Rokytnice nad Jizerou nabízí skvělé podmínky pro jarní lyžovačku

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V Čechách zavládlo jarní počasí, ale lyžařská sezóna zdaleka nekončí. Ve skiareálu Rokytnice nad Jizerou je otevřeno více než 16 km sjezdovek a lyžařské podmínky jsou výborné. Celý březen soutěžíme o skipasy a v závěru sezóny si zahrajeme o zájezd dle vlastního výběru od cestovní kanceláře Čedok.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Rokytnice nad Jizerou nabízí skvělé podmínky pro jarní lyžovačku! | foto: Lyžařská střediska Horní Domky a Studenov

Rokytnice nad Jizerou je pátým největším lyžařským střediskem v Čechách. K největším areálům, a to i v rámci celé republiky, patří skiareál Horní Domky na svazích Lysé hory. Na vrchol Lysé hory vás vyveze čtyřsedačková lanovka, která měří 2 197 m. Výstupní stanice lanovky leží v nadmořské výšce 1 315 m a jako jediná v Krkonoších se nachází v I. chráněné zóně Krkonošského národního parku. Z vrcholu Lysé hory pak můžete zdolávat modrou sjezdovku s přiléhavým názvem Turistická. Měří bezmála 3 km a některé pasáže dosahují šířky až 100 m. Modrá sjezdovka je vhodná pro méně zdatné i náročné lyžaře, kteří si rádi vychutnají dlouhý sjezd s nezapomenutelnými výhledy. Odvážnější lyžaři se mohou z Lysé hory vydat po červené sjezdovce FIS. Sjezdovka FIS o délce 2,5 km s převýšením 590 m má homologaci od mezinárodní lyžařské federace a splňuje všechny požadavky k pořádání oficiálních závodů.

Rokytnice nad Jizerou nabízí skvělé podmínky pro jarní lyžovačku!


Kromě ukázkových sjezdovek nabízí Skiareál Horní Domky také řadu doplňkových služeb. Přímo v budově odbavovacího terminálu lanovky A1 Horní Domky je denně v provozu půjčovna špičkového lyžařského vybavení. Její součástí je i technický servis lyží a úschovna, dále pak půjčovna vybavení pro skialpinisty a obchod se sportovním zbožím. Všechny tyto služby zajišťuje lyžařská škola Major Ski School. Samozřejmostí je i dětský pohyblivý pás pro výuku těch nejmenších lyžařů a samotná lyžařská škola, kde výuku vedou certifikovaní instruktoři.

Rokytnice nad Jizerou nabízí skvělé podmínky pro jarní lyžovačku!

Rokytnice nad Jizerou nabízí skvělé podmínky pro jarní lyžovačku!

Zejména u rodin s dětmi a snowboardistů je pak velmi oblíbený skiareál Studenov. Rozkládá se sice v nižší nadmořské výšce, zato nabízí mírné a široké svahy. Dvě hlavní sjezdovky – červená a modrá – dosahují délky okolo 1 300 m.

Přepravu mezi oběma areály, které jsou od sebe vzdáleny přibližně 3,5 km, zajišťuje bezplatný skibus.

Rokytnice nad Jizerou nabízí skvělé podmínky pro jarní lyžovačku!

„Převážná část zimní lyžařské sezóny je za námi, ale čeká nás ještě ta nejhezčí, kterou Rokytnice nabízí - jarní lyžování na jižních svazích Lysé hory. Jarní prázdniny pro většinu regionů pomalu končí a ubývá tak největšího náporu návštěvníků. Ti, kteří si v březnu udělají čas a vyrazí do hor, určitě nebudou litovat. Abychom poslední etapu sezóny našim návštěvníkům ještě více zpříjemnili, připravili jsme pro ně slevové akce na skipasy a soutěže o hodnotné ceny,“ uvádí k provozu Vít Pražák, ředitel Skiareálu Rokytnice nad Jizerou.

Celý březen bude možné soutěžit se Skiareálem Rokytnice nad Jizerou o skipasy na skvělou jarní lyžovačku a v závěru sezóny proběhne slosování o dva zájezdy dle vlastního výběru od cestovní kanceláře Čedok. Více informací o soutěžích na www.skiroky.cz.

Rokytnice nad Jizerou nabízí skvělé podmínky pro jarní lyžovačku!

„Menší počet lyžařů v závěru sezóny je určitě dobrou zprávou zejména pro rodiny s dětmi, kterým nabízíme dobré podmínky v našem rodinném areálu Studenov. Lyžování na Studenově je pro rodiny s dětmi nejen pohodlné, ale i levné. Celodenní skipas pro dospělou osobu vyjde jen na 400 Kč. Ve slunečných dnech se také často setkáváme s dotazem, zda je možné využít přepravu lanovou dráhou na Lysou horu i bez lyží či běžek na nohou. Rádi bychom touto cestou pozvali na hřebeny i nelyžaře, kteří si chtějí krásu zimních Krkonoš vychutnat po svém. Lanová dráha A5 na Lysou horu převáží pěší turisty v průběhu celé provozní doby nahoru i dolů bez omezení,“ doplňuje pozvánku Vít Pražák, ředitel Skiareálu Rokytnice nad Jizerou.

Lyžařská střediska Horní Domky a Studenov jsou v provozu denně od 8:00 do 16:00 hodin, lanová dráha na Lysou horu zahajuje provoz v 8:15 hodin.

Více informací je k dispozici na infolince +420 733 733 053 nebo na info@skiroky.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Mistr republiky René Andrle ambasadorem elektrokol MTF

Elektrokola MTF

Bývalý profesionální cyklista René Andrle, který získal během své sportovní kariéry titul mistra republiky a startoval...

Plánujete vaše letní výlety s předstihem? Vyplatí se to!

Plánujete vaše letní výlety s předstihem? Vyplatí se to!

Sedíte od rána do večera v práci a už teď se chcete těšit na to, jak strávíte léto? Horké dny se blíží mílovými kroky....

Studuj moderní technologie a současně vydělávej na Univerzitě obrany

Studuj moderní technologie a současně vydělávej na Univerzitě obrany

Březen je ještě měsícem podávání přihlášek na vysoké školy. Jaký obor je perspektivní? Zvol si technické vzdělání na...

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat.

Stejně jako většina z vás mám peněženku plnou plastových karet. Některé používám prakticky každý den, jiné jen když...

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat.

Stejně jako většina z vás mám peněženku plnou plastových karet. Některé používám prakticky každý den, jiné jen když...

Další z rubriky

Hledáte roční ojeté vozy ŠKODA se zárukou?

Hledáte roční ojeté vozy ŠKODA se zárukou?

PŘEROST A ŠVORC AUTO je nejen autorizovaný prodejce a servisní partner vozů ŠKODA, ale v jeho nabídce nechybí ani...

Rokytnice nad Jizerou nabízí skvělé podmínky pro jarní lyžovačku

Rokytnice nad Jizerou nabízí skvělé podmínky pro jarní lyžovačku!

V Čechách zavládlo jarní počasí, ale lyžařská sezóna zdaleka nekončí. Ve skiareálu Rokytnice nad Jizerou je otevřeno...

Češi letos na zasněžených svazích vytřídili přes 10 tun odpadů

Češi letos na zasněžených svazích vytřídili přes 10 tun odpadů!

I v letošní zimní sezóně mohli návštěvníci vybraných lyžařských středisek třídit odpad přímo u sjezdovky stejně...

Najdete na iDNES.cz