Nezapomenutelný svatební dar s monogramem novomanželů od Mulier

  7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Začíná sezóna bílých závojů. Sezóna lásky, nekonečných příprav a následných očekávání. Možná si i vaši blízcí brzy plánují říci své „ano“ a vám právě dorazila svatební pozvánka.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Svatební dárek? Porcelánové vypínače jako dárek ke svatbě? | foto: Porcelánová výroba Mulier s.r.o.

Přemýšlíte, čím novomanžele obdarovat, aby je v záplavě tradičních prezentů ten váš opravdu upřímně potěšil a také aby si s ním tento okamžik rádi připomínali den co den?

Svatební dárek? Porcelánové vypínače jako dárek ke svatbě?

Když darovat obálku prostě nestačí

Butylka a obálka jako vtipný a praktický dar asi neurazí. Často je ale bereme jako nouzové řešení, když nám dojdou nápady. A protože je fantazie dnes nedostatkovým artiklem, buďte si jistí, že jich novomanželé nasbírají od ostatních svatebčanů více než dost. Pokud ale hledáte unikátní dar, který na první pohled řekne vašim milým, jak jsou pro vás důležití, věnujte jim originální, ručně vyrobenou sadu od společnosti Mulier.

Krásné a zároveň praktické vypínače a zásuvky z porcelánu budou těšit celý život ty, které máte rádi, a vás i po dlouhých letech zahřeje myšlenka, že si na vás při jejich denním užívání po každé vzpomenou.

Jsme také novomanželé. Nevyrábíme naše produkty na strojích. Děláme je ručně. Proto má každý náš kousek duši a je tak trochu jiný. Ruka zapáleného člověka dodává kvalitu, kterou sebelepší stroj neposkytne. Nejsou to retro zásuvky v klasickém slova smyslu. Jejich vzhled v minulosti ještě nikdo nevyrobil. Jsou tvořené teď pro současnou a budoucí dobu.

Na výběr máme více než 20 000 druhů. Pro svatební sezónu doporučujeme model Ornament v krémové nebo bílé glazuře. Zkuste také romantické vypínače v Provence stylu.

Svatební dárek? Porcelánové vypínače jako dárek ke svatbě?

Originální modely na přání, ale i pro nerozhodné

Výjimečnost netkví pouze v samotné ruční výrobě, ale také v preciznosti a ochotě naší dílny připravit pro vaše blízké vypínače na přání. Uděláme je pro vás ryté nebo malované. Jako svatební dary jsou nejoblíbenější vypínače s monogramy a letopočtem, nejčastěji v páru k nočním stolkům. Rádi vám ale realizujeme libovolnou rytinu, malovaný vypínač nebo například přesný obtisk loga. Co takhle vlastní erb pro novomanžele?

Pokud si netroufáte vybrat vhodný model, předejte jako svatební dar originální Mulier krabičku. V té najdou novomanželé jeden vypínač, který mohou později vyměnit za požadovaný model a certifikát na libovolný odběr podle vašeho přání. Dodáváme od jednoho kusu až po vybavení celého bytu nebo domu. Sortiment našich přístrojů naleznete zde.

Svatební dárek? Porcelánové vypínače jako dárek ke svatbě?

Pro nákup stačí zavolat nebo napsat

Neprodáváme přes e-shop. Náš výrobek si objednáte osobně nebo telefonicky. Stačí zavolat a vyslovit přání. Domluvíme se rychle a efektivně. Můžete si připravit vlastní návrh, nebo necháte vše na nás. Společně vyberete požadovaný design, barvu i vzor písma.

Poté pro vás připravíme návrh, který dostanete ke schválení, a do 30 dnů doručíme unikátní vypínače s monogramy novomanželů. Spěcháte nebo si netroufáte vybrat? Mulier krabičku se vzorovým modelem, který je následně možné vyměnit, doručíme již do 3 pracovních dnů.

  • Nejčtenější

Sledujte aukční událost roku umění v Mánesu

V pražské výstavní síni Mánes se dne 20. října 2019 od 14 hodin uskuteční prestižní aukce uměleckých děl, kterou pořádá...

HANÁK INTERIOR CONCEPT

Dokonale sladěný interiér od jediného výrobce díky HANÁK INTERIOR CONCEPT. Výroba veškerého nábytku v interiéru...

Nakupujte s nEKOnečným sáčkem. Budoucnost máme ve svých rukou

Při nákupu ovoce, zeleniny spotřebuje zákazník několik mikrotenových sáčků, které po prvním použití většinou vyhodí....

5 věcí, které potřebujete pro úspěšný rozjezd startupu

Startup můžete řídit i doma z obýváku. Máte dobrý nápad, začínáte s podnikáním a přemýšlíte, jaké nástroje, technologie...

Investice do zlata? Ideální řešení před finanční krizí

Z aktuálního stavu ekonomiky je patrné, že se brzy dočkáme další hospodářské krize. Momentálně nedokážeme předpovědět,...

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

  • Další z rubriky

Jak třídit, když barevný kontejner chybí? Poradí návodná samolepka

Modrý kontejner používat na třídění papíru, žlutý na plasty, zelený na sklo, oranžový na nápojový karton, hnědý na...

GETBERG zaplňuje mezery na trhu s bydlením

Ceny nemovitostí neustále rostou, lidé se stěhují z Prahy do jejího okolí, které nabízí snadnou dopravu do centra města...

Evropské projekty v Normální škole

Jsme taková obyčejná, normální základka na okraji Kladna. Naši žáci jsou obyčejní kluci a holky z Kladna a okolí, každý...

5 věcí, za které by vás nenapadlo utratit čtvrt milionu

Peníze jsou věčným celospolečenským tématem. Říká se, že jsou naší radostí i starostí; dobrým sluhou, ale špatným...

Najdete na iDNES.cz