Doporučujeme

Logo

Logo | foto: Filip Zoubek

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kladenská kultura a sport žijí pro všechny on-line

Koncerty z obýváku, pravidelná cvičení, přednášky, kuchařská show i divadlo. I přes přísná vládní opatření, která souvisejí s koronavirovou pandemií, nepřijdou diváci a fanoušci v Kladně o kulturní, sportovní a další dění. Město zahájilo on-line vysílání přes facebookový profil „Kladno žije!“.

Město Kladno spustilo nový projekt s názvem KLADNO ŽIJE! ON-LINE. Pro veřejnost je na facebookové stránce „Kladno žije“ přístupné on-line vysílání, a lidé tak mohou sledovat například koncerty z obýváku, komentované prohlídky, divadelní představení, pravidelné fitness tréninky, jógu a samozřejmě i spoustu příspěvků pro děti.

Hudebníci koncertují pro „Kladno žije!“ on-line ze svých domovů

„Do projektu se zapojují každým dnem s úžasným nadšením kladenští i mimokladenští umělci, sportovní kluby i volnočasové spolky. Kladenská divadla přispívají sdíleným sledováním divadelních představení, Lampion připravil čtení pro děti. Skrze on-line vysílání zprostředkováváme i výstavy, které jsou v současné době v Kladenském zámku umístěné a bohužel bez návštěvníků. Věnujeme se i seniorům. Vysíláme a nadále připravujeme zajímavé přednášky a vzdělávací pořady. Místní hudebníci hrají ‚z obýváků‘,“ vysvětluje kladenský primátor Dan Jiránek a dodává: „Naším cílem je přenést kulturu, vzdělávání i sport a zábavu k lidem každého věku, když v současné situaci nemohou za nimi ven.“

Velikonoce na síti

Také velikonoční svátky mohou lidé strávit s on-line vysíláním. „Každý den je v programu blok zaměřený na téma Velikonoc, ve kterém přineseme povídání o velikonočních tradicích, čtení, divadlo i recepty,” zve Filip Zoubek, vedoucí oddělení kultury Magistrátu města Kladna a dodává: „Na týden od 13. dubna můžeme slíbit v rámci koncertů z ’obýváku’ hudebníky Ondřeje Rumla a Petra Vondráčka, nově se do projektu zapojila dvojice Katka a Gábina s milým programem dětem pro radost.”

On-line vysílání je možné sledovat na adrese https://www.facebook.com/kladnozije/. Aktuální program město pravidelně zveřejňuje a doplňuje. „Těšíme se na všechny a pokud se budete chtít zapojit nebo máte nápad, co byste v programu ocenili, určitě nám dejte vědět,“ vyzývá Filip Zoubek.

Program
Program
  • Nejčtenější