Předplacený pohřeb ušetří pozůstalým starosti

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Přejete si, aby po vaší smrti neměli vaši blízcí v období svého smutku starosti s přípravou pohřbu? Vyřiďte vše sami s předstihem! Předplacený pohřeb vám také zajistí, že vše bude přesně podle vašeho přání. Pohřební služba Praha ELPIS je zde pro vás.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Předplacený pohřeb ušetří pozůstalým starosti | foto: iStockphoto.com

Služby předplaceného pohřbu vyhledávají nejen ti, kteří jsou osamoceni a nemají se na koho obrátit, ale i ti, kteří o svých věcech rádi rozhodují sami a chtějí mít jistotu, že poslední rozloučení bude podle jejich představ. Vaše rodina ve své nejranější době truchlení není zatěžována dalším stresem, přijdou už k zařízenému pohřbu.

Jak svůj předplacený pohřeb zajistit?

Průběh zařizování předplaceného pohřbu je stejný jako při běžném vyřizování pohřbu svého blízkého. Vyberete místo včetně detailů rozloučení, rakev, výbavu, květinové dary, rozhodnete, zda má zaznít smuteční řeč či jiný vzkaz a zvolíte také formu pohřbení i s uložením rakve či urny. Vyberete si smuteční oznámení a koho má pohřební služba informovat o vašem skonu. 

Pohřební služba Praha ELPIS na vaše přání může také zařídit předání vašeho domácího mazlíčka osobě, které věříte, poradí, jak připravit závěť a další úkoly. Pozůstalým můžete připravit i překvapení, záleží jen na vaší fantazii.

Veškeré potřebné doklady a oblečení jsou pro předplacený pohřeb následně uloženy u pohřebního ústavu v depozitu, kde vyčkají, než přijde čas.

Pohřební služba Praha ELPIS

Pohřební služba Praha ELPIS poskytuje své služby na vysoké společenské úrovni už více než 28 let. Své zcela komplexní služby nabízí s mimořádně etickým přístupem. Disponuje vlastními úložnými prostory i oddělením kamenictví, kde nabízí opravy náhrobků, přípisy, zlacení, sekání písma, prodej nových urnových hrobů, jednohrobů i dvojhrobů. Vlastní také vazárnu květinových darů, které dodává na obřady po celé Praze.

Předplacený pohřeb ušetří pozůstalým starosti

Pohřební ústav se řadí ke špičce v úpravě zemřelých, včetně kosmetických služeb nebo zajištění balzamace. Přeprava zesnulých je zajišťována pohřebním vozidlem nebo důstojnou pohřební limuzínou. Vedle obřadu za účasti pozůstalých včetně kremace nebo uložení do hrobu zajišťuje pohřební ústav také církevní pohřby v kostelech a kaplích. Můžete se také rozloučit třeba v místě bydliště zemřelého nebo tam, kde to měl rád. Nechybí ani široká nabídka nadstandardních služeb.

Obraťte se na pohřebního poradce

Odborně proškolení zaměstnanci ústavu vám ochotně se vším poradí a pomohou, nepřetržitě je vám k dispozici také telefonní číslo na Pohřebního poradce (tlf.: 602 200 700), který vám nezávazně poradí s eventuálním financováním pohřbu, přípravou celého ceremoniálu, výběrem květin i vhodných textů na stuhy. Zdarma je pro vás také jeho návštěva u vás doma nebo kdekoliv se domluvíte.

Více informací o Pohřebním ústavu Praha ELPIS, jeho nabídku kompletních služeb a praktické rady pro pozůstalé najdete na nových webových stránkách www.krematorium.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Mistr republiky René Andrle ambasadorem elektrokol MTF

Elektrokola MTF

Bývalý profesionální cyklista René Andrle, který získal během své sportovní kariéry titul mistra republiky a startoval...

Terminály Sazky nejsou jen o sázení. Zaplatíte fakturu, dobijete mobil

Terminály Sazky nejsou jen o sázení. Zaplatíte fakturu, dobijete mobil

Terminál společnosti Sazka je stále vnímán hlavně jako vstupenka k milionům třeba ze Sportky nebo Eurojackpotu. Některá...

Připojištění není zbytečným luxusem

Připojištění není zbytečným luxusem

Jak dobré máte autopojištění, zjistíte většinou až v okamžiku pojistné události. A to už může být pozdě. Jak tedy...

Plánujete vaše letní výlety s předstihem? Vyplatí se to!

Plánujete vaše letní výlety s předstihem? Vyplatí se to!

Sedíte od rána do večera v práci a už teď se chcete těšit na to, jak strávíte léto? Horké dny se blíží mílovými kroky....

Studuj moderní technologie a současně vydělávej na Univerzitě obrany

Studuj moderní technologie a současně vydělávej na Univerzitě obrany

Březen je ještě měsícem podávání přihlášek na vysoké školy. Jaký obor je perspektivní? Zvol si technické vzdělání na...

Další z rubriky

Česká republika bude moci využít až 20 miliard eur z fondů EU

Česká republika bude moci využít až 20 miliard eur z fondů EU

Peníze z evropských fondů bude v období 2021–2027 čerpat osm národních operačních programů, jejichž cílem je...

Rokytnice nad Jizerou nabízí skvělé podmínky pro jarní lyžovačku

Rokytnice nad Jizerou nabízí skvělé podmínky pro jarní lyžovačku!

V Čechách zavládlo jarní počasí, ale lyžařská sezóna zdaleka nekončí. Ve skiareálu Rokytnice nad Jizerou je otevřeno...

Boty pro své zákazníky vybírám osobně v Miláně, říká Petra Steyrerová

Boty pro své zákazníky vybírám osobně v Miláně, říká Petra Steyrerová

Petra Steyrerová, majitelka Obuvzóny, se u bot neocitla jenom tak náhodou. V branži působí již 26 let. Už od začátku...

Najdete na iDNES.cz