Předplacený pohřeb ušetří pozůstalým starosti

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Přejete si, aby po vaší smrti neměli vaši blízcí v období svého smutku starosti s přípravou pohřbu? Vyřiďte vše sami s předstihem! Předplacený pohřeb vám také zajistí, že vše bude přesně podle vašeho přání. Pohřební služba Praha ELPIS je zde pro vás.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Předplacený pohřeb ušetří pozůstalým starosti | foto: iStockphoto.com

Služby předplaceného pohřbu vyhledávají nejen ti, kteří jsou osamoceni a nemají se na koho obrátit, ale i ti, kteří o svých věcech rádi rozhodují sami a chtějí mít jistotu, že poslední rozloučení bude podle jejich představ. Vaše rodina ve své nejranější době truchlení není zatěžována dalším stresem, přijdou už k zařízenému pohřbu.

Jak svůj předplacený pohřeb zajistit?

Průběh zařizování předplaceného pohřbu je stejný jako při běžném vyřizování pohřbu svého blízkého. Vyberete místo včetně detailů rozloučení, rakev, výbavu, květinové dary, rozhodnete, zda má zaznít smuteční řeč či jiný vzkaz a zvolíte také formu pohřbení i s uložením rakve či urny. Vyberete si smuteční oznámení a koho má pohřební služba informovat o vašem skonu. 

Pohřební služba Praha ELPIS na vaše přání může také zařídit předání vašeho domácího mazlíčka osobě, které věříte, poradí, jak připravit závěť a další úkoly. Pozůstalým můžete připravit i překvapení, záleží jen na vaší fantazii.

Veškeré potřebné doklady a oblečení jsou pro předplacený pohřeb následně uloženy u pohřebního ústavu v depozitu, kde vyčkají, než přijde čas.

Pohřební služba Praha ELPIS

Pohřební služba Praha ELPIS poskytuje své služby na vysoké společenské úrovni už více než 28 let. Své zcela komplexní služby nabízí s mimořádně etickým přístupem. Disponuje vlastními úložnými prostory i oddělením kamenictví, kde nabízí opravy náhrobků, přípisy, zlacení, sekání písma, prodej nových urnových hrobů, jednohrobů i dvojhrobů. Vlastní také vazárnu květinových darů, které dodává na obřady po celé Praze.

Předplacený pohřeb ušetří pozůstalým starosti

Pohřební ústav se řadí ke špičce v úpravě zemřelých, včetně kosmetických služeb nebo zajištění balzamace. Přeprava zesnulých je zajišťována pohřebním vozidlem nebo důstojnou pohřební limuzínou. Vedle obřadu za účasti pozůstalých včetně kremace nebo uložení do hrobu zajišťuje pohřební ústav také církevní pohřby v kostelech a kaplích. Můžete se také rozloučit třeba v místě bydliště zemřelého nebo tam, kde to měl rád. Nechybí ani široká nabídka nadstandardních služeb.

Obraťte se na pohřebního poradce

Odborně proškolení zaměstnanci ústavu vám ochotně se vším poradí a pomohou, nepřetržitě je vám k dispozici také telefonní číslo na Pohřebního poradce (tlf.: 602 200 700), který vám nezávazně poradí s eventuálním financováním pohřbu, přípravou celého ceremoniálu, výběrem květin i vhodných textů na stuhy. Zdarma je pro vás také jeho návštěva u vás doma nebo kdekoliv se domluvíte.

Více informací o Pohřebním ústavu Praha ELPIS, jeho nabídku kompletních služeb a praktické rady pro pozůstalé najdete na nových webových stránkách www.krematorium.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Vědci zjistili, kdy je nejlepší čas pro pauzu na kafe

Vědci zjistili, kdy je nejlepší čas pro pauzu na kafe

Také si dáváte první kafe v práci hned po ránu? Tak si běžte k nadřízeným pro pochvalu. Vědci právě prokázali, že jste...

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Pokud se zajímáte o dřevostavby, možná vás bude zajímat, jak vlastně moderní dřevostavba vzniká, a pokud si ji...

Jak pronajmout byt bez starostí? Záda vám kryje služba StálýNájem.cz

Jak pronajmout byt bez starostí? Záda vám kryje služba StálýNájem.cz

Potíže s neplatiči nájemného a jejich časté střídání v bytě, devastace nemovitosti a s tím související finanční ztráty...

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Krátké a pravidelné pauzy na kafe jsou v mnoha zemích samozřejmostí. Jako třeba „fika“. Švédská pauza na kafe, která je...

Bydlení ve Vochově - venkovský klid a Plzeň na dosah

Bydlení ve Vochově   - venkovský klid a Plzeň na dosah

Plzeň jako čtvrté největší město republiky přináší spoustu pracovních příležitostí a patří k sídlům, která nabízejí...

Další z rubriky

Jak zvolit vysokou školu, abyste uspěli na trhu práce i po roce 2030?

Jak zvolit vysokou školu, abyste uspěli na trhu práce i po roce 2030?

Jste rodiči středoškoláků a chcete udělat pro své děti to nejlepší? Hledáte cestu, jak vybrat vzdělání, které zajistí...

Tatiana Vilhelmová v Mělníku přiblíží život Boženy Němcové

Tatiana Vilhelmová v Mělníku přiblíží život Boženy Němcové

Martýrium jednoho srdce a dvou osudů pro tři herce. Tak by se dala popsat divadelní hra Neumím jinak než láskou, která...

Cyklistická sezóna 2019 v půjčovně PREkolo

Cyklistická sezóna 2019 v půjčovně PREkolo

Zájem o testování a půjčování elektrokol zejména v kategorii TOP kolo byl v minulém roce značný a Pražská energetika...

Najdete na iDNES.cz