Konec s hemoroidy a fissurami – řitními trhlinami!

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Naše společnost ON CLINIC, s.r.o. – ProctoClinic byla založená v roce 1998. V květnu tohoto roku jsme dovršili již 20 let působení našeho zdravotnického zařízení v centru Prahy, kde máme odléčeno téměř 18 000 pacientů. Jsme rádi, že jsme jim mohli pomoci od jejich trápení.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Konec s hemoroidy a fissurami – řitními trhlinami! | foto: ON CLINIC

Pokud lidé pocítí první potíže, je ideální, aby navštívili naše zdravotnické zařízení co nejdříve. Žel, velké procento pacientů se nechá trápit bolestí velmi dlouhou dobu než se rozhodnou navštívit specialistu – proktologa.

Přitom k návštěvě v našem soukromém zdravotnickém zařízení ON CLINIC, s.r.o. – ProctoClinic není nutné ani doporučení od obvodního lékaře, ani řada nepříjemných vyšetření. Čím dřív pacienti přijdou, tím lépe a i rychleji jim může lékař pomoci od jejich trápení. Navíc ambulantně a téměř bez bolesti.

Fissura – řitní trhlinaje velmi bolestivé onemocnění. Přitom hlavně v tomto případě platí, že čím dřív pacient navštíví proktologa – specialistu na hemoroidy a trhliny – tím rychleji se trhlina zhojí. Je důležité návštěvu neodkládat, protože trhlina se může stát chronickou a pak pomůže pouze operace.

Dalším zdravotním problémem jsouhemoroidy, lidově hemeroidy. Je to jedno z civilizačních onemocnění, které vzniká dlouhodobým sezením, stresem, nezdravou stravou, nedostatkem tekutin, nesprávným vyprazdňováním, dlouhým vysedáváním na záchodě atd. a projevuje se svěděním a pálením konečníku. Častým příznakem také bývá krev při stolici nebo po ní.

Hemoroidy umějí velmi potrápit. Mnoho pacientů je přesvědčeno, že jim může pomoct pouze operace. Přitom moderní metody v této oblasti umožňují vyřešit tento problém i neoperačními, pro pacienta šetrnými způsoby, které zpravidla nejsou provázené bolestí.

Přijďte k nám včas

protože samotné používání čípků, krémů případně mastí může načas ulevit, ale příčinu nevyřeší. Potíže se obvykle vrátí ještě ve větším rozsahu než dřív. Podle výsledku vyšetření stanoví lékař nejvhodnější metodu léčby.

Podstata zákroku

Princip léčby spočívá v přerušení přívodu živin do hemoroidálního uzlu. Tento odumře a do několika dnů odejde společně se stolicí. Včasným řešením zdravotní problémy ustoupí již po několika krátkých lékařských zákrocích. A to ambulantně – bez hospitalizace, bez operace a bez dlouhodobé pracovní neschopnosti. Naše zákroky nejsou hrazené zdravotní pojišťovnou.

Konec s hemoroidy a fissurami – řitními trhlinami!

V našem zdravotnickém zařízení Vás ošetří lékaři, kteří mají 2 atestace a hlavně mají pochopení pro Vaše obavy a stud. Naši lékaři mají dlouholetou praxi a velké zkušenosti. Bude Vám poskytnuta kvalitní lékařská péče v krátkých objednacích termínech. Nemáme smlouvy se zdravotními pojišťovnami.

Pro další informace a objednání volejte ProctoClinic 800 103 300 nebo 22 44 22 487.

www.proctoclinic.cz

Věříme, že budete spokojeni jak s přístupem našich zaměstnanců při poskytování informací, tak i s lékařskou péči.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Vědci zjistili, kdy je nejlepší čas pro pauzu na kafe

Vědci zjistili, kdy je nejlepší čas pro pauzu na kafe

Také si dáváte první kafe v práci hned po ránu? Tak si běžte k nadřízeným pro pochvalu. Vědci právě prokázali, že jste...

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Pokud se zajímáte o dřevostavby, možná vás bude zajímat, jak vlastně moderní dřevostavba vzniká, a pokud si ji...

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Krátké a pravidelné pauzy na kafe jsou v mnoha zemích samozřejmostí. Jako třeba „fika“. Švédská pauza na kafe, která je...

Jak pronajmout byt bez starostí? Záda vám kryje služba StálýNájem.cz

Jak pronajmout byt bez starostí? Záda vám kryje služba StálýNájem.cz

Potíže s neplatiči nájemného a jejich časté střídání v bytě, devastace nemovitosti a s tím související finanční ztráty...

Bydlení ve Vochově - venkovský klid a Plzeň na dosah

Bydlení ve Vochově   - venkovský klid a Plzeň na dosah

Plzeň jako čtvrté největší město republiky přináší spoustu pracovních příležitostí a patří k sídlům, která nabízejí...

Další z rubriky

Věděli jste, že existují pohovky plněné peřím?

ColosseoIMage

Když se vyrábí luxusní auta, firmy najímají speciálního člověka jen na to, aby vyladil vůni kůže v interiéru...

Pro Golf Tour prvně pod záštitou federace - šance pro mladé talenty

Česká golfová federace

Golfové hvězdy zítřka, takový podtitul má série Pro Golf Tour určená pro mladé profesionály a nadějné špičkové amatéry....

Zahrajte si při třídění odpadu v Příbrami unikátní hru o ceny

Zahrajte si při třídění odpadu v Příbrami unikátní hru o ceny

Chystáte se během června třídit odpady do barevných kontejnerů v Příbrami? Pak můžete v unikátní hře Hledání Kontíků...

Najdete na iDNES.cz