v Česku získala potřebná povolení před několika měsíci. „Do nabídky se dostávají reklamní polepy, které mohou zasahovat i do oken tramvají a trolejbusů. Grafici a marketéři díky tomu mohou popustit uzdu fantazii a kreativitě,“ líčí vedoucí manažerka jihlavské filiálky SNIP & CO Lada Soukopová.

Venkovní reklama v městské dopravě nabízí kompletní řadu ploch různých formátů. Ucelenou nabídku reklamní společnosti SNIP & CO i více o snížených cenách reklamy je možné najít na www.snip-brno.cz. Firma působí v celé republice. Sídlo má v Brně, pobočku v Jihlavě.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Představujeme vám křemičité částice a kvantové tečky Diag NanoTM a magnetické částice Absolute MagTM od výrobce...

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

Na českém trhu nabízí produkty Abbkine společnost BIOGEN Praha, která je zde pro vás už 22. rokem. Co vše v portfoliu...

Svěřte své zboží do našich rukou

Svěřte své zboží do našich rukou

Česká rodinná společnost Lorenc Logistic, s.r.o. se sídlem v Klatovech během svého pětadvacetiletého působení na trhu...

Najdete na iDNES.cz