Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Pravý rodinný dům pro vás? Ten, který si můžete upravit podle svého!

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Nechte si postavit dům přesně podle svých představ! Prohlédněte si katalog pěti návrhů typizovaných rodinných domů na klíč v nízkoenergetickém standardu a získejte dům svých snů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pravý rodinný dům pro vás? Ten, který si můžete upravit podle svého! | foto: stavex

Nový katalog stavební firmy Radek Hendrych – STAVEX Chrudim nabízí jednopodlažní i dvoupodlažní stavby s různou užitnou plochou a dispozicemi, ale zvolený projekt si samozřejmě můžete přizpůsobit svým nejrůznějším požadavkům i přáním. 

Rodinný dům, ač původně vychází z katalogové předlohy, tak respektuje vaši individualitu. Výsledkem bude dům, který plně vyhovuje všem vašim nárokům na ideální bydlení v nízkoenergetickém standardu.

Rodinné domy, které si můžete upravit k obrazu svému

Jednopodlažní rodinný dům Atida s užitnou plochou 116 m² a dispozicí 4+kk je vhodný zejména pro rodiny se dvěma dětmi. Každé v něm může mít svůj vlastní pokoj. Místo jednoho dětského pokoje si ale bezpochyby můžete udělat i útulnou pracovnu. Všechny pokoje mají samostatný vstup přes prostornou chodbu, je tak zaručeno dostatečné soukromí i snadný přístup z jedné místnosti do druhé.

Další variantou jednopodlažního rodinného domu je Cetes s užitnou plochou 116 m², dispozice je opět 4+kk. Vchodovými dveřmi vstoupíte do předsíně, ze které vedou dveře přímo do největší místnosti bytu, obývacího pokoje s prostorným kuchyňským koutem. Po pravé straně se nachází chodba, ze které se dostanete do všech ostatních místností domu.

Jednopodlažní rodinný dům Triple s užitnou plochou 75 m² a dispozicí 3+kk ocení především rodiny s jedním dítětem. Nechybí zde oddělená koupelna s toaletou a prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem.

Dvě patra pro váš domov

Pravý rodinný dům pro vás? Ten, který si můžete upravit podle svého!

Dvoupodlažní rodinný dům Deon svým klasickým elegantním tvarem perfektně zapadne do jakéhokoliv prostředí, a přesto se bude krásně vyjímat díky své zajímavě řešené fasádě. 

Užitnou plochu má 132 m² a dispozici 5+kk. V horním patře se nacházejí dva prostorné a jeden menší pokoj, který lze použít například jako pracovnu či pokoj pro hosty. Nechybí zde dvě koupelny, v každém patře je pro vyšší komfort umístěna  jedna.

Prostorný dvoupodlažní rodinný dům Eder nabízí užitnou plochu 148 m² s dispozicí 5+kk. Ve spodním patře se nachází obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem, ložnice, garáž a koupelna. O patro výše najdete druhou koupelnu a tři pokoje, dva z nich mají totožnou dispozici.

Bydlení od profesionálů

Pravý rodinný dům pro vás? Ten, který si můžete upravit podle svého!

Stavební firma Radek Hendrych – STAVEX Chrudim  www.stavex.com má v oblasti stavebnictví více než 20 let zkušeností a zakládá si na osobním přístupu ke každému ze svých klientů. 

Kromě stavby rodinných domů na klíč nabízí také široké portfolio dalších služeb: generální dodávky staveb, rekonstrukce a renovace, bytovou, komerční a průmyslovou výstavbu, zateplení budov, půdní vestavby, inženýrské služby ve výstavbě, grafické návrhy, 3D vizualizace, stavební dozor a doplňkové stavební práce.

Zaujal vás některý z nabízených rodinných domů? Ujasněte si některé praktické otázky na osobní schůzce s odborníky ze společnosti STAVEX Chrudim. V případě uzavření smlouvy o dílo na dodávku vybraného rodinného domu na klíč navíc obdržíte projektovou dokumentaci a vyřízení potřebného stavebního povolení za symbolickou 1 Kč!

Více informací o společnosti Radek Hendrych – STAVEX Chrudim najdete na www.stavex.com nebo www.stavex-rodinnedomy.cz.

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Centrum služeb PRE v novém

Centrum služeb PRE v novém

Chystáte se řešit vytápění svého bytu, přemýšlíte, který způsob je pro vás nejvýhodnější, zda volit lokální topidla pro...

Restaurace MMX: Vychutnejte si vynikající pivo přímo v jeho domovině

Vychutnejte si tekuté zlato - pivo MMX

Vyrážíte rádi za poznáváním krás naší země? Zastavte se na svých toulkách v Letech u Dobřichovic, kde na vás čeká...

Češi mohou i letos třídit své odpady také na tuzemských sjezdovkách

Na Dolní Moravě a v dalších 4 vybraných areálech mohou lidé třídit své odpady...

Třídění odpadů mají Češi v krvi. Díky tomu se v této disciplíně stále zlepšují – rok od roku třídí víc, lépe a...

Receptem: Lehký rýžový salát s ledovým salátem
Receptem: Lehký rýžový salát s ledovým salátem

Nevíte, co s sebou do práce? Na oběd zkuste lehký rýžový salát

Najdete na iDNES.cz