Sobota 11. července 2020, svátek má Olga
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 11. července 2020 Olga

K vašim službám: „This is Yale“ prezentuje průmyslová řešení na míru

  7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Místo, které je za běžných podmínek překladištěm zboží na letišti Weeze poblíž německého Düsseldorfu, se stalo na dva zářijové dny centrem oboru manipulační techniky. Jedna část letiště se 19. a 20. září proměnila, aby zde mohla proběhnout prezentace průmyslových řešení „This is Yale“.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ani nebezpečná břemena nejsou překážkou pro vozíky Yale | foto: YALE

Zákazníci, perspektivní klienti a prodejci z celé Evropy, Středního východu a Afriky byli pozváni, aby objevili rozsáhlé možnosti produktů společnosti Yale Europe Materials Handling.

Aby bylo možné předvést, jak lze řešení Yale® uzpůsobit pro různá nasazení, byly na akci vymezeny specializované zóny pokrývající širokou škálu průmyslových odvětví. Zástupci společnosti Yale, jakož i odborníci z dodavatelských partnerských společností včetně Shell, Pyroban, Bolzoni, Trelleborg, Orlaco, Balyo nebo RAVAS, prokázali své hluboké znalosti a porozumění výzvám, kterým čelí zákazníci i perspektivní klienti společnosti Yale.

Na akci „This is Yale“ se představily nové produkty

Návštěvníci akce „This is Yale“ byli svědky představení mnoha nových a zajímavých produktů: Veracitor VX Gold Edition, modelová řada retraků s náklonem zdvižné věže a nový vysokozdvižný vozík EC s nosností 16 tun při těžišti 1 200 mm – vozík s nejvyšší nosností nabízený společností Yale k dnešnímu dni. Akce byla zaměřena především na automatizaci. Návštěvníci byli ohromeni představením robotického elektrického tahače Yale MO70T a robotického stohovacího vozíku s protizávažím MC15, vybavených technologií Balyo.

Na této vysoce interaktivní akci byly také odhaleny nové možnosti stávajících produktů a alternativních řešení napájení, vhodných pro rozsáhlou řadu pracovních prostředí.

Rozdělení na zóny s nejlepším řešením

Hosté akce „This is Yale“ měli možnost projít si až osm zón. V každé z nich bylo prezentováno používání odborných znalostí a řešení Yale pro různá nasazení.

Automobilový průmysl

Návštěvníci byli provedeni „Automobilovým supermarketem“, kde byli svědky živé demonstrace nového robotického elektrického tahače Yale MO70T. Poprvé byl prezentován robotický elektrický tahač s inovativním geonavigačním systémem Balyo. Experti z oboru demonstrovali, jak snadno lze přepínat mezi automatickým a manuálním režimem vozíku. Předveden byl také nový elektrický tahač Yale s řidičem, na kterém experti z oboru ukázali, jak se tato řešení Yale vyvíjela pomocí postupných operací a se zásadním ohledem na bezproblémový provoz.

K vašim službám: „This is Yale“ prezentuje průmyslová řešení na míru

Robotický stohovací vozík MC15 si poradí s horizontální i vertikální přepravou břemen zcela bez lidské obsluhy.

Chemický průmysl

Odborníci ze společnosti Yale a dodavatelského partnera Pyroban měli po ruce řadu vzrušujících ukázek s řešeními přizpůsobenými pro korozivní prostředí, ochranu proti výbuchu a detekcí plynů. Nový vysokozdvižný vozík Veracitor VX Gold Edition hrál při předvádění klíčovou úlohu tím, že demonstroval svůj soubor osmi funkcí, jejichž cílem je zvýšit produktivitu a snížit celkové náklady na údržbu.

Stavebnictví

Nepřetržité třísměnné provozy ve stavebnictví vyžadují řešení, která vydrží dlouhodobou manipulaci s drahými, těžkými a často neforemnými náklady. Velkokapacitní vysokozdvižné vozíky Yale jsou navrženy tak, aby poskytovaly optimální výhled. Byly při ruce, aby předvedly spolehlivost a univerzálnost řešení Yale pro tento průmysl, jenž je bohatý na různá přídavná zařízení.

