Zahrádkářská sezóna začíná. Připravte si skleníky, záhony a kompostéry

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Konečně přichází jaro. Tající sníh odhalil zapadané zahrady, které celou zimu netrpělivě čekaly na novou výsadbu. Nastává tak čas nadšených zahrádkářů, kteří se už poohlížejí, co si nového na svých zahrádkách vypěstují. Na žádné zahradě by neměly chybět kvalitní skleníky, záhony a kompostéry.

Zahrádkářská sezóna začíná. Připravte si skleníky, záhony a kompostéry | foto: Limes

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Toužíte po okrasné zahradě rozmanitých květů, nebo si přejete vypěstovat vlastní zeleninu a ovoce? Společnost Limes Litomyšl uspokojí každého z vás.

Skleníky

V nabídce společnosti Limes tak najdete precizně vyrobené pozinkované skleníky VARIANT, na kterých není jediné místo, kde by se svařováním či bodováním spálil zinek a mohlo tak docházet k předčasné korozi. Uvítáte také široké vstupní dveře. Střešní okna a skla ve dveřích jsou podložena gumovou lemovkou, aby lépe odolávala nárazům i krupobití.

Zahrádkářská sezóna začíná. Připravte si skleníky, záhony a kompostéry

Méně náročné zahrádkáře určitě uspokojí skleníky HOBBY, které se díky minimalizaci množství spojovacích prvků snadno montují. Maximální kvalitu a spolehlivost posuvných dveří zajišťují bezúdržbová ložiska. Konstrukce skleníků HOBBY je vyrobena ze žárově zinkovaného profilového plechu a zasklení je provedeno skleníkovým sklem s efektem rozptylu paprsků, nebo dutinkovým polykarbonátem.

Nevybrali jste si z běžné nabídky? Pak jsou právě pro vás ideální volbou skleníky z luxusní řady PRIMUS. Skleníky PRIMUS mohou být vybaveny pěstebními stoly pro snadnější pěstování, zvolit můžete také větrací boční žaluziové okno s automatickým otevíračem. Samozřejmostí je nerezový spojovací materiál i gumová lemovka pod všechna skla.Vybrat si můžete téměř libovolný odstín barvy konstrukce.

Stolní záhon

Zahrádkářská sezóna začíná. Připravte si skleníky, záhony a kompostéry

Bojíte se, že vám pes poškodí zasázené rostliny? Nebo se vám už hůře ohýbá? Pořiďte si stolní záhon!
V letních měsících ho můžete mít na sluníčku nebo ve skleníku a na zimu odnést třeba do zimní zahrady, kde se bude rostlinám stále dobře dařit.
Před nepříznivým počasím vaše rostliny ochrání praktické zastřešení.

Pěstební stůl

Ty tam jsou časy, kdy bylo třeba sazenice přenášet z místa na místo a tahat se s pytlem substrátu. Mějte vše přehledně na jednom místě! Pěstební stůl je díky masivní konstrukci a kompaktním rozměrům vhodný i do skleníků a pořídit si k němu můžete řadu příslušenství pro větší radost ze sázení.

Kompostéry

Na každou zahradu patří také kvalitní kompostér, díky kterému se zbavíte biologického odpadu a získáte prvotřídní hnojivo. Žárově zinkované kompostéry od výrobce Limes Litomyšl se vyznačují dlouhou životností, pevnou a stabilní konstrukcí a neměnností tvaru. Vyrobeny jsou z recyklovatelného masivního pozinkovaného plechu a k sestavení nepotřebujete nářadí.

Vodní gril VOGR

Zahrádkářská sezóna začíná. Připravte si skleníky, záhony a kompostéry

Na své zahradě si můžete dokonce
i chutně a zdravě uvařit. Vodní gril VOGR je výjimečný pro svou vodní lázeň. Šťávy a tuk z připravovaného pokrmu odkapávají do nádoby s vařící vodou, nevrací se ve formě nezdravých karcinogenů zpět do jídla jako při běžném grilování. Přesto se v něm pochutiny nedusí, ale skutečně grilují.

Limes Litomyšl

Fotogalerie

Všechny tyto užitečné pomocníky pro vaši zahradu vyrábí společnost Limes Litomyšl už více než 25 let. V její nabídce najdete také fóliovníky, pařeniště a další produkty.

Kvalitu výrobků společnosti Limes Litomyšl zaručuje stálá kontrola vstupních materiálů i pracovních postupů. Mnohokrát byly také oceněny odbornou kritikou i širokou veřejností.

Více informací najdete na www.limes.cz

.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Vlastní datovou schránku mají jen dva ze sta Čechů. Nepatříte mezi ně? Pak byste s jejím založením neměli dlouho váhat....

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Na mateřské a rodičovské dovolené se hodí každá koruna. A tak není divu, že spousta rodičů hledá přivýdělek, který by...

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

První z fotbalových vrcholů jara je tady! Viktoria Plzeň vs. Slavia Praha. Souboj prvních dvou klubů tabulky nabídne...

Další z rubriky

V koupelně začínáte a končíte svůj den. Proto je potřeba o ní pečovat

Jana Vocetková

Ke každému klientovi přistupuje jako k jedinečné osobnosti, která má své představy a své potřeby. Na tom je založena...

Česká republika bude moci využít až 20 miliard eur z fondů EU

Česká republika bude moci využít až 20 miliard eur z fondů EU

Peníze z evropských fondů bude v období 2021–2027 čerpat osm národních operačních programů, jejichž cílem je...

Hledáte kvalitní a designově zajímavé interiérové dveře?

Hledáte kvalitní a designově zajímavé interiérové dveře?

Interiérové dveře by měly ladit se stylem zařízení celého vašeho domova. Proto je vhodné vybírat je až po rozhodnutí o...

Najdete na iDNES.cz