Konec s hemoroidy a fissurami – řitními trhlinami!

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Naše společnost ON CLINIC, s.r.o. – ProctoClinic byla založená v roce 1998. V květnu tohoto roku jsme dovršili již 20 let působení našeho zdravotnického zařízení v centru Prahy, kde máme odléčeno téměř 18 000 pacientů. Jsme rádi, že jsme jim mohli pomoci od jejich trápení.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Konec s hemoroidy a fissurami – řitními trhlinami! | foto: ON CLINIC

Pokud lidé pocítí první potíže, je ideální, aby navštívili naše zdravotnické zařízení co nejdříve. Žel, velké procento pacientů se nechá trápit bolestí velmi dlouhou dobu než se rozhodnou navštívit specialistu – proktologa.

Přitom k návštěvě v našem soukromém zdravotnickém zařízení ON CLINIC, s.r.o. – ProctoClinic není nutné ani doporučení od obvodního lékaře, ani řada nepříjemných vyšetření. Čím dřív pacienti přijdou, tím lépe a i rychleji jim může lékař pomoci od jejich trápení. Navíc ambulantně a téměř bez bolesti.

Fissura – řitní trhlinaje velmi bolestivé onemocnění. Přitom hlavně v tomto případě platí, že čím dřív pacient navštíví proktologa – specialistu na hemoroidy a trhliny – tím rychleji se trhlina zhojí. Je důležité návštěvu neodkládat, protože trhlina se může stát chronickou a pak pomůže pouze operace.

Dalším zdravotním problémem jsouhemoroidy, lidově hemeroidy. Je to jedno z civilizačních onemocnění, které vzniká dlouhodobým sezením, stresem, nezdravou stravou, nedostatkem tekutin, nesprávným vyprazdňováním, dlouhým vysedáváním na záchodě atd. a projevuje se svěděním a pálením konečníku. Častým příznakem také bývá krev při stolici nebo po ní.

Hemoroidy umějí velmi potrápit. Mnoho pacientů je přesvědčeno, že jim může pomoct pouze operace. Přitom moderní metody v této oblasti umožňují vyřešit tento problém i neoperačními, pro pacienta šetrnými způsoby, které zpravidla nejsou provázené bolestí.

Přijďte k nám včas

protože samotné používání čípků, krémů případně mastí může načas ulevit, ale příčinu nevyřeší. Potíže se obvykle vrátí ještě ve větším rozsahu než dřív. Podle výsledku vyšetření stanoví lékař nejvhodnější metodu léčby.

Podstata zákroku

Princip léčby spočívá v přerušení přívodu živin do hemoroidálního uzlu. Tento odumře a do několika dnů odejde společně se stolicí. Včasným řešením zdravotní problémy ustoupí již po několika krátkých lékařských zákrocích. A to ambulantně – bez hospitalizace, bez operace a bez dlouhodobé pracovní neschopnosti. Naše zákroky nejsou hrazené zdravotní pojišťovnou.

Konec s hemoroidy a fissurami – řitními trhlinami!

V našem zdravotnickém zařízení Vás ošetří lékaři, kteří mají 2 atestace a hlavně mají pochopení pro Vaše obavy a stud. Naši lékaři mají dlouholetou praxi a velké zkušenosti. Bude Vám poskytnuta kvalitní lékařská péče v krátkých objednacích termínech. Nemáme smlouvy se zdravotními pojišťovnami.

Pro další informace a objednání volejte ProctoClinic 800 103 300 nebo 22 44 22 487.

www.proctoclinic.cz

Věříme, že budete spokojeni jak s přístupem našich zaměstnanců při poskytování informací, tak i s lékařskou péči.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Další z rubriky

Kvalita vzdělání nemusí záviset jen na penězích

Kvalita vzdělání nemusí záviset jen na penězích

Šance na dobré zaměstnání závisí často na kvalitě získaného vzdělání, které se výrazně liší podle vybrané školy. V...

Dobíjení elektroaut snadno a rychle doma i ve firmě

Dobíjení elektroaut snadno a rychle doma i ve firmě

V rámci rozvoje projektu PREmobilita má Pražská energetika unikátní nabídku nástěnných nabíjecích stanic elektromobilů...

Fleetový program myslí i na malé rodinné firmy se 3 vozidly

Fleetový program myslí i na malé rodinné firmy se 3 vozidly

Vítejte ve Fleetovém centru PŘEROST A ŠVORC AUTO. Že jste jen malá rodinná firma nebo živnostník? Postaráme se o váš...

Najdete na iDNES.cz