K vašim službám: „This is Yale“ prezentuje průmyslová řešení na míru

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Místo, které je za běžných podmínek překladištěm zboží na letišti Weeze poblíž německého Düsseldorfu, se stalo na dva zářijové dny centrem oboru manipulační techniky. Jedna část letiště se 19. a 20. září proměnila, aby zde mohla proběhnout prezentace průmyslových řešení „This is Yale“.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ani nebezpečná břemena nejsou překážkou pro vozíky Yale | foto: YALE

Zákazníci, perspektivní klienti a prodejci z celé Evropy, Středního východu a Afriky byli pozváni, aby objevili rozsáhlé možnosti produktů společnosti Yale Europe Materials Handling.

Aby bylo možné předvést, jak lze řešení Yale® uzpůsobit pro různá nasazení, byly na akci vymezeny specializované zóny pokrývající širokou škálu průmyslových odvětví. Zástupci společnosti Yale, jakož i odborníci z dodavatelských partnerských společností včetně Shell, Pyroban, Bolzoni, Trelleborg, Orlaco, Balyo nebo RAVAS, prokázali své hluboké znalosti a porozumění výzvám, kterým čelí zákazníci i perspektivní klienti společnosti Yale.

Na akci „This is Yale“ se představily nové produkty

Návštěvníci akce „This is Yale“ byli svědky představení mnoha nových a zajímavých produktů: Veracitor VX Gold Edition, modelová řada retraků s náklonem zdvižné věže a nový vysokozdvižný vozík EC s nosností 16 tun při těžišti 1 200 mm – vozík s nejvyšší nosností nabízený společností Yale k dnešnímu dni. Akce byla zaměřena především na automatizaci. Návštěvníci byli ohromeni představením robotického elektrického tahače Yale MO70T a robotického stohovacího vozíku s protizávažím MC15, vybavených technologií Balyo.

Na této vysoce interaktivní akci byly také odhaleny nové možnosti stávajících produktů a alternativních řešení napájení, vhodných pro rozsáhlou řadu pracovních prostředí.

Rozdělení na zóny s nejlepším řešením

Hosté akce „This is Yale“ měli možnost projít si až osm zón. V každé z nich bylo prezentováno používání odborných znalostí a řešení Yale pro různá nasazení.

Automobilový průmysl

Návštěvníci byli provedeni „Automobilovým supermarketem“, kde byli svědky živé demonstrace nového robotického elektrického tahače Yale MO70T. Poprvé byl prezentován robotický elektrický tahač s inovativním geonavigačním systémem Balyo. Experti z oboru demonstrovali, jak snadno lze přepínat mezi automatickým a manuálním režimem vozíku. Předveden byl také nový elektrický tahač Yale s řidičem, na kterém experti z oboru ukázali, jak se tato řešení Yale vyvíjela pomocí postupných operací a se zásadním ohledem na bezproblémový provoz.

K vašim službám: „This is Yale“ prezentuje průmyslová řešení na míru

Robotický stohovací vozík MC15 si poradí s horizontální i vertikální přepravou břemen zcela bez lidské obsluhy.

Chemický průmysl

Odborníci ze společnosti Yale a dodavatelského partnera Pyroban měli po ruce řadu vzrušujících ukázek s řešeními přizpůsobenými pro korozivní prostředí, ochranu proti výbuchu a detekcí plynů. Nový vysokozdvižný vozík Veracitor VX Gold Edition hrál při předvádění klíčovou úlohu tím, že demonstroval svůj soubor osmi funkcí, jejichž cílem je zvýšit produktivitu a snížit celkové náklady na údržbu.

Stavebnictví

Nepřetržité třísměnné provozy ve stavebnictví vyžadují řešení, která vydrží dlouhodobou manipulaci s drahými, těžkými a často neforemnými náklady. Velkokapacitní vysokozdvižné vozíky Yale jsou navrženy tak, aby poskytovaly optimální výhled. Byly při ruce, aby předvedly spolehlivost a univerzálnost řešení Yale pro tento průmysl, jenž je bohatý na různá přídavná zařízení.

Vozový park a telematika

V zóně „Vozový park a telematika“ se hosté seznámili se systémem Yale Vision vybaveným funkcí GPS Motion, který poskytoval přenos živých dat z vozíků zapojených na akci „This is Yale“. Data poskytují užitečné informace po celou dobu životnosti vozíku, a pokud jsou správně používána, mohou pomoci manažerům logistiky optimalizovat efektivitu vozového parku, výkonnost obsluhy, snížit jejich dopady CO a celkové náklady na manipulaci s materiálem.

Potravinářství a nápojářství

Pro potravinářství a nápojářství je z hlediska zvyšování produktivity klíčové používat zařízení šetrná k životnímu prostředí. Společnost Yale prezentovala řešení navržená pro řízení náročných úloh, od řešení pro chladírenské skladování, manipulace se dvěma paletami, možnosti snižování hluku až po přesné ovládání. Spolehlivý vozík GLP30VX Veracitor, navržený pro práci s vidlicemi nebo s jiným přídavným zařízením, byl díky své přednosti - zvyšující produktivitě - hlavní atrakcí.

