Předplacený pohřeb ušetří pozůstalým starosti

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Přejete si, aby po vaší smrti neměli vaši blízcí v období svého smutku starosti s přípravou pohřbu? Vyřiďte vše sami s předstihem! Předplacený pohřeb vám také zajistí, že vše bude přesně podle vašeho přání. Pohřební služba Praha ELPIS je zde pro vás.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Předplacený pohřeb ušetří pozůstalým starosti | foto: iStockphoto.com

Služby předplaceného pohřbu vyhledávají nejen ti, kteří jsou osamoceni a nemají se na koho obrátit, ale i ti, kteří o svých věcech rádi rozhodují sami a chtějí mít jistotu, že poslední rozloučení bude podle jejich představ. Vaše rodina ve své nejranější době truchlení není zatěžována dalším stresem, přijdou už k zařízenému pohřbu.

Jak svůj předplacený pohřeb zajistit?

Průběh zařizování předplaceného pohřbu je stejný jako při běžném vyřizování pohřbu svého blízkého. Vyberete místo včetně detailů rozloučení, rakev, výbavu, květinové dary, rozhodnete, zda má zaznít smuteční řeč či jiný vzkaz a zvolíte také formu pohřbení i s uložením rakve či urny. Vyberete si smuteční oznámení a koho má pohřební služba informovat o vašem skonu. 

Pohřební služba Praha ELPIS na vaše přání může také zařídit předání vašeho domácího mazlíčka osobě, které věříte, poradí, jak připravit závěť a další úkoly. Pozůstalým můžete připravit i překvapení, záleží jen na vaší fantazii.

Veškeré potřebné doklady a oblečení jsou pro předplacený pohřeb následně uloženy u pohřebního ústavu v depozitu, kde vyčkají, než přijde čas.

Pohřební služba Praha ELPIS

Pohřební služba Praha ELPIS poskytuje své služby na vysoké společenské úrovni už více než 28 let. Své zcela komplexní služby nabízí s mimořádně etickým přístupem. Disponuje vlastními úložnými prostory i oddělením kamenictví, kde nabízí opravy náhrobků, přípisy, zlacení, sekání písma, prodej nových urnových hrobů, jednohrobů i dvojhrobů. Vlastní také vazárnu květinových darů, které dodává na obřady po celé Praze.

Předplacený pohřeb ušetří pozůstalým starosti

Pohřební ústav se řadí ke špičce v úpravě zemřelých, včetně kosmetických služeb nebo zajištění balzamace. Přeprava zesnulých je zajišťována pohřebním vozidlem nebo důstojnou pohřební limuzínou. Vedle obřadu za účasti pozůstalých včetně kremace nebo uložení do hrobu zajišťuje pohřební ústav také církevní pohřby v kostelech a kaplích. Můžete se také rozloučit třeba v místě bydliště zemřelého nebo tam, kde to měl rád. Nechybí ani široká nabídka nadstandardních služeb.

Obraťte se na pohřebního poradce

Odborně proškolení zaměstnanci ústavu vám ochotně se vším poradí a pomohou, nepřetržitě je vám k dispozici také telefonní číslo na Pohřebního poradce (tlf.: 602 200 700), který vám nezávazně poradí s eventuálním financováním pohřbu, přípravou celého ceremoniálu, výběrem květin i vhodných textů na stuhy. Zdarma je pro vás také jeho návštěva u vás doma nebo kdekoliv se domluvíte.

Více informací o Pohřebním ústavu Praha ELPIS, jeho nabídku kompletních služeb a praktické rady pro pozůstalé najdete na nových webových stránkách www.krematorium.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Cesty začínají na veletrzích Go a Regiontour, za poznáním i za jídlem

Cesty začínají na veletrzích, za poznáním i za jídlem

Na brněnském výstavišti se ve dnech 17.–20. ledna odehrají veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour. První den patří...

Další z rubriky

Masarykova střední škola chemická pořádá 4. 12. den otevřených dveří

Masarykova střední škola chemická pořádá další den otevřených dveří.

Přemýšlíte doma s dítětem, jaká střední škola ho bude bavit? Jestli máte nadaného mladého chemika, nenechte si ujít den...

Český červený kříž pomáhá už sto let

Dům péče ČČK Mladá Boleslav

Český červený kříž oslaví v únoru 100 let od svého vzniku, tehdy se ovšem jmenoval Československý červený kříž. Pomáhá...

Čistý festival na sněhu pokračuje i letos. S názvem Třídíme na sněhu

Koše na třídění odpadů máme přesně po ruce, třeba takhle – mezi sjezdovkou a...

Zvykli jste si v minulých sezónách ve svých oblíbených lyžařských areálech třídit odpad? Pokud ano, máme pro vás...

Najdete na iDNES.cz