Tradice pokračuje. 105. Primátorky zvou zdarma na zaplněnou náplavku

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Psal se rok 1910, Rakousko-Uhersko odpočítávalo poslední roky svého fungování a Praha vzkvétala. Právě tehdy se do jejího centra umístily poprvé Primátorky. Úvodní ročník tak započal tradici, která trvá dodnes. Letos se Primátorky konají na pražské náplavce Rašínova nábřeží od 8. do 10. června.

Tradice pokračuje. 105. Primátorky zvou zdarma na zaplněnou náplavku | foto: Primátorky

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Když se řeknou Primátorky, každý si představí Vltavu, pražskou náplavku, veslaře, ale také noblesní oblečení a významnou společenskou událost. Tak tomu bude i letos. Legendární veslařské souboje na Vltavě znovu doprovodí snaha o porážku suverénní Dukly, která bude usilovat o 39. vítězství v řadě. Neuvěřitelná série této mužské osmiveslice pokračuje.

Diváci se ale mohou těšit na mnohem více. Páteční program bude patřit na Primátorkách studentům, a to nejen těm českým. Na Vltavě totiž české univerzity z Prahy, Brna a Pardubic vyzvou posádky z německých Drážďan. O to pikantnější souboj se dá čekat. Kromě závodů osmiveslic si navíc návštěvníci užijí koncert skupiny Cold Cold Night na Stage Radia Wave. Po jeho konci se program přesune na after party do podpalubí lodi Cargo Gallery. O zábavu tak bude postaráno!

Tradice pokračuje. 105. Primátorky zvou zdarma na zaplněnou náplavku

I nedělní vyvrcholení 105. ročníku Primátorek bude stát za to. Nejen, že budete moci sledovat, zda se Dukle podaří 39. vítězství v řadě, ale také uvidíte v akci mistryně Evropy Lenku Antošovou s Kristýnou Fleissnerovou na osmiveslici Slavie nebo vycházející naděje českého veslování v rámci finálových jízd mládežnických kategorií.

Bohatý doprovodný program a vstup na náplavku zdarma

Kromě dění na Vltavě, kde budou k vidění legendární souboje nejlepších českých veslařů, se budete pořádně bavit i v zázemí závodu na náplavce Rašínova nábřeží. Tam na vás čeká bohatý doprovodný program, a to zcela zdarma.

V ČEZ Energy zóně si budete moci zahrát stolní fotbálek, připojit k wifi, dobít mobilní telefon nebo pořídit památeční fotografii ve fotokoutku. Primátorky nejsou jen pro profesionální veslaře, proto na veslařském trenažéru bude možnost vyzkoušet si veslování pod dohledem zkušených instruktorů a vyjet na něm mj. finanční prostředky pro spolek Sdružení pro Vltavu prostřednictvím aplikace Pomáhej pohybem.

Ve stánku partnera Le Premier si pro změnu prohlédnete ukázky košilí a obleků na míru, vzorníky látek i konfekční kolekci, odnesete stylovou fotku nebo slevu 500 Kč.

Tradice pokračuje. 105. Primátorky zvou zdarma na zaplněnou náplavku

Na náplavce bude rovněž možnost vyzkoušet si na vlastní kůži luxusní vozy Lexus. Můžete se těšit na model Lexus RX L, který bude mít premiéru na českém trhu, ale i na další modely. Lexus Česká republika je pro letošní rok oficiálním vozem Primátorek.

Tradice pokračuje. 105. Primátorky zvou zdarma na zaplněnou náplavku

Vojenská zdravotní pojišťovna pak nabídne odpočinek v zóně zdraví. Na náplavce toho ale zažijete mnohem více. Pokud chcete být v obraze a mít všechny důležité informace po ruce, stáhněte si aktualizovanou aplikaci Primátorky z dílny CGI, jejíž součástí bude i tipovací soutěž pro jednotlivé primátorské jízdy.

Tak nezapomeňte, od pátku do neděle na náplavce Rašínova nábřeží 105. ročník legendárních Primátorek.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Vědci zjistili, kdy je nejlepší čas pro pauzu na kafe

Vědci zjistili, kdy je nejlepší čas pro pauzu na kafe

Také si dáváte první kafe v práci hned po ránu? Tak si běžte k nadřízeným pro pochvalu. Vědci právě prokázali, že jste...

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Pokud se zajímáte o dřevostavby, možná vás bude zajímat, jak vlastně moderní dřevostavba vzniká, a pokud si ji...

Jak pronajmout byt bez starostí? Záda vám kryje služba StálýNájem.cz

Jak pronajmout byt bez starostí? Záda vám kryje služba StálýNájem.cz

Potíže s neplatiči nájemného a jejich časté střídání v bytě, devastace nemovitosti a s tím související finanční ztráty...

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Krátké a pravidelné pauzy na kafe jsou v mnoha zemích samozřejmostí. Jako třeba „fika“. Švédská pauza na kafe, která je...

Bydlení ve Vochově - venkovský klid a Plzeň na dosah

Bydlení ve Vochově   - venkovský klid a Plzeň na dosah

Plzeň jako čtvrté největší město republiky přináší spoustu pracovních příležitostí a patří k sídlům, která nabízejí...

Další z rubriky

Nevšední sobota v práci - Lorenc Logistic i letos pořádal Den dětí

Nevšední sobota v práci - Lorenc Logistic i letos pořádal Den dětí

Jako každoročně se v Lorenc Logistic, s.r.o. konal rodinný den, kde se snoubí oslava Dne dětí se setkáním zaměstnanců...

Nehrozí vám makulární degenerace sítnice? Ověřte si na klinice LEXUM

Ověřte si na oční klinice LEXUM, zda vám nehrozí makulární degenerace sítnice

Dle dostupných statistik vyplývá, že v České republice ročně přibývá až 1000 nových pacientů s VPMD (věkem podmíněná...

Do přírody odpad nepatří. Má své místo v určených kontejnerech

Do přírody odpad nepatří! Má své místo v kontejnerech: barevných a směsných

Tříditelný odpad do barevných kontejnerů nebo menších nádob, směsný do černé popelnice. Tyto zásady jsou již samozřejmé...

Najdete na iDNES.cz