Doporučujeme

Pavel Šlechta | foto: AUTO JAROV, s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jak probíhá výkup vozu v AUTO JAROV?

Rádi byste prodali svůj starý automobil, ale nevíte, jak na to? Na naše zvídavé otázky nám odpověděl Pavel Šlechta, manager prodeje AUTO JAROV. Svěřte výkup vozu odborníkům - poradí si za vás i s administrativou.

Proč nabídnout vůz k výkupu právě vám?

Naše společnost se specializuje na prodej ojetých vozidel více než 20 let, k zákazníkům přistupujeme transparentně. Každé vykupované vozidlo důkladně prohlédnou naši technici a zákazníka seznámí s jeho technickým stavem a nabídnou možnosti pro výkup vozu. Všechny služby poskytujeme na jednom místě a za zákazníky vyřešíme všechnu potřebnou administrativu. Zákazníkovi se po celou dobu věnuje jen jeden technik, který ho provede celým procesem. Za vykoupený vůz přebíráme veškeré záruky a klienti mohou využít obě naše provozovny - v Praze 3 a v Praze 4. Právě osobní a přátelský přístup je pro naše zákazníky důležitou přidanou hodnotou.

AUTO JAROV znovu otevřelo. Zákazníky láká na zajímavé akce
AUTO JAROV znovu otevřelo. Zákazníky láká na zajímavé akce

Jak mají zákazníci postupovat, aby vám nabídli svůj vůz k odkupu?

Zákazníci nás mohou nejprve kontaktovat telefonicky či emailem a domluvit si termín návštěvy. Rovněž mohou kdykoliv během naší otevírací doby navštívit jednu z našich provozoven, kde se jim technik bude rád věnovat. Na základě předchozí dohody velmi často řešíme první osobní kontakt a ohodnocení dokonce i v místě bydliště či sídla firmy klienta.

Jaké doklady jsou k výkupu potřeba?

Velký technický průkaz a osvědčení o registraci vozu jsou základními doklady k vozidlu, vhodná je také palubní literatura. Od klienta potřebujeme občanský průkaz, v případě právnické osoby také výpis z obchodního rejstříku. K přepisu vozu potřebujeme také plnou moc s úředně ověřeným podpisem.

AUTO JAROV znovu otevřelo. Zákazníky láká na zajímavé akce
AUTO JAROV znovu otevřelo. Zákazníky láká na zajímavé akce

Jaké automobily vykupujete? Pouze vámi nabízené značky? A záleží na stavu vozidla?

Specializujeme se na vozidla koncernu VW a Honda, jsme však schopni vykoupit i další značky. Důležitý je pro nás technický stav vozu, jeho historie a samozřejmě právní bezzávadnost vozu. Řada našich vykoupených vozů pochází z protiúčtů původem přímo z AUTO JAROV, což i dalším klientům přináší větší pocit jistoty a důvěry.

Odkupujete i automobily, které jsou na leasing nebo na úvěr?

Ano, s touto službou se setkáváme často. S klienty toto řešíme vždy individuálně a ve spolupráci s poskytovatelem financování, každý má svůj postup, kterého je třeba se držet. Díky bohatým zkušenostem a využitím spolupráce s významnými finančními partnery dokážeme tyto situace řešit velmi rychle a operativně.

AUTO JAROV znovu otevřelo. Zákazníky láká na zajímavé akce
AUTO JAROV znovu otevřelo. Zákazníky láká na zajímavé akce

Jak je to s administrativou? Vyřizuje si vše pro výkup vozu klient, nebo mu pomáháte?

Veškerou administrativu zařizujeme my, klient nám dodá pouze ověřenou plnou moc pro změnu vlastníka vozu ve velkém technickém průkazu a všechno ostatní zajistí naše administrativní centrum.

Více informací najdete na www.autojarov.cz.