Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Pravý rodinný dům pro vás? Ten, který si můžete upravit podle svého!

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nechte si postavit dům přesně podle svých představ! Prohlédněte si katalog pěti návrhů typizovaných rodinných domů na klíč v nízkoenergetickém standardu a získejte dům svých snů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pravý rodinný dům pro vás? Ten, který si můžete upravit podle svého! | foto: stavex

Nový katalog stavební firmy Radek Hendrych – STAVEX Chrudim nabízí jednopodlažní i dvoupodlažní stavby s různou užitnou plochou a dispozicemi, ale zvolený projekt si samozřejmě můžete přizpůsobit svým nejrůznějším požadavkům i přáním. 

Rodinný dům, ač původně vychází z katalogové předlohy, tak respektuje vaši individualitu. Výsledkem bude dům, který plně vyhovuje všem vašim nárokům na ideální bydlení v nízkoenergetickém standardu.

Rodinné domy, které si můžete upravit k obrazu svému

Jednopodlažní rodinný dům Atida s užitnou plochou 116 m² a dispozicí 4+kk je vhodný zejména pro rodiny se dvěma dětmi. Každé v něm může mít svůj vlastní pokoj. Místo jednoho dětského pokoje si ale bezpochyby můžete udělat i útulnou pracovnu. Všechny pokoje mají samostatný vstup přes prostornou chodbu, je tak zaručeno dostatečné soukromí i snadný přístup z jedné místnosti do druhé.

Další variantou jednopodlažního rodinného domu je Cetes s užitnou plochou 116 m², dispozice je opět 4+kk. Vchodovými dveřmi vstoupíte do předsíně, ze které vedou dveře přímo do největší místnosti bytu, obývacího pokoje s prostorným kuchyňským koutem. Po pravé straně se nachází chodba, ze které se dostanete do všech ostatních místností domu.

Jednopodlažní rodinný dům Triple s užitnou plochou 75 m² a dispozicí 3+kk ocení především rodiny s jedním dítětem. Nechybí zde oddělená koupelna s toaletou a prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem.

Dvě patra pro váš domov

Pravý rodinný dům pro vás? Ten, který si můžete upravit podle svého!

Dvoupodlažní rodinný dům Deon svým klasickým elegantním tvarem perfektně zapadne do jakéhokoliv prostředí, a přesto se bude krásně vyjímat díky své zajímavě řešené fasádě. 

Užitnou plochu má 132 m² a dispozici 5+kk. V horním patře se nacházejí dva prostorné a jeden menší pokoj, který lze použít například jako pracovnu či pokoj pro hosty. Nechybí zde dvě koupelny, v každém patře je pro vyšší komfort umístěna  jedna.

Prostorný dvoupodlažní rodinný dům Eder nabízí užitnou plochu 148 m² s dispozicí 5+kk. Ve spodním patře se nachází obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem, ložnice, garáž a koupelna. O patro výše najdete druhou koupelnu a tři pokoje, dva z nich mají totožnou dispozici.

Bydlení od profesionálů

Pravý rodinný dům pro vás? Ten, který si můžete upravit podle svého!

Stavební firma Radek Hendrych – STAVEX Chrudim  www.stavex.com má v oblasti stavebnictví více než 20 let zkušeností a zakládá si na osobním přístupu ke každému ze svých klientů. 

Kromě stavby rodinných domů na klíč nabízí také široké portfolio dalších služeb: generální dodávky staveb, rekonstrukce a renovace, bytovou, komerční a průmyslovou výstavbu, zateplení budov, půdní vestavby, inženýrské služby ve výstavbě, grafické návrhy, 3D vizualizace, stavební dozor a doplňkové stavební práce.

Zaujal vás některý z nabízených rodinných domů? Ujasněte si některé praktické otázky na osobní schůzce s odborníky ze společnosti STAVEX Chrudim. V případě uzavření smlouvy o dílo na dodávku vybraného rodinného domu na klíč navíc obdržíte projektovou dokumentaci a vyřízení potřebného stavebního povolení za symbolickou 1 Kč!

Více informací o společnosti Radek Hendrych – STAVEX Chrudim najdete na www.stavex.com nebo www.stavex-rodinnedomy.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

„Počet zasažených lokalit se zvyšuje, klíšťata jsou i v městských parcích, v lesích, na loukách, ale i na horách, tam,...

Lité podlahy: Na co si dát pozor při jejich realizaci?

Lité podlahy: Na co si dát pozor při jejich realizaci?

Ať už jste si zvolili vinyl, koberec, dlažbu, nebo jinou podlahovou krytinu, základní však je vhodná volba a provedení...

Další z rubriky

Nová éra stomatologie – počítače, roboti, moderní materiály

Nová éra stomatologie: počítače, roboti, moderní materiály

Zapomeňte na děsivé ordinace a šílený zvuk vrtání zubů. Moderní stomatologické metody jsou šetrnější, a přesto...

Projekt Kopírka hledá kancelář věnoval čtyři zařízení neziskovkám

Canon Vinotéka

První ročník projektu Kopírka hledá kancelář nabídl dobročinným organizacím možnost získat čtyři multifunkční zařízení...

Stojaté vody znamenají odrazy a obrazy, ale i něco neblahého

Mat Collishaw, Albion, 2017, Courtesy the artist and Blain│Southern

Britský umělec Mat Collishaw (1966), jeden z absolventů slavné Goldsmiths College v Londýně, se představuje v Galerii...

Najdete na iDNES.cz