Doporučujeme

Sjednejte pohřeb online na E-pohřeb.cz

Sjednejte pohřeb online na E-pohřeb.cz | foto: Elpis s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Sjednejte pohřeb online na E-pohřeb.cz

V těch nejtěžších chvílích se většina z nás nejlépe cítí doma a nemá ani pomyšlení na to se oblékat a jít ven mezi lidi. Pohřební služba Praha je si toho vědoma, a tak vám nabízí pomocnou ruku. Pohřeb můžete domluvit v klidu svého domova, a to online na E-pohřeb.cz.

Pohřební služba Praha vám pomůže zajistit pohřeb, vybrat správný typ obřadu v obřadní síni, na hřbitově nebo v pražském krematoriu a poskytne kompletní poradenství. Na přání vám zajistí i pohřeb bez obřadu nebo pohřby do země.

Sjednejte pohřeb online na E-pohřeb.cz

Proč zvolit E-pohřeb?

Můžete se spolehnout na vysokou etickou a profesionální úroveň. Otevřeno je pro vás 24 hodin denně, 365 dní v roce. Pohřeb můžete bez obav sjednat z celého světa. Samozřejmostí jsou kompletní služby, garance ceny a naprostá diskrétnost.

Jak na to?

Na internetové stránce E-pohřeb najdete přehledně několik variant rozloučení s vaším drahým zesnulým. U každé alternativy můžete rozkliknout podrobné informace, kde se dozvíte, co obsahuje a jaké zboží nebo služby si můžete přiobjednat.

Sjednejte pohřeb online na E-pohřeb.cz

Stále váháte s výběrem vhodného obřadu?

Pohřební služba Praha je tu pro vás. Její zkušení pracovníci vám rádi poradí. Využijte infolinku 601 551 400 nebo zdarma 800 100 359.

Více informací najdete na www.e-pohreb.cz.