Jak investují zkušení sběratelé

  7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Sběratelství je zálibou a často i silnou vášní, kterou spolu mohou sdílet nadšenci napříč společenským spektrem, mnohdy i mezigeneračně. Kategorií předmětů, ze kterých lze vytvořit osobní sbírku, najdeme nepočítaně. Sběratele však často zajímá především ekonomický potenciál jejich aktivity.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jak investují zkušení sběratelé | foto: B Creative s.r.o.

Alternativní investice jsou totiž v dnešní době velmi moderní záležitostí. V investorech vzbuzují důvěru a pocit bezpečí. Sběratelství je v tomto ohledu investicí, se kterou může začít téměř každý. Vytvořte si i vy svou sbírku s garancí jistoty budoucího výnosu.

Investiční knižní publikace

Dnešnímu knižnímu světu jednoznačně vévodí luxusní limitované investiční publikace. Pro své majitele, milovníky literatury, umění, ale též prozíravé sběratele a investory, představují hodnotu nejen uměleckou, ale též nominální, s potenciálem dalšího budoucího výnosu. Principem investičních publikací je totiž garantované vydání limitovaného množství výtisků, které nebude v budoucnosti nikdy navýšeno. To investičním knihám umožňuje udržet si hodnotu, která se navíc s časem přirozeně zvyšuje.

Letošní horkou novinkou na českém trhu je investiční publikace s názvem „epopej“, která ve velkoformátovém rozlišení přináší zcela unikátní digitalizovanou podobu Muchovy Slovanské epopeje.

Jak investují zkušení sběratelé

Investice do pamětních mincí a medailí

Jak investují zkušení sběratelé

K dalšímu mimořádně bezpečnému a oblíbenému způsobu alternativního investování se řadí sběratelství pamětních medailí a mincí. Sbírka mincí s uměleckou nebo historickou hodnotnou se dá založit nejen pro radost z ušlechtilé záliby, ale je do ní zároveň možné uložit část peněžních prostředků tzv. „na horší časy“. Tato komodita si totiž udržuje svou trvalou hodnotu již po tisíciletí. Pamětní mince a medaile se v rodině často předávají z generace na generaci a připomínají svým majitelům historii národa i ducha doby, ve které byly vyraženy.

Výhodné propojení investičních příležitostí

Představte si, že by se propojily obě výše uvedené sběratelské aktivity. Vznikla by investiční knižní publikace, jejíž součástí by byla limitovaná edice pamětních mincí. Dobrou zprávou pro všechny zájemce je, že to není utopií, nýbrž reálnou investiční příležitostí, která se nabízí i na českém trhu.

Reprezentativním zástupcem je knižní projekt nakladatelství Albatros Media pod značkou Valer a společnosti České dukáty s názvem Kronika první republiky (dále jen „Kronika“), jejíž první díl vyšel v loňském roce.

Jak investují zkušení sběratelé

Sbírejte investiční knihy zároveň s unikátními pamětními mincemi

Kompletní sbírka Kroniky čítá 21 dílů jedinečných historických publikací, které rok za rokem zevrubně mapují historii naší první republiky. Součástí každého dílu Kroniky jsou také 4 pamětní mince, investiční dukáty, které ještě zvyšují nominální hodnotu celé sběratelské edice.

Každý z dílů edice bude každoročně připraven k říjnovému vydání v předem určeném nákladu: 21 kusů představují tzv. zlaté publikace, jejichž součástí jsou zlaté pamětní mince; dalších 100 kusů je vyšperkováno mincemi stříbrnými. Nakladatelství svým zákazníkům garantuje, že více těchto publikací nikdy vyrobeno nebude.

Získejte svou exkluzivní rodinnou sbírku, kterou ocení i budoucí generace. Kronika první republiky je tím pravým klenotem každé velkolepé knihovny.

  • Nejčtenější

O2 na výročí sametové revoluce rozezvoní všechny budky

Operátor O2 v rámci projektu Svoboda není samozřejmost rozezvoní všechny telefonní budky. Veřejné automaty postupně...

Vyzkoušejte si vysněnou pergolu pomocí aplikace ve vašem telefonu

Jaká pergola se bude ve vašem exteriéru nejlépe vyjímat? V minulosti platilo, že dokud vám pergola nebude stát na...

Nošovické SUV Hyundai Tucson v zimní limitované edici IceBreaker

Vlajková loď značky Hyundai, populární model Tucson, se stále těší velkému zájmu zákazníků. Rodinné SUV z Nošovic u...

Úklid a údržba podlahy před Vánocemi

Přehled mopů, čističů a prostředků pro kvalitní čištění a údržbu podlah.

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

TV s technologií NanoCell posouvají domácí zábavu na další úroveň

Díky umělé inteligenci starající se o maximální kvalitu obrazu a zvuku, podpoře zvukového formátu Dolby Atmos,...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

  • Další z rubriky

Jiří Trnka v GASK v Kutné Hoře

V prostorách tří traktů a ve dvou patrech monumentální Jezuitské koleje v Kutné Hoře sídlí GASK, Galerie Středočeského...

Jak investují zkušení sběratelé

Sběratelství je zálibou a často i silnou vášní, kterou spolu mohou sdílet nadšenci napříč společenským spektrem, mnohdy...

Údržba vinylových a rigidních podlah je hračka

Vinylové a rigidní podlahy jsou velmi odolné, proto jsou často používány tam, kde je očekávána zvýšená zátěž. Pečujte o...

Prosincová aukce AUREA Numismatika Praha láká na svatováclavské dukáty

Aurea Numismatika Praha pořádá 7. prosince svou již 94. aukci. Následně bude ve dnech 8. – 12. 12. probíhat v pořadí...

Najdete na iDNES.cz