Doporučujeme

Jen injekce k omlazení nestačí. Hitem je kombinovaná péče na míru

Jen injekce k omlazení nestačí. Hitem je kombinovaná péče na míru | foto: ASKLEPION - Lasercentrum Praha, s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jen injekce k omlazení nestačí. Hitem je kombinovaná péče na míru

Představte si, že existuje zařízení, kde vás během dvou návštěv omladí tak přirozeně, že vám okolí nepřestane skládat komplimenty. Budete vypadat odpočatě, spokojeně a rozzářeně, vrásky budou vyhlazené a pleť vypnutá. Že to není nic nového? Opak je pravdou.

Péči sestavenou na míru, navíc za výhodnou cenu, vám totiž můžou nabídnout jen takoví lékaři, kteří mají kompletní škálu moderních omlazovacích technologií a jsou natolik zkušení, že je umějí kombinovat tak, aby byl výsledek prostě perfektní.

Chcete mít krásně zdravou a zářící pleť bez chybičky, ale nevíte, jestli si zajít na hydrataci, radiofrekvenci nebo na laser? Prostě máte jen pocit, že „už by to něco chtělo“, ale nevíte, co přesně by pomohlo? Pak není nic jednoduššího, než si domluvit termín u korektivního dermatologa. Novinkou těchto dnů, kterou byste, pokud jde o omlazování, neměli nechat bez povšimnutí, je program Omlazení 2020.

Jde o celoroční plán péče, který už úspěšně absolvovaly desítky žen (ale i mužů) v Asklepionu – Insitutu klinické a estetické medicíny. Díky bezkonkurenčnímu vybavení lasery a dalšími technologiemi a zkušenostem předních českých dermatoložek vám v Asklepionu v rámci programu Omlazení 2020 sestaví nejúčinnější omlazující péči přesně na míru nejen vaší pleti, ale třeba i vašim časovým možnostem.

„Podle stavu pleti zkombinujeme 4 nejúčinnějších ošetření, která se vzájemně skvěle doplňují a zajistí, že vaše pokožka bude do hloubky hydratovaná, bez vrásek, žilek, pigmentací a dlouhodobě omlazená obnovenou tvorbou kolagenu. Tedy 4 prověřené postupy vybrané konkrétnímu klientovi na míru pro vyhlazení vrásek, hydrataci a sjednocení tónu pleti,“ říká prim. MUDr. Hana Smutková, primářka oddělení dermatologie Asklepion. V Asklepionu během několika návštěv zlepší stav vaší pleti v přesně daném plánu ošetření s předem garantovanou zvýhodněnou cenou za celý balíček.

Co zahrnuje Omlazení 2020?

1.návštěva:

  • Konzultace s dermatologem
  • Digitální diagnostika pleti ve 3D
  • 1. ošetření zvolené na míru vaší pleti: například radiofrekvence eMatrixro omlazení, vypnutí, sjednocení tónu pleti, zjemnění struktury
  • 2. ošetření zvolené na míru vaší pleti: například odstranění pigmentací intenzivním pulzním světlem IPL, žilek laserem Vbeam či omlazení laserem YAG
  • 1× produkt dermatokosmetiky Neostrata pro domácí péči v hodnotě 1 100 Kč

2.návštěva:

  • Konzultace s dermatologem
  • 3. ošetření na míru vaší pleti: například jehličková radiofrekvence Infini pro radikální omlazení a modelaci kontur obličeje
  • 4. ošetření zvolené na míru vaší pleti: například vyhlazení vrásek či hloubková hydratace kyselinou hyaluronovou nebo omlazení vlastní krevní plazmou
  • Uvedená ošetření zkombinují dermatoložky Asklepion přesně podle potřeb vaší pleti. Původní cena, kterou byste za to vše zaplatili, přesahuje 20 000 Kč. V rámci programu Omlazení 2020 ale nyní v Asklepionu získáte 20% slevu a navíc dárky v hodnotě 2000 Kč. Termín si snadno domluvíte například přes mobilní aplikaci Asklepion nebo přímo na webu institutu. Užijte si komplimenty i neodolatelný pocit z mladší a krásnější pleti.
  • Nejčtenější