Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Prázdninové ceny reklamy budou v Brně a Jihlavě až o polovinu nižší

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Skvělou příležitost získají během července a srpna velké firmy i drobní živnostníci v Brně a Jihlavě. Pronájmy vybrané venkovní reklamy se sníží až o polovinu. Ceny reklamy se dotknou i plakátů v MHD, reklamních fólií na tramvaje, trolejbusy a autobusy i bannerů na zábradlí v přestupních uzlech MHD.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Prázdninové ceny reklamy budou v Brně a Jihlavě až o polovinu nižší | foto: SNIP & CO, reklamní společnost, spol. s r.o.

Ceny reklamy v MHD budou v období prázdnin až o polovinu levnější. Akční nabídka, která snižuje ceny reklamy až o polovinu, má oslovit i ty, kteří dosud nad podobnou formou reklamy váhali. „Průzkumy ukazují, že například plakáty v hromadné dopravě sleduje pravidelně či téměř pravidelně až 93 procent cestujících. Chceme, aby si klienti tuto reklamu v letním období vyzkoušeli za zvýhodněnou cenu,“ vysvětlil Ondřej Morávek, marketingový a obchodní ředitel reklamní společnosti SNIP & CO.

Právě SNIP & CO patří již od roku 1990 mezi průkopníky reklamy nejen v hromadné dopravě. Jejím zaměstnancům tak prošla rukama pestrá škála klientů. „Těší nás, že už přes dvacet let máme spokojené inzerenty jak z řad podnikatelů, tak i mezi pořadateli koncertů a výstav. Připravujeme stovky kampaní pro nadnárodní společnosti i drobné živnostníky, navíc máme nyní pro své klienty připravené i zvýhodněné ceny reklamy“ dodal Morávek.

Do MHD patří světové akce i tablo

Mezi méně tradiční kampaně patří i některé skutečně neotřelé nápady. Díky snížení ceny reklamy si zkoušku dospělosti letos plochami v MHD nechal zpříjemnit i jeden brněnský maturitní ročník, který umístil své tablo formou reklamních letáků do jedné z tramvají. Plochy v dopravních prostředcích však využívají i pořadatelé událostí světového významu. Mezi jinými třeba Mistrovství světa v basketbalu žen.

SNIP & CO

Nový formát reklamních fólií na autobusech MHD v Brně – kampaň k interaktivní výstavě PLAY.

Nižší ceny reklamy v hromadné dopravě využívají i velké společnosti. Rozměrné polepy vozidel jsou často originálnější a atraktivnější než billboardy. „Navíc nabízejí nespornou výhodu v tom, že díky pohybu vozidel po městě zasáhnou celé Brno či Jihlavu,“ upřesnila vedoucí obchodního oddělení SNIP & CO Noemi Petrásková.

Reklama se přizpůsobí klientovi, ne naopak

SNIP & CO 2

Od května je v nabídce SNIP & CO reklama přes okna tramvají a trolejbusů, která dává další prostor v kreativitě kampaní.

Ceny reklamy jsou již dostupné všem firmám i podnikatelům. Nabídky obecně začínají u menších kampaní kolem tří tisíc korun. Využít lze i novinku, která je ve světě delší dobu zcela běžná, ale v Česku získala potřebná povolení před několika měsíci. „Do nabídky se dostávají reklamní polepy, které mohou zasahovat i do oken tramvají a trolejbusů. Grafici a marketéři díky tomu mohou popustit uzdu fantazii a kreativitě,“ líčí vedoucí manažerka jihlavské filiálky SNIP & CO Lada Soukopová.

Venkovní reklama v městské dopravě nabízí kompletní řadu ploch různých formátů. Ucelenou nabídku reklamní společnosti SNIP & CO i více o snížených cenách reklamy je možné najít na www.snip-brno.cz. Firma působí v celé republice. Sídlo má v Brně, pobočku v Jihlavě.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Balená voda od Pražských vodovodů a kanalizací dobývá metropoli

šéf projektu balené vody PVK Miroslav Vavroušek se starostou Městské části...

Pražské vodovody a kanalizace (PVK) nabízejí unikátní zdroj náhradního zásobování – balenou vodu v sáčcích. Obsahuje...

Další z rubriky

Tři důvody pro založení s.r.o. přes zprostředkovatele

Tři důvody pro založení s.r.o. přes zprostředkovatele

Chtěli byste podnikat v rámci společnosti s ručením omezeným? Důvodů by se nejspíše našlo hned několik. Patřilo by mezi...

Nebankovní půjčky dnes? Trh se pročistil, půjčování je teď bezpečnější

Nebankovní půjčky dnes? Trh se pročistil, půjčování je teď bezpečnější

Zatímco ještě relativně nedávno v lidech slovo „nebankovní půjčka“ evokovalo představu nebývale vysokých úroků a...

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně (UTB) patří k nejlepším světovým univerzitám, které vznikly ve 3. tisíciletí.

Najdete na iDNES.cz