Vozový park a telematika

V zóně „Vozový park a telematika“ se hosté seznámili se systémem Yale Vision vybaveným funkcí GPS Motion, který poskytoval přenos živých dat z vozíků zapojených na akci „This is Yale“. Data poskytují užitečné informace po celou dobu životnosti vozíku, a pokud jsou správně používána, mohou pomoci manažerům logistiky optimalizovat efektivitu vozového parku, výkonnost obsluhy, snížit jejich dopady CO a celkové náklady na manipulaci s materiálem.

Potravinářství a nápojářství

Pro potravinářství a nápojářství je z hlediska zvyšování produktivity klíčové používat zařízení šetrná k životnímu prostředí. Společnost Yale prezentovala řešení navržená pro řízení náročných úloh, od řešení pro chladírenské skladování, manipulace se dvěma paletami, možnosti snižování hluku až po přesné ovládání. Spolehlivý vozík GLP30VX Veracitor, navržený pro práci s vidlicemi nebo s jiným přídavným zařízením, byl díky své přednosti - zvyšující produktivitě - hlavní atrakcí.

K vašim službám: „This is Yale“ prezentuje průmyslová řešení na míru

Ukázka provozu nového tahače MT80 a retraku s náklonem zdvižné věže MR12E

Papírenský a dřevařský průmysl

Prach a špína jsou přirozenými nepřáteli zařízení pro manipulaci s materiálem v papírenských, dřevařských a recyklačních aplikacích. Řešení Yale pro tento segment jsou navržena tak, aby se s drsnými provozními podmínkami vyrovnala. Vysokozdvižný vozík GDP35VX Veracitor o vysoké nosnosti s reverzním ventilátorem, čelistmi na balíky a varovnými světly pro chodce byl hvězdou výstavy v oboru papírenských a recyklačních aplikací. Zatímco nový vozík EC Yale o nosnosti 16 tun při těžišti 1 200 mm přijal čestné místo ve dřevařských aplikacích.

Řešení napájení

Různí zákazníci požadují různé způsoby řešení napájení. Společnost Yale předvedla širokou škálu způsobů napájení, včetně nedávno uvedeného vlastního motoru Stage V ICE, olověněno-kyselinových akumulátorů a lithium-iontových či vodíkových palivových článků.

Řešení pro dodavatelské řetězce

Byl oživen příběh cesty palety od kontejneru k zákazníkovi, kde byli návštěvníci svědky toho, jak lze řešení Yale využít ve všech fázích dodavatelského řetězce. Nový retrak MR12E s náklonem zdvižné věže dokonale prokázal svou schopnost pracovat v těsně vymezeném prostoru, poprvé byl představen robotický stohovací vozík s protizávažím Yale MC15, vybavený technologií Balyo.

K vašim službám: „This is Yale“ prezentuje průmyslová řešení na míru

Yale i díky 16-ti tunovému vozíku s těžištěm 1.200 mm za sebou zanechává své konkurenty se značným odstupem.

„Bylo úžasné, že jsme mohli na akci „This is Yale“ přivítat tolik zákazníků, prodejců, dodavatelů, novinářů a perspektivních klientů,“ řekl Iain Friar, Yale Brand Marketing Manager, EMEA. „Naši hosté – včetně některých z Blízkého východu – cestovali mnoho kilometrů, aby se k nám v Německu připojili.

Děkujeme jim za jejich čas, nadšení a doufáme, že jsme jim ukázali, jak rozsáhlá a všestranná řešení může společnost Yale poskytnout pro jejich obory. Víme o výzvách, kterým podniky čelí v široké škále nejrůznějších nasazení, a naše znalosti jsme využili k tvrdé práci na vývoji těch nejlepších řešení ke zvýšení jejich produktivity.“

Další informace o společnosti a produktech značky Yale naleznete na stránkách www.yale.cz.

