Lázeňská sezóna 2018 právě začíná. Dopřejte si pobyt v lázních

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Lázeňská sezóna 2018 právě začíná! Kam v letošním roce vyrazíte za zdravím a odpočinkem? Lázeňské pobyty lákají na to nejlepší, co která destinace nabízí.

Lázeňské pobyty po celé České republice. Dopřejte si to nej | foto: ROYAL SPA

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Mariánské Lázně

Mariánské Lázně jsou známé po celém světě. Proslulé jsou svým bohatstvím léčebných minerálních pramenů. Ve městě vyvěrá přibližně 40 minerálních pramenů, v nejbližším okolí přes 100. Díky jejich chemické rozmanitosti jsou Mariánské Lázně vhodné k léčbě velkého spektra nemocí. Proslulá je ale i zdejší Zpívající fontána.

Prvotřídní péči zde nabízí lázeňský hotel ROYAL, který se nachází pouhých 300 metrů od centra a díky své jedinečné poloze na okraji lesoparku nabízí překrásný panoramatický výhled na Mariánské Lázně.

Luhačovice

Lázně Luhačovice využívají pro pitnou kúru a koupele 16 jedinečných léčivých minerálních pramenů! Luhačovice se tak řadí mezi evropskou špičku v lázeňské léčbě dýchacích cest. Pomáhají také při léčbě pohybového, trávicího a oběhového ústrojí, cukrovky, ale vhodné jsou i po onkologické léčbě. Luhačovické minerální vody, mezi kterými je nejznámější Vincentka, jsou považovány za jedny z nejúčinnějších v Evropě.

Lázeňské pobyty po celé České republice. Dopřejte si to nej

Své zdravotní problémy můžete léčit v příjemných lázeňských hotelech MIRAMARE, které se nacházejí v klidném prostředí, a přesto v blízkosti centra Luhačovic. Za odpočinkem se vydejte do lázeňského hotelu VILA ANTOANETA, náročnější hosté ocení hotel VILA VALAŠKA, který patří mezi zdejší nejvýznamnější stavby od architekta Dušana Jurkoviče.

Ostrožská Nová Ves

SIRNATÉ LÁZNĚ Ostrožská Nová Ves využívají dva vlastní sirné prameny k léčbě kožních nemocí a pohybového aparátu. Koupele ve zdejší minerální vodě s vysokým obsahem síry přináší široké spektrum příznivých účinků a významně napomáhají ke zlepšení zdravotního stavu.

Lázeňské pobyty po celé České republice. Dopřejte si to nej

Společnost ROYAL SPA využila v SIRNATÝCH LÁZNÍCH Ostrožská Nová Ves svých dlouholetých zkušeností v léčbě kožních nemocí a blahodárných účinků místních sirných pramenů a vytvořila tak vlastní kosmetické produkty řady SINOVA, která je určena k následné péči o citlivou pokožku, kterou trápí atopický ekzém, lupénka či akné.

V Ostrožské Nové Vsi si můžete zvolit komfortní ubytování v hlavním hotelu nebo v příjemných vilkách Vlasta a Šárka.

Velké Losiny

TERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny se pyšní unikátním termálním parkem s devaterem termálních bazénů a vodními atrakcemi. Zahřát se můžete také ve čtyřech typech saun a k dispozici jsou i profesionální masáže. Celý areál se nachází v nádherném lázeňském lesoparku.

Návštěvníci mají možnost se ubytovat ve vyhlášeném wellness hotelu Diana, který leží  v samém srdci Jeseníků, kde dostanou navíc 50% slevu na vstup do termálního parku.

Všechny tyto lázeňské komplexy ve významných lázeňských městech patří do privátního řetězce lázeňských hotelů a resortů ROYAL SPA. Většina nabízených hotelů se pyšní čtyřhvězdičkovým standardem a nabízí komplexní služby pod jednou střechou.

Najděte svou rovnováhu zdraví

Fotogalerie

Řetězec ROYAL SPA vytvořil na základě svých mnohaletých zkušeností v lázeňské léčbě vlastní celostní přístup HEALTH BALANCE POINT®, který zahrnuje jednotlivé elementy typické pro lázně a zároveň důležité pro lidské zdraví. Poskytuje prvotřídní lázeňskou péči, která kombinuje využití přírodních léčivých zdrojů a medicínskou odbornost.

Relaxujte v lázních se svou rodinou. Do lázní se jezdí nejlépe se svými blízkými, a to nejen s rodinou, ale i přáteli. Pro ty, kteří jezdí do lázní pravidelně, může být rodinou ROYAL SPA FAMILY. V lázeňských hotelech a resortech ROYAL SPA se můžete spolehnout na individuální přístup.

Více informací najdete na www.royalspa.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Vlastní datovou schránku mají jen dva ze sta Čechů. Nepatříte mezi ně? Pak byste s jejím založením neměli dlouho váhat....

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Na mateřské a rodičovské dovolené se hodí každá koruna. A tak není divu, že spousta rodičů hledá přivýdělek, který by...

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

První z fotbalových vrcholů jara je tady! Viktoria Plzeň vs. Slavia Praha. Souboj prvních dvou klubů tabulky nabídne...

Další z rubriky

V koupelně začínáte a končíte svůj den. Proto je potřeba o ní pečovat

Jana Vocetková

Ke každému klientovi přistupuje jako k jedinečné osobnosti, která má své představy a své potřeby. Na tom je založena...

Filantorpie – nedílná součást činnosti Pražské energetiky

Filantorpie – nedílná součást činnosti Pražské energetiky

„Peníze vydělané v tomto regionu alespoň částečně vracíme zpět.“ Takové je motto donátorské – tedy dárcovské politiky...

Dobíjení elektroaut snadno a rychle doma i ve firmě

Dobíjení elektroaut snadno a rychle doma i ve firmě

V rámci rozvoje projektu PREmobilita má Pražská energetika unikátní nabídku nástěnných nabíjecích stanic elektromobilů...

Najdete na iDNES.cz