Pět rad, jak být zdravý a úspěšný. Vyhlaste válku stresu a správně jezte

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zdraví a úspěch – co více si přát? Cesta k nim ale může být jednodušší, než si myslíte. Držte se pěti rad a uvidíte, že výsledek na sebe nenechá dlouho čekat.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pět rad jak být zdravý a úspěšný. Vyhlaste válku stresu a správně jezte | foto: Festival Evolution

Jestli hledáte inspiraci, praktické rady nebo konkrétní zdravé výrobky, najdete je pod jednou střechou - na Festivalu Evolution, který proběhne 22. – 23. září na Výstavišti v Praze Holešovicích.

Zdravý a úspěšný chce být každý z nás. Ale jste ochotni pro to také něco udělat? Začít můžete třeba na Festivalu Evolution, kde se setkáte s řadou lékařů, výživových specialistů, pohybových lektorů, koučů i praktiků, kteří vám poradí, jak nastartovat zdravý a pozitivní přístup k životu. A to třeba jen tím, že se na problémy podíváte z jiného úhlu pohledu nebo začnete přemýšlet nad tím, co jíte.

Pět rad jak být zdravý a úspěšný. Vyhlaste válku stresu a správně jezte

Dodržujte zdravou životosprávu

To, že zdraví je přímo spojené s tím, co jíme, je známá věc. Nevhodná strava a mýty okolo ní mohou vést k tomu, že nemáme energii, ale zvyšujeme riziko nadváhy a deprese. Na Festivalu Evolution najdete odpověď na otázky, jak se zorientovat ve výživových směrech, jakých zásad se držet při detoxu nebo co jíst, když chcete zhubnout, ale nehladovět. 

Inspiraci najdete třeba na přednášce specialistky na výživu PharmDr. Margit Slimákové, která radí redukovat redukční diety a místo toho jíst kvalitní základní potraviny. Dozvíte se také, jak poznat a léčit alergie nebo jak na stravu podle ajurvédy.

Chtějte kvalitu a vyhněte se chemii

Průměrná žena denně použije 12 kosmetických přípravků, obsahujících 168 chemických přísad. Kůže většinu těchto látek absorbuje do krevního oběhu, proto je lepší se chemii vyhnout. Řešením je výběr vhodné kosmetiky, která pleť vyčistí bez chemického zatížení. Výběr bio a přírodní kosmetiky najdete na Festivalu Evolution. Začít byste však měli už v domácnosti, proto zde nebudou chybět ekologické produkty a vychytávky do domácnosti.

Pět rad jak být zdravý a úspěšný. Vyhlaste válku stresu a správně jezte
Pět rad jak být zdravý a úspěšný. Vyhlaste válku stresu a správně jezte

Vyhlaste válku stresu

Moderní život přináší mnoho výhod, ale také na nás klade úplně nové nároky. Stres vás může zdržovat i obtěžovat. Nejdůležitější si správně rozvrhnout energii a udělat si také čas sama pro sebe. Optimistický pohled na svět pomáhá produkovat hormony štěstí a prospívá imunitě. Festivaloví hosté vám poradí, jak na to. Vedle přednášek s lékaři zastupující konvenční či celostní medicínu zde prostor dostanou praktici alternativní léčby a dojde i na osvědčené „babské“ rady.

Pět rad jak být zdravý a úspěšný. Vyhlaste válku stresu a správně jezte
Pět rad jak být zdravý a úspěšný. Vyhlaste válku stresu a správně jezte

Nezapomínejte na pohyb

Sport a pohyb je elixírem mládí, který nemohou nahradit ani ty nejdražší kosmetické přípravky. Návštěvníci festivalu si mohou zdarma vyzkoušet například jógové techniky, základy taiči, cvičení Falun Gong, dechová cvičení Osho divine healing a OM chanting nebo meditaci. Cvičení a meditace obecně snižuje vysoký tlak, působí jako prevence onemocnění a mají celou řadu dalších přínosů.

Pět rad jak být zdravý a úspěšný. Vyhlaste válku stresu a správně jezte

Naučte se správně myslet a vyniknout

I v medicíně platí, že zbytečná medikace je pro organismus zatěžující. Stále více lékařů jde cestou celostní nebo funkční medicíny. Mezi nimi jsou například Dr. Tomáš Rychnovský a Mgr. Milan Studnička, kteří říkají, že ke zdraví je nutná harmonie těla i mysli. MUDr. Jan Vojáček vás seznámí s funkční medicínou. Víte, co mají společného úspěšní lidé? Mentální nastavení. 

Jak to funguje, vám prozradí tři top koučové Jan Mühlfeit, Marian Jelínek a Mark Dzirasa. Společně vás přesvědčí, že máte na víc, než si myslíte. Pokud si budete chtít otestovat oblasti, které jsou ve vašem životě nejdůležitější, navštivte koučovací poradnu Aleše Kaliny. 

Více informací o Festivalu Evolution najdete na www.evolution.cz.

Pět rad jak být zdravý a úspěšný. Vyhlaste válku stresu a správně jezte

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Vlastní datovou schránku mají jen dva ze sta Čechů. Nepatříte mezi ně? Pak byste s jejím založením neměli dlouho váhat....

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Na mateřské a rodičovské dovolené se hodí každá koruna. A tak není divu, že spousta rodičů hledá přivýdělek, který by...

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Cena Finparády za první českou multibankovní aplikaci Banky CREDITAS

Aplikace Richee: Hlavní přehled, Zadání platby, Založení účtu z aplikace

Portál Finparáda.cz na konci ledna oznámil výsledky soutěže Finparáda.cz - Finanční produkt roku, a to v 11...

Další z rubriky

Dobíjení elektroaut snadno a rychle doma i ve firmě

Dobíjení elektroaut snadno a rychle doma i ve firmě

V rámci rozvoje projektu PREmobilita má Pražská energetika unikátní nabídku nástěnných nabíjecích stanic elektromobilů...

Filantorpie – nedílná součást činnosti Pražské energetiky

Filantorpie – nedílná součást činnosti Pražské energetiky

„Peníze vydělané v tomto regionu alespoň částečně vracíme zpět.“ Takové je motto donátorské – tedy dárcovské politiky...

Čistý festival na sněhu pokračuje i letos. S názvem Třídíme na sněhu

Koše na třídění odpadů máme přesně po ruce, třeba takhle – mezi sjezdovkou a...

Zvykli jste si v minulých sezónách ve svých oblíbených lyžařských areálech třídit odpad? Pokud ano, máme pro vás...

Najdete na iDNES.cz