Letní cesty volají! V HUSKY vás na ně vybavíme

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Cestování s sebou přináší zážitky na celý život. Této aktivitě spousta z nás mile ráda ve svém volnu obětuje alespoň kapku času. Pokud vás zrovna nějaká cesta čeká, je vždy dobré se nejprve zamyslet nad tím, co si s sebou vezmete za výbavu a oblečení.

Letní cesty volají! V HUSKY vás na ně vybavíme. | foto: HUSKY

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Veškeré chytré, kvalitní a praktické věci od Husky nyní pořídíte se speciální sezonní SLEVOU 20 %! Při svých výpravách je již využívají mnozí profesionální cestovatelé a dobrodruzi, kterým pomáhají ulehčit a zpříjemnit cesty do rušných měst i do poklidné přírody.

Nejste si s výběrem jistí? V každé značkové prodejně Husky, nebo na našem eshopu vám velmi rádi poradíme. Naši odborníci jsou tu pro vás, když zrovna tápete. Můžete se nás ptát také na sociálních sítích. Vše s vámi probereme a budeme se snažit doporučit tu správnou variantu pro každou příležitost.

Teď pro vás máme skvělou slevu vše.

Na všední i nevšední dobrodružství vás oblékneme od hlavy až k patě. Přijďte se k nám podívat. Zveme vás na exkurzi do Husky outdoor světa. Právě nyní pro vás otevíráme úplně novou značkovou prodejnu v Praze na Smíchově. Tady a také v dalších prodejnách teď nakoupíte úplně vše se sezonní SLEVOU 20 %.

Ubytujte se s námi pod hvězdami

Letní cesty volají! V HUSKY vás na ně vybavíme.

Když se rozhodněte vynechat hotel a spát tam, kde se vám zrovna líbí je dobrý stan, spacák a karimatka zásadní věc. Při výběru samozřejmě vždy hleďte na účel, cíl a dobu cestování. Husky vybavení nabízí už v standardní řadě vysoký komfort, který vám umožní užít si cesty naplno. Najdete v něm kompletní sortiment do všech ročních období a rozmanitých podmínek. U každého produktu klademe velký důraz na pečlivou výrobu a kvalitní použité materiály. I proto vás v Husky vybavíme jak pro zcela běžné, tak i pro extrémní výlety.

Když se chystáte na expedici v náročných klimatických podmínkách. Máme odolné stany a spací pytle, které si poradí i s teplotami hluboko pod bodem mrazu.

Letní cesty volají! V HUSKY vás na ně vybavíme.

Když potřebujete odlehčit. Najdete u nás ultra lehké stany i spacáky ideální třeba pro výpravy na kolech, klasickou turistiku nebo pro všechny aktivity spojené s vysokými nároky na hmotnost zavazadel.

Když si chcete užít kempování. Vyrábíme také univerzální stany
a spací pytle různých velikostí se širokým spektrem využití.

Najděte si u nás dobrého parťáka na cesty

Batoh je v mnoha ohledech nepostradatelným zavazadlem. Není divu, na rozdíl od jiných typů tašek ho nesete pohodlně na zádech a vejde se do něj celý arzenál věcí. Pokud jste na vážkách, který je pro vás ten správný, rádi vám pomůžeme. Stačí vědět, na co ho budete potřebovat.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Cesty začínají na veletrzích Go a Regiontour, za poznáním i za jídlem

Cesty začínají na veletrzích, za poznáním i za jídlem

Na brněnském výstavišti se ve dnech 17.–20. ledna odehrají veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour. První den patří...

Další z rubriky

V koupelně začínáte a končíte svůj den. Proto je potřeba o ní pečovat

Jana Vocetková

Ke každému klientovi přistupuje jako k jedinečné osobnosti, která má své představy a své potřeby. Na tom je založena...

Český červený kříž pomáhá už sto let

Dům péče ČČK Mladá Boleslav

Český červený kříž oslaví v únoru 100 let od svého vzniku, tehdy se ovšem jmenoval Československý červený kříž. Pomáhá...

Masarykova střední škola chemická pořádá 4. 12. den otevřených dveří

Masarykova střední škola chemická pořádá další den otevřených dveří.

Přemýšlíte doma s dítětem, jaká střední škola ho bude bavit? Jestli máte nadaného mladého chemika, nenechte si ujít den...

Najdete na iDNES.cz