Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Pravý rodinný dům pro vás? Ten, který si můžete upravit podle svého!

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nechte si postavit dům přesně podle svých představ! Prohlédněte si katalog pěti návrhů typizovaných rodinných domů na klíč v nízkoenergetickém standardu a získejte dům svých snů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pravý rodinný dům pro vás? Ten, který si můžete upravit podle svého! | foto: stavex

Nový katalog stavební firmy Radek Hendrych – STAVEX Chrudim nabízí jednopodlažní i dvoupodlažní stavby s různou užitnou plochou a dispozicemi, ale zvolený projekt si samozřejmě můžete přizpůsobit svým nejrůznějším požadavkům i přáním. 

Rodinný dům, ač původně vychází z katalogové předlohy, tak respektuje vaši individualitu. Výsledkem bude dům, který plně vyhovuje všem vašim nárokům na ideální bydlení v nízkoenergetickém standardu.

Rodinné domy, které si můžete upravit k obrazu svému

Jednopodlažní rodinný dům Atida s užitnou plochou 116 m² a dispozicí 4+kk je vhodný zejména pro rodiny se dvěma dětmi. Každé v něm může mít svůj vlastní pokoj. Místo jednoho dětského pokoje si ale bezpochyby můžete udělat i útulnou pracovnu. Všechny pokoje mají samostatný vstup přes prostornou chodbu, je tak zaručeno dostatečné soukromí i snadný přístup z jedné místnosti do druhé.

Další variantou jednopodlažního rodinného domu je Cetes s užitnou plochou 116 m², dispozice je opět 4+kk. Vchodovými dveřmi vstoupíte do předsíně, ze které vedou dveře přímo do největší místnosti bytu, obývacího pokoje s prostorným kuchyňským koutem. Po pravé straně se nachází chodba, ze které se dostanete do všech ostatních místností domu.

Jednopodlažní rodinný dům Triple s užitnou plochou 75 m² a dispozicí 3+kk ocení především rodiny s jedním dítětem. Nechybí zde oddělená koupelna s toaletou a prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem.

Dvě patra pro váš domov

Pravý rodinný dům pro vás? Ten, který si můžete upravit podle svého!

Dvoupodlažní rodinný dům Deon svým klasickým elegantním tvarem perfektně zapadne do jakéhokoliv prostředí, a přesto se bude krásně vyjímat díky své zajímavě řešené fasádě. 

Užitnou plochu má 132 m² a dispozici 5+kk. V horním patře se nacházejí dva prostorné a jeden menší pokoj, který lze použít například jako pracovnu či pokoj pro hosty. Nechybí zde dvě koupelny, v každém patře je pro vyšší komfort umístěna  jedna.

Prostorný dvoupodlažní rodinný dům Eder nabízí užitnou plochu 148 m² s dispozicí 5+kk. Ve spodním patře se nachází obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem, ložnice, garáž a koupelna. O patro výše najdete druhou koupelnu a tři pokoje, dva z nich mají totožnou dispozici.

Bydlení od profesionálů

Pravý rodinný dům pro vás? Ten, který si můžete upravit podle svého!

Stavební firma Radek Hendrych – STAVEX Chrudim  www.stavex.com má v oblasti stavebnictví více než 20 let zkušeností a zakládá si na osobním přístupu ke každému ze svých klientů. 

Kromě stavby rodinných domů na klíč nabízí také široké portfolio dalších služeb: generální dodávky staveb, rekonstrukce a renovace, bytovou, komerční a průmyslovou výstavbu, zateplení budov, půdní vestavby, inženýrské služby ve výstavbě, grafické návrhy, 3D vizualizace, stavební dozor a doplňkové stavební práce.

Zaujal vás některý z nabízených rodinných domů? Ujasněte si některé praktické otázky na osobní schůzce s odborníky ze společnosti STAVEX Chrudim. V případě uzavření smlouvy o dílo na dodávku vybraného rodinného domu na klíč navíc obdržíte projektovou dokumentaci a vyřízení potřebného stavebního povolení za symbolickou 1 Kč!

Více informací o společnosti Radek Hendrych – STAVEX Chrudim najdete na www.stavex.com nebo www.stavex-rodinnedomy.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Fresh Corner expanduje na stanicích MOL i do měst

Fresh Corner expanduje na stanicích MOL i do měst

Fresh Corner nabízející řidičům příjemný prostor s kvalitní kávou a širokou nabídkou čerstvého občerstvení bylo dosud...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Zelený čaj: účinný spalovač tuků a elixír mládí

Zelený čaj – účinný spalovač tuků a elixír mládí

Moderní žena pije zelený čaj. O moderní ženě, která si chce udržet štíhlou linii a být vitální, to platí dvojnásobně....

Pračka Samsung QuickDrive zvítězila v testu časopisu dTest

Pračka Samsung QuickDrive zvítězila v testu časopisu dTest

Ve většině domácností jsou jedněmi z nejvytíženějších spotřebičů pračky a sušičky, obzvlášť pokud má rodina více dětí....

Další z rubriky

Blahodárné účinky jógy: pomáhá na záda, bolest hlavy i pro štěstí

Blahodárné účinky jógy – pomáhá na záda, bolest hlavy i pro štěstí

Jaké jsou účinky jógy? Tento doslova celosvětový horký trend dává v mnohém odpověď na bolesti, které nás v dnešním...

Youtubeři v Central Kladno

Youtubeři v Central Kladno

Originální rozloučení s prázdninami a zahájení nového školního roku připravuje na pondělí 3. září 2018 od 10.00 hodin...

Pohřební služba Praha ELPIS spouští nové webové stránky

Pohřební služba Praha ELPIS spouští nové webové stránky

Postihla vás ztráta blízkého člověka? Právě pro vás je zde Pohřební služba Praha ELPIS, která poskytuje své služby na...

Najdete na iDNES.cz