Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Právní rozhledy - nejlepší právnický časopis v České republice

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Časopis Právní rozhledy získal Prestižní cenu 2010 jako nejlepší právnický časopis v České republice již po sedmé během posledních deseti let. Tuto cenu uděluje Spolek Karlovarské právnické dny – společnost německých, českých, slovenských a rakouských právníků.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Prestižní cena 2010 za nejlepší právnický časopis | foto: Nakladatelství C.H. Beck

Právní rozhledy - jediný právnický čtrnáctideník

Odborný recenzovaný časopis Právní rozhledy je jediný právnický čtrnáctideník na českém trhu. V každém čísle přináší články a komentáře ke klíčovým právním problémům ze všech právních odvětví. Analýzy aktuálních otázek právní praxe uveřejněné v Právních rozhledech jsou na vysoké odborné úrovni.

Právní rozhledy dále obsahují výběr soudních rozhodnutí zásadní povahy s komentářem a aktuality z jednotlivých oblastí práva, včetně evropského. Součástí časopisu je pravidelná příloha Legislativa, která je pokračovatelem časopisu Právní zpravodaj.

Redakční rada časopisu Právní rozhledy

Právní rozhledy Nakladatelství C. H. BeckČasopis Právní rozhledy vydává Nakladatelství C. H. Beck. Vedoucí redaktorkou je prof. JUDr. Helena Válková. Dalšími členy redakční rady jsou: JUDr. Petr Bohata, prof. JUDr. Dušan Hendrych, prof. JUDr. Vladimír Kratochvíl, JUDr. Tomáš Linhart, Doc. JUDr. Stanislav Plíva, prof. JUDr. Pavel Šámal, Doc. JUDr. Ivana Štenglová, prof. JUDr. Jiří Švestka, prof. Dr. Rainer Arnold. Časopis Právní rozhledy byl založen v roce 1993 a je zařazen do Seznamu vědeckých recenzovaných časopisů Rady pro vědecký výzkum a vývoj ČR.

Přečtěte si Právní rozhledy on-line

Součástí předplatného časopisu Právní rozhledy je nově přístup do elektronického archivu časopisu. V archivu naleznete všechny články publikované v Právních rozhledech od začátku vydávání časopisu i nové texty ihned po vydání aktuálního čísla časopisu v tištěné verzi.

Elektronický archiv je dělen na články a judikáty, zároveň jsou texty provázané s aktuálním zněním jednotlivých zákonů.

Přesvědčte se o kvalitě časopisu Právní rozhledy a využijte výhodné předplatné ještě dnes.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

UCB Technometal: Specialista na litinové profily a barevné kovy
UCB Technometal: Specialista na litinové profily a barevné kovy

Hledáte spolehlivého dodavatele litinových profilů a barevných kovů? Pokud vám spolupráce s tím stávajícím nevyhovuje a vyžadujete lepší ceny, individuální...  celý článek

Češi touží po změně práce, hledají ji přes internet i na doporučení.
Češi touží po změně práce, hledají ji přes internet i na doporučení

V horizontu měsíce hodlá změnit práci až 23 % respondentů průzkumu společnosti Grafton, do půl roku pak 45 % z nich. Hlavním motivem je přitom vyšší mzda, ale...  celý článek

Místo, kde historie ožívá: K prohlídce Prahy patří i návštěva legendárního...
Co zajímavého vidět v Praze? Navštivte legendární Hotel Paříž

Podzimní měsíce jsou pro procházky Prahou jako stvořené. Slunce má ještě sílu, vše je zahaleno v teplých barvách podzimu a lístky stromů se ladně snáší k zemi...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.