Pohřební služba Praha ELPIS spouští nové webové stránky

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Postihla vás ztráta blízkého člověka? Právě pro vás je zde Pohřební služba Praha ELPIS, která poskytuje své služby na vysoké společenské úrovni už více než 28 let. Pro své klienty právě spouští nové přehlednější webové stránky, na kterých najdete vše potřebné pro důstojné rozloučení.

Pohřební služba Praha ELPIS spouští nové webové stránky | foto: ELPIS

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pohřební služba Praha ELPIS nabízí zcela komplexní služby s mimořádně etickým přístupem. Disponuje vlastními úložnými prostory i oddělením kamenictví, kde nabízí opravy náhrobků, přípisy, zlacení, sekání písma, prodej nových urnových hrobů, jednohrobů i dvojhrobů. Vlastní také vázárnu květinových darů, které dodává na obřady po celé Praze. Můžete se tak spolehnout, že vaši blízcí budou pochováni s úctou, jakou si zaslouží.

Dále pohřební ústav zajišťuje balzamaci i přepravu zesnulých pohřebním vozidlem nebo důstojnou pohřební limuzínou. Vedle obřadu za účasti pozůstalých včetně kremace nebo uložení do hrobu zajišťuje pohřební ústav také církevní pohřby v kostelech a kaplích. Můžete se také rozloučit třeba v místě bydliště zemřelého nebo tam, kde to měl rád.

Nadstandardní služby, které si vaši blízcí zaslouží

Z nadstandardních služeb nabízí Pohřební služba Praha ELPIS například dopravu smutečních hostů limuzínami nebo speciálně vypraveným autobusem, možnost vytvoření posmrtné masky, pietní video ke smutečnímu rozloučení, nabídku smutečních stuh včetně dodání na místo určení, balzamaci, zajištění podkladů pro úmrtní list a vyhotovení smutečního oznámení ihned při objednávce pohřbu, abyste mohli co nejdříve pozvat přátele na rozloučení.

Pohřební služba Praha ELPIS spouští nové webové stránky

Dále je možné vytvoření šperku s otiskem prstu zesnulé osoby. Krásné je také památeční sklo nebo šperk vytvořený spojením vysoce kvalitního křišťálu a malého množství popela zesnulého, který je zataven přímo do skla. Kombinací jemného dekorování a popela vzniká neobyčejně krásný a jedinečný artefakt, který zvěčňuje vzpomínku na život blízké osoby.

Pohřební služba Praha ELPIS vám může zajistit také diskrétní vozidlo a ochrannou službu, kterou využívají především blízcí zesnulých ze státní, vojenské, diplomatické či kulturně-společenské scény. Rozloučení zahrnuje speciální smuteční služby, včetně veškerých protokolem určených poct a ceremonií.

Pohřební služba Praha ELPIS je zde v nejtěžších chvílích pro vás

Odborně proškolení zaměstnanci ústavu vám ochotně se vším poradí a pomohou, nepřetržitě je vám k dispozici také telefonní číslo na Pohřebního poradce (tlf.: 602 200 700), který vám nezávazně poradí s eventuálním financováním pohřbu, přípravou celého ceremoniálu, výběrem květin i vhodných textů na stuhy. Zdarma je pro vás také jeho návštěva u vás doma nebo kdekoliv se domluvíte.

Více informací o Pohřebním ústavu Praha ELPIS, jeho nabídku kompletních služeb a praktické rady pro pozůstalé najdete na nových webových stránkách www.krematorium.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Nudíte se? Zkuste rande bez závazků

Nudíte se? Zkuste rande bez závazků

Tajné erotické fantazie žen se stále častěji stávají skutečností na platformách nezávazného seznamování. Dámy zde mohou...

Další z rubriky

Fleetový program myslí i na malé rodinné firmy se 3 vozidly

Fleetový program myslí i na malé rodinné firmy se 3 vozidly

Vítejte ve Fleetovém centru PŘEROST A ŠVORC AUTO. Že jste jen malá rodinná firma nebo živnostník? Postaráme se o váš...

Posviťme si na rok 2018

Dobíjecí místo s wallboxy PRE na Pankráci

Už to tak prostě je, že s končícím rokem se ohlížíme, co se povedlo a co ne. Zkusme to z pohledu elektřiny v Praze, bez...

Víte, co je přepěťová ochrana a jak ochrání váš dům?

Víte, co je přepěťová ochrana a jak ochrání váš dům?

Blesku se nelze vyhnout. Můžete se jen postarat, aby jeho návštěva zanechala na vaší stavbě co možná nejmenší následky....

Najdete na iDNES.cz