Tepelné studio pro každého

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Letošní chvílemi až tropické léto nám zamávalo na rozloučenou a prakticky během jediného víkendu nastoupil podzim. A to je nejvyšší čas postarat se o teplo, případně teplou vodu v našich domácnostech pro nadcházející chladné období.

Tepelné studio pro každého | foto: PRE

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pojďme si představit nabídku části prodejny Centra služeb PRE nazvané Tepelné studio, které je v pražské Jungmannově ulici. Co se pod názvem Tepelné studio skrývá? Najdete zde veškeré služby pro domácnosti spojené s elektřinou, případně i plynem, poskytované Pražskou energetikou a její dceřinou společností PREměření.

Vytápění

PRE nabízí řešení vytápění na míru v domácnostech i rodinných domech. V širokém sortimentu najdete kvalitní a cenově dostupná tepelná zařízení na elektřinu a plyn - od přímotopů a akumulačních kamen přes elektrokotle, kondenzační plynové kotle až po tepelná čerpadla. PRE prodává zařízení jak samostatně, tak s montáží, kdy vyřeší všechno za vás.

Tepelné studio pro každého

Ohřev vody

Pro ohřev užitkové vody nabízí Tepelné studio podle potřeb zákazníků bojlery, malé zásobníkové ohřívače a průtokové ohřívače vody od renomovaných značek. Zařízení je možné zakoupit samostatně nebo s dodávkou včetně montáže.

Klimatizace

Klimatizace jako nejúčinnější způsob chlazení v letních měsících prodávají pražští energetici jak nástěnné s venkovní a vnitřní jednotkou (tzv. split), nebo mobilní. Poradí nejvhodnější typ a výkon klimatizačního zařízení s ohledem na velikost prostor i na spotřebu elektřiny. V případě zájmu zajistí i instalaci a servis klimatizačních jednotek.

Fotovoltaiky

PRE instaluje fotovoltaické elektrárny na klíč. Navrhne řešení, vypracuje projekt, namontuje solární panely včetně připojení na elektroinstalaci v domě, vyřídí za vás dotační příspěvek a postará se také o záruční i pozáruční servis elektrárny.

Tepelné studio pro každého

Osvětlení

Víte, že změnou osvětlení můžete také výrazně ušetřit? Specialisté Centra služeb PRE posoudí energetickou náročnost stávajícího osvětlení, navrhnou ideální řešení a vypočítají návratnost investice do nových svítidel. Odběratelům elektřiny od PRE prodají se slevou i samostatné světelné zdroje (žárovky).

Odvětrávání

V prodejně zajistí systém efektivního větrání v rodinných i bytových domech s ohledem na minimální velikost zařízení, jeho nízkou hlučnost a nenáročný provoz.

Elektroinstalační práce

V souvislosti s instalacemi uvedených zařízení nesmíme zapomenout na nabídku komplexních elektroinstalačních služeb. Kromě připojení zařízení k elektroinstalaci v bytě nebo domě a potřebných úprav odběrného místa s tím souvisejících (změna jističe, příkonu, distribuční sazby apod.) pražští energetici instalují bytové rozvody, rekonstruují hlavní domovní vedení nebo realizují revize elektroinstalace i spotřebičů.

Tepelné studio pro každého

Půjčování měřicích přístrojů

Termokamera pro zjišťování úniků tepla, detektor předmětů ve stěnách a podlahách, detektor úniku plynu nebo měřič spotřeby elektřiny jednotlivých domácích spotřebičů, to jsou měřicí zařízení, která si v Centru služeb PRE můžete lehce zapůjčit. Odběratelům PRE poskytnou 50 % slevu z výpůjčky.

Jak vidíte, Tepelné studio je tu skutečně pro každého. Vždyť, kdo nepoužívá elektřinu a zároveň nechce ušetřit? PRE se vždy snaží vyjít vstříc zákazníkovým potřebám, ale také mu poradit s pořízením takového zařízení, které bude s ohledem na spotřebu k jeho kapse nejšetrnější.

Pokud budete v budoucnu řešit v domácnosti nebo na chalupě instalaci nebo výměnu některého z uvedených zařízení, neváhejte a zastavte se nejdříve v Centru služeb PRE, kde můžete řadu věcí vidět na vlastní oči a „osahat“ si je.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Vlastní datovou schránku mají jen dva ze sta Čechů. Nepatříte mezi ně? Pak byste s jejím založením neměli dlouho váhat....

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Na mateřské a rodičovské dovolené se hodí každá koruna. A tak není divu, že spousta rodičů hledá přivýdělek, který by...

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

První z fotbalových vrcholů jara je tady! Viktoria Plzeň vs. Slavia Praha. Souboj prvních dvou klubů tabulky nabídne...

Další z rubriky

ŠKODA AUTO Vysoká škola radí: Vydělávejte během studia praxí v oboru

ŠKODA AUTO Vysoká škola radí: Vydělávejte během studia praxí v oboru

ŠKODA AUTO Vysoká škola nově nabízí svým studentům program STUDY&WORK, který jim umožní práci v oboru během studia i se...

Česká republika bude moci využít až 20 miliard eur z fondů EU

Česká republika bude moci využít až 20 miliard eur z fondů EU

Peníze z evropských fondů bude v období 2021–2027 čerpat osm národních operačních programů, jejichž cílem je...

Hledáte kvalitní a designově zajímavé interiérové dveře?

Hledáte kvalitní a designově zajímavé interiérové dveře?

Interiérové dveře by měly ladit se stylem zařízení celého vašeho domova. Proto je vhodné vybírat je až po rozhodnutí o...

Najdete na iDNES.cz