Vinylové podlahy Vinylcork jsou krásné a praktické

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vinylové podlahy Vinylcork nabízejí ty nejlepší vlastnosti vinylu a korku. Získáte tak moderní podlahy, které do vašeho domova vnesou dotek přírody.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Tawern | foto: Korek Jelínek

Vinylcorkové podlahy obsahují dvojitou vrstvu korku, čímž se liší od ostatních vinylových podlah nabízených na našem trhu. Korek navíc pro svou pružnost a dynamiku tlumí kročejový hluk a poskytuje tepelnou i zvukovou izolaci.

Vinylová vrstva je vyrobena z alespoň 50 % recyklovaného plastu, díky čemu se nezatěžuje životní prostředí výrobou nových materiálů. Tato vrstva má jedinečnou povrchovou úpravu, která dává těmto podlahám vynikající antiabrazivní a antibakteriální vlastnosti.

Pearl

Spolehnout se můžete na mimořádnou trvanlivost a špičkovou kvalitu provedení celé lamely. Podlahy jsou opatřeny zámkovým systémem UNICLIC a jsou vhodné pro podlahové topení. Tato podlahová řada se může pyšnit zajímavými barevnými dekory, které si jistě najdou ve vašem domově své místo.

Helios

Co se týče pokládky, doporučili bychom vám instalaci plovoucí podlahy ponechat odborné firmě. Ovšem pokud si troufáte sami, máme pro vás návod krok po kroku, jak na to.

Vyberte si z atraktivních dekorů

Dnešní moderní vinylové podlahy se vyznačují vysokou odolností, příznivou cenou a širokou nabídkou atraktivních dekorů. Vinylové plovoucí podlahy Vinylcork jsou k dostání v mnoha dekorech od odstínů přírodního dřeva až po dekory v podobě přírodního kamene a vintage.

Comcrete Light

VINYLSTEP

Fotogalerie

Vinylcorkové podlahy můžete použít i na schody. Schodové profily VINYLSTEP spolehlivě splní funkční, bezpečnostní, ale i estetické požadavky. Mají bezpečné oblé hrany a protismykovou úpravu a jsou vysoce odolné vůči poškrábání. Díky složení schodového profilu (vinyl, dvě vrstvy korku a HDF deska) schodiště při chůzi nevrže ani nepraská.

Jelikož je při vytváření schodiště použit ten samý dekor, jako je vaše podlaha, dosáhnete jednotného vzhledu schodiště a podlahy, což vytváří velmi dobrý estetický detail ve vašem interiéru. Obložení schodovým profilem se netýká pouze nových schodišť, problémem nejsou ani stará či nadstandardně široká schodiště.

Vinylové podlahy Vinylcork nabízí tradiční firma Korek Jelínek

Vinylové podlahy Vinylcork nabízí společnost Korek Jelínek, spol. s r. o., která se korkem - tímto jedinečným přírodním produktem, zabývá již od roku 1855.

Pro svou spolehlivost a kvalitní zboží získala společnost Korek Jelínek dokonce prestižní certifikát Ověřeno zákazníky, který je udělen na základě spokojenosti ověřených zákazníků serveru Heureka.cz.

Více informací najdete na www.korek.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Cesty začínají na veletrzích Go a Regiontour, za poznáním i za jídlem

Cesty začínají na veletrzích, za poznáním i za jídlem

Na brněnském výstavišti se ve dnech 17.–20. ledna odehrají veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour. První den patří...

Další z rubriky

Český červený kříž pomáhá už sto let

Dům péče ČČK Mladá Boleslav

Český červený kříž oslaví v únoru 100 let od svého vzniku, tehdy se ovšem jmenoval Československý červený kříž. Pomáhá...

Elegance italských příbytků je nyní dostupná i v Česku!

Showroom IWD Italia, Bolzanova 5, Praha

V březnu tohoto roku vstoupil na český trh italský designér Cristiano Castaldi se svojí značkou IDW Italia. Designérská...

Čistý festival na sněhu pokračuje i letos. S názvem Třídíme na sněhu

Koše na třídění odpadů máme přesně po ruce, třeba takhle – mezi sjezdovkou a...

Zvykli jste si v minulých sezónách ve svých oblíbených lyžařských areálech třídit odpad? Pokud ano, máme pro vás...

Najdete na iDNES.cz