Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Praktická kombinace pro váš styl od českého výrobce SAPHO

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  16:35 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Umyvadlo často rozhoduje o celkovém stylu koupelny. Oblíbená jsou především umyvadla umístěná na desce, přičemž se dle designérů není třeba obávat experimentování s kombinacemi materiálů a barev. Kromě originálního vzhledu získáváte i odkládací prostor, který bude zárukou Vašeho maximálního pohodlí.

Praktická kombinace pro Váš styl od českého výrobce | foto: Sapho

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Koupelnový nábytek musí být navržen tak, aby bez problému odolával rozdílům teplot, vlhkosti a vzdušným parám. Dnešní trendy hovoří ve prospěch dřevěného nábytku, případně jeho imitace, avšak stále větší popularitě se dostává i deskám z kamene.

Praktická kombinace pro Váš styl od českého výrobce

Podkladová deska je prakticky oddělena od mycího prostoru a vytváří tak potřebný prostor pro nezbytnosti kolem umyvadla. Její využití můžete rozšířit instalací držáků osušek po levé nebo pravé straně. Doplňkové zásuvky pak rozšiřují využitelnost tohoto konceptu a lze je libovolně instalovat pod zvolenou desku. Deska pod umyvadlo je nábytkem, který vnese do vaší koupelny pořádek.

Desky pod umyvadlo v moderních dekorech dřeva

Desky pod umyvadlo AVICE jsou k dispozici v rozsahu šířek od 60 cm do 250 cm. Tloušťka do 50 mm působí dostatečně masivně, ale zároveň deska zůstává přijatelně lehká pro snadnou montáž na jakoukoliv stěnu. Její povrch je tvořen vysokotlakým laminátem, který je odolný vodě i poškrábání a spodní hrana je opatřena odkapávací silikonovou hranou, která zamezí zatékání vody pod desku.

Praktická kombinace pro Váš styl od českého výrobce

Desky AVICE lze upevnit na stěnu pomocí designových konzolí, které zároveň slouží jako praktický držák ručníků, nebo podepřít chromovou nohou. Standardně se nabízí v odstínech dubu, rustikálního ořechu a populárního tmavého cedru.

Designové desky vyráběné na zakázku

Desky pod umyvadlo KIRA jsou vyráběné na zakázku z keramických desek Techlam o tloušťce 5 mm a podlepené MDF deskou o tloušťce 18 mm. Samotný keramický materiál zaručuje téměř nulovou nasákavost kapalin, je odolný proti otěru a rezistentní k chemickým prostředkům. 

Umyvadlo se na desku instaluje pomocí sanitárního silikonu nebo jiného vhodného vodě odolného lepidla. Kombinací desky KIRA například se skleněným umyvadlem ze série MURANO a doplňky SPY získá vaše koupelna punc originality, zároveň vytvoříte elegantní designový interiér, který bude působit luxusním dojmem již na první pohled.

Praktická kombinace pro Váš styl od českého výrobce

Sérii TAILOR tvoří desky lepené a leštěné z materiálu Rockstone o tloušťce 13 mm. Rockstone je masivní homogenní materiál vyrobený z přírodních minerálů a čistého akrylového polymeru, který je odolný vodě. Proto jsou tyto desky vhodné do vlhkého prostředí koupelen, jako nosné desky pod umyvadla, odkládací poličky, apod. Vybírat lze z osmi atraktivních barevných dekorů a taktéž si lze nechat zhotovit libovolný rozměr až do 250 cm.

Pokud máte větší nároky na úložný prostor, originálním řešením je spojení rockstonové desky pod umyvadlo se stavebnicovým systémem TREOS. Základní prvky z této série totiž lze poskládat do unikátní sestavy podle konkrétních potřeb i dispozičních možností. Koupelnový nábytek TREOS je tak zárukou maximálního uživatelského komfortu, protože poskytuje vedle naprosté originality i praktický úložný prostor. 

Navíc disponuje integrovaným mechanismem Soft Close pro pohodlné zavírání dvířek a zásuvek. Na výběr máte opět širokou škálu barevných variant a dřevěných dekorů, které můžete s deskou kombinovat dle libosti. S nábytkem TREOS tak můžete popustit uzdu své fantazii a vytvořit jedinečný koupelnový interiér přesně podle svých představ.

Praktická kombinace pro Váš styl od českého výrobce

Více informací a potřebné inspirace naleznete na www.sapho.cz


Nejčtenější

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Šperkařský dům PANDORA letos na podzim představuje hned dvě nové kolekce šperků s názvy Zrnka života a Královské...

Další z rubriky

Bydlení v zeleni, metropoli na dosah nabízí nové domy v Modřanském Háji

Bydlení v zeleni, metropoli na dosah? Modřanský Háj se rozšíří o 46 domů

Oblíbený rezidenční komplex Modřanský Háj se rozrůstá o 46 rodinných domů v dispozicích 4+kk až 5+1. Výstavba prvních z...

Zimní zahrady a kovovýroba na míru: moderní materiály a technologie

Zimní zahrady a kovovýroba na míru: moderní materiály a technologie

Jaké možnosti se v současné nabízí při konstrukci zimních zahrad? A čeho lze dosáhnout kvalitním potiskem plastových a...

Pasivní bydlení: roli hraje úspora, ale i komfort

Výstavba rodinných domů ALEA v Říčanech u Brna

Zelené technologie se při výstavbách bydlení masivně prosazují také v Česku. Za posledních dvacet let ušly dlouhou...

Najdete na iDNES.cz