Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Praktická kombinace pro váš styl od českého výrobce SAPHO

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  16:35 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Umyvadlo často rozhoduje o celkovém stylu koupelny. Oblíbená jsou především umyvadla umístěná na desce, přičemž se dle designérů není třeba obávat experimentování s kombinacemi materiálů a barev. Kromě originálního vzhledu získáváte i odkládací prostor, který bude zárukou Vašeho maximálního pohodlí.

Praktická kombinace pro Váš styl od českého výrobce | foto: Sapho

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Koupelnový nábytek musí být navržen tak, aby bez problému odolával rozdílům teplot, vlhkosti a vzdušným parám. Dnešní trendy hovoří ve prospěch dřevěného nábytku, případně jeho imitace, avšak stále větší popularitě se dostává i deskám z kamene.

Praktická kombinace pro Váš styl od českého výrobce

Podkladová deska je prakticky oddělena od mycího prostoru a vytváří tak potřebný prostor pro nezbytnosti kolem umyvadla. Její využití můžete rozšířit instalací držáků osušek po levé nebo pravé straně. Doplňkové zásuvky pak rozšiřují využitelnost tohoto konceptu a lze je libovolně instalovat pod zvolenou desku. Deska pod umyvadlo je nábytkem, který vnese do vaší koupelny pořádek.

Desky pod umyvadlo v moderních dekorech dřeva

Desky pod umyvadlo AVICE jsou k dispozici v rozsahu šířek od 60 cm do 250 cm. Tloušťka do 50 mm působí dostatečně masivně, ale zároveň deska zůstává přijatelně lehká pro snadnou montáž na jakoukoliv stěnu. Její povrch je tvořen vysokotlakým laminátem, který je odolný vodě i poškrábání a spodní hrana je opatřena odkapávací silikonovou hranou, která zamezí zatékání vody pod desku.

Praktická kombinace pro Váš styl od českého výrobce

Desky AVICE lze upevnit na stěnu pomocí designových konzolí, které zároveň slouží jako praktický držák ručníků, nebo podepřít chromovou nohou. Standardně se nabízí v odstínech dubu, rustikálního ořechu a populárního tmavého cedru.

Designové desky vyráběné na zakázku

Desky pod umyvadlo KIRA jsou vyráběné na zakázku z keramických desek Techlam o tloušťce 5 mm a podlepené MDF deskou o tloušťce 18 mm. Samotný keramický materiál zaručuje téměř nulovou nasákavost kapalin, je odolný proti otěru a rezistentní k chemickým prostředkům. 

Umyvadlo se na desku instaluje pomocí sanitárního silikonu nebo jiného vhodného vodě odolného lepidla. Kombinací desky KIRA například se skleněným umyvadlem ze série MURANO a doplňky SPY získá vaše koupelna punc originality, zároveň vytvoříte elegantní designový interiér, který bude působit luxusním dojmem již na první pohled.

Praktická kombinace pro Váš styl od českého výrobce

Sérii TAILOR tvoří desky lepené a leštěné z materiálu Rockstone o tloušťce 13 mm. Rockstone je masivní homogenní materiál vyrobený z přírodních minerálů a čistého akrylového polymeru, který je odolný vodě. Proto jsou tyto desky vhodné do vlhkého prostředí koupelen, jako nosné desky pod umyvadla, odkládací poličky, apod. Vybírat lze z osmi atraktivních barevných dekorů a taktéž si lze nechat zhotovit libovolný rozměr až do 250 cm.

Pokud máte větší nároky na úložný prostor, originálním řešením je spojení rockstonové desky pod umyvadlo se stavebnicovým systémem TREOS. Základní prvky z této série totiž lze poskládat do unikátní sestavy podle konkrétních potřeb i dispozičních možností. Koupelnový nábytek TREOS je tak zárukou maximálního uživatelského komfortu, protože poskytuje vedle naprosté originality i praktický úložný prostor. 

Navíc disponuje integrovaným mechanismem Soft Close pro pohodlné zavírání dvířek a zásuvek. Na výběr máte opět širokou škálu barevných variant a dřevěných dekorů, které můžete s deskou kombinovat dle libosti. S nábytkem TREOS tak můžete popustit uzdu své fantazii a vytvořit jedinečný koupelnový interiér přesně podle svých představ.

Praktická kombinace pro Váš styl od českého výrobce

Více informací a potřebné inspirace naleznete na www.sapho.cz


Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Další z rubriky

Nejnižší zastřešení bazénů od ALUKOV mají nově ovládání na dálku

Nejnižší zastřešení bazénů od ALUKOVu mají nově ovládání na dálku

Nejvyhledávanější ultra nízká zastřešení bazénů TERRA PRIME a VIVA PRIME jsou k dostání s dálkovým ovládáním. Získejte...

KMB SENDWIX: Pasivní dům jako ze stavebnice

Pasivní vzorový dům Chelčice

Pasivní dům si lze představit jako stavbu, která pro svůj provoz spotřebuje málo energie – protože s ní umí dobře...

Ocel nebo hliník? Vybíráme vhodný materiál plechové střechy

SATJAM Trend

Pokud jste se při výběru střešní krytiny na váš dům dostali až k plechovým střechám, čeká vás další volba, zjednodušeně...

Najdete na iDNES.cz