K vašim službám: „This is Yale“ prezentuje průmyslová řešení na míru

Ukázka provozu nového tahače MT80 a retraku s náklonem zdvižné věže MR12E

Papírenský a dřevařský průmysl

Prach a špína jsou přirozenými nepřáteli zařízení pro manipulaci s materiálem v papírenských, dřevařských a recyklačních aplikacích. Řešení Yale pro tento segment jsou navržena tak, aby se s drsnými provozními podmínkami vyrovnala. Vysokozdvižný vozík GDP35VX Veracitor o vysoké nosnosti s reverzním ventilátorem, čelistmi na balíky a varovnými světly pro chodce byl hvězdou výstavy v oboru papírenských a recyklačních aplikací. Zatímco nový vozík EC Yale o nosnosti 16 tun při těžišti 1 200 mm přijal čestné místo ve dřevařských aplikacích.

Řešení napájení

Různí zákazníci požadují různé způsoby řešení napájení. Společnost Yale předvedla širokou škálu způsobů napájení, včetně nedávno uvedeného vlastního motoru Stage V ICE, olověněno-kyselinových akumulátorů a lithium-iontových či vodíkových palivových článků.

Řešení pro dodavatelské řetězce

Byl oživen příběh cesty palety od kontejneru k zákazníkovi, kde byli návštěvníci svědky toho, jak lze řešení Yale využít ve všech fázích dodavatelského řetězce. Nový retrak MR12E s náklonem zdvižné věže dokonale prokázal svou schopnost pracovat v těsně vymezeném prostoru, poprvé byl představen robotický stohovací vozík s protizávažím Yale MC15, vybavený technologií Balyo.

K vašim službám: „This is Yale“ prezentuje průmyslová řešení na míru

Yale i díky 16-ti tunovému vozíku s těžištěm 1.200 mm za sebou zanechává své konkurenty se značným odstupem.

„Bylo úžasné, že jsme mohli na akci „This is Yale“ přivítat tolik zákazníků, prodejců, dodavatelů, novinářů a perspektivních klientů,“ řekl Iain Friar, Yale Brand Marketing Manager, EMEA. „Naši hosté – včetně některých z Blízkého východu – cestovali mnoho kilometrů, aby se k nám v Německu připojili.

Děkujeme jim za jejich čas, nadšení a doufáme, že jsme jim ukázali, jak rozsáhlá a všestranná řešení může společnost Yale poskytnout pro jejich obory. Víme o výzvách, kterým podniky čelí v široké škále nejrůznějších nasazení, a naše znalosti jsme využili k tvrdé práci na vývoji těch nejlepších řešení ke zvýšení jejich produktivity.“

Další informace o společnosti a produktech značky Yale naleznete na stránkách www.yale.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Vědci zjistili, kdy je nejlepší čas pro pauzu na kafe

Vědci zjistili, kdy je nejlepší čas pro pauzu na kafe

Také si dáváte první kafe v práci hned po ránu? Tak si běžte k nadřízeným pro pochvalu. Vědci právě prokázali, že jste...

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Pokud se zajímáte o dřevostavby, možná vás bude zajímat, jak vlastně moderní dřevostavba vzniká, a pokud si ji...

Jak pronajmout byt bez starostí? Záda vám kryje služba StálýNájem.cz

Jak pronajmout byt bez starostí? Záda vám kryje služba StálýNájem.cz

Potíže s neplatiči nájemného a jejich časté střídání v bytě, devastace nemovitosti a s tím související finanční ztráty...

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Krátké a pravidelné pauzy na kafe jsou v mnoha zemích samozřejmostí. Jako třeba „fika“. Švédská pauza na kafe, která je...

Bydlení ve Vochově - venkovský klid a Plzeň na dosah

Bydlení ve Vochově   - venkovský klid a Plzeň na dosah

Plzeň jako čtvrté největší město republiky přináší spoustu pracovních příležitostí a patří k sídlům, která nabízejí...

Další z rubriky

Střední odborné učiliště Ohradní vás dobře připraví na budoucí profesi

Střední odborné učiliště Ohradní vás dobře připraví na budoucí profesi

Láká vašeho potomka povolání automechanika, elektrikáře, truhláře nebo zámečníka? Pak je skvělou volbou Střední odborné...

Cyklistická sezóna 2019 v půjčovně PREkolo

Cyklistická sezóna 2019 v půjčovně PREkolo

Zájem o testování a půjčování elektrokol zejména v kategorii TOP kolo byl v minulém roce značný a Pražská energetika...

Zahrajte si při třídění odpadu v Příbrami unikátní hru o ceny

Zahrajte si při třídění odpadu v Příbrami unikátní hru o ceny

Chystáte se během června třídit odpady do barevných kontejnerů v Příbrami? Pak můžete v unikátní hře Hledání Kontíků...

Najdete na iDNES.cz