  • Nejčtenější

V létě lze ušetřit desetitisíce. Samsung nabízí obrovské slevy

Komerční sdělení Samsung spustil letní akci, díky které lze získat bonus ve výši až 50 tisíc korun. Zároveň pořádá cestovatelskou soutěž...

Škoda za pár stovek, ale i několik tisíc. Čechy trápí hlodavci a kuny

Komerční sdělení Většinou se to stane, když nejvíc spěcháte. Sednete si za volant, otočíte klíčkem a nic. Marně to zkoušíte, až dojde na...

Kdo ovládne super-finále Oktagonu Underground?

Komerční sdělení V sobotu 4. července vyvrcholí unikátní projekt Oktagon Underground, sedmitýdenní exhibiční koncept složený ze sedmi...

Zlomí Sparta slávistické prokletí? Vsaďte si a sledujte na TV Tipsport!

Komerční sdělení Nadstavbová část elitní české fotbalové ligy pomalu vrcholí. Skupina o titul ve středu napíše svoji závěrečnou tečku....

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Nová éra betonárky v Lesonicích - moderní technologie i ruční výroba

Komerční sdělení Padesát let se vyráběly v Lesonicích na Třebíčsku betonové výrobky. Skruže a dlaždice z Lesonic znal každý. Jenže...

Snažím se naučit mít jizvy po popálení ráda, říká Týnuš Třešničková

Premium Byl to okamžik. Vteřina, v níž ji ožehly plameny. Vlasy, krk, ruce, obličej... Ten krásný obličej, který ji živí. Jedna...

Největší slabiny ojetých dodávek. Přinášíme přehled nejporuchovějších vozů

Premium Dodávky byly stvořeny pro práci. Najedou mnohem více kilometrů než osobní auta, a to v náročných podmínkách. Ne všechna...

VELKÝ TEST ZOO: přehled cen, zvířat i atrakcí. Přijeďte, pomůžete!

Premium Mají otevřeno 365 dní v roce, ať praží slunce, nebo se žení čerti. Na několik týdnů je zavřel až koronavirus. Chcete...

  • Další z rubriky

Pozvánka do Kácova

Komerční sdělení Kácov je malebné městečko ve středním Posázaví rozprostírající se na obou březích řeky Sázavy, které je hojně...

Stejně jako spoříte, můžete investovat. Stačí mít pětistovku navíc

Komerční sdělení Nemovitostní fond Realita vaše peníze zhodnotí zpravidla lépe, než spořicí či termínovaný účet. A budou konzervativně...

Proč studovat na UNYPu v angličtině?

Komerční sdělení Mnoho českých studentů, kteří v letošním roce končí střední školu, se chystá studovat vysokou školu v Praze. Ta je ze...

10 tipů, proč se vydat do Švýcarska v létě

Komerční sdělení Švýcarsko se stalo v žebříčku Forbes nejbezpečnější zemí pro cestování pro letošní léto. Dojedete sem pohodlně autem a...

Princ George je vztahovačný a drzý, tvrdí jeho kmotra

Šestiletý princ George se na oficiálních fotkách tváří jako andílek a britská královská rodina mu pečlivě buduje image...

Penis a ženský orgasmus. Dvacet centimetrů je optimální, říká studie

Na délce záleží a platí, že větší znamená lepší. Ovšem jen do jisté míry. Největší šanci na uspokojení ženy dává...

Výpovědi už se nevyhnete. Nový zákoník práce přinese i spravedlivější dovolenou

Premium Poslední velká novela zákoníku práce za uplynulých devět let začne z podstatné části platit od začátku příštího roku, v...

Maďarka tvrdí, že nemůže pracovat, protože je příliš sexy

Plastiky dvaadvacetiletou Barbie Barbaru Lunu Siposovou z Maďarska stály v přepočtu přes tři miliony korun. Nyní nemůže...

Úspěšný šéf Škody po pěti letech náhle končí, prohrál boj o moc

Mladoboleslavská Škoda Auto oznámila, že Bernhard Maier po téměř pěti letech v čele společnosti opustí k 31. červenci...