Firma ČSAD Střední Čechy uvedla do provozu další nové autobusy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V dubnu tohoto roku nahradilo v ČSAD Střední Čechy deset nových celonízkopodlažních autobusů IVECO Urbanway v provedení CNG v emisní třídě EURO VI starší autobusy s dieselovým pohonem. Usedněte za volant těchto moderních strojů! Dopravce stále hledá nové zaměstnance.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Firma ČSAD Střední Čechy uvedla do provozu další nové autobusy | foto: ČSAD

Na linky s menší frekvencí cestujících firma pořídila v dubnu letošního roku tři osvědčené nízkopodlažní autobusy SOR 9,5 m, které zajišťují dopravu v rámci města Brandýs nad Labem - Stará Boleslav a spojení s Odolenou Vodou. Tyto autobusy jsou vhodné zejména do městských aglomerací, kde často dochází k problémům s průjezdností komunikací.

V červenci firma uvedla do provozu zcela nový typ autobusu s označením IVECO Crossway LE. Tento nový tříosý autobus s délkou 14,5 metru a dvěma dveřmi přepraví 55 sedících cestujících + 4 na sklopných sedačkách. Kapacita sedících cestující je přitom vyšší než u současných klasických kloubových autobusů. Prostor je rovněž přizpůsoben pro přepravu minimálně dvou kočárků nebo vozíčkářů. Vozidlo splňuje všechny Standardy PID včetně barevného provedení.

Dopravce nasadil těchto pět vozidel na linkách Praha – Mělník, resp. do podzimu letošního roku bude jeden autobus nasazen zkušebně i na linkách z Brandýsa n. Labem/Staré Boleslavi do Prahy. Dopravce ČSAD Střední Čechy pořizuje všechny autobusy dle uvedených standardů kvality už od roku 2017. Samozřejmostí je i plná klimatizace pro cestující a kompletní odbavovací a informační systém.

Brzy přibudou další autobusy

V rámci evropských fondů programu ITI se podařilo v letošním roce úspěšně vysoutěžit i další projekt na dodávku 14 nízkopodlažních autobusů IVECO Crossway LE, opět s ekologickým motorem na CNG, které budou podle smlouvy dodány do února 2019. Všechny autobusy budou plně klimatizované a budou vybaveny dle platných standardů kvality PID.

Firma ČSAD Střední Čechy uvedla do provozu další nové autobusy

Na podzim letošního roku se objeví ve vozovém parku společnosti ČSAD Střední Čechy  Čtyři nové populární kloubové autobusy Solaris Urbino 18, které navazují na dodávky předchozích 13 kloubových autobusů od tohoto výrobce v minulých letech. Vzhledem k tomu, že se bude jednat o autobus v novém, modernějším designu, určitě zaujme i cestující.

Pro rok 2019 má firma v současnosti již uzavřeny smlouvy na dodávky 16 standardních a kloubových autobusů, vše v nízkopodlažním provedení.

Za jízdné můžete platit přímo v autobuse platební kartou

Fotogalerie

Do srpna letošního roku byl proveden upgrade všech odbavovacích strojků v autobusech v rámci nového multikanálového odbavovacího systému (MOS), který umožňuje v systému PID použití platebních karet a mobilních aplikací v autobusech.

Další zajímavou novinkou bude nová plnící stanice CNG, která bude ve spolupráci s firmou Bonett otevřena přímo na autobusovém nádraží na Mělníku. Plnící stanice zlepší dostupnost pro autobusy a bude určena také pro širokou veřejnost.

Nenechte si ujít další náborový den

ČSAD Střední Čechy vás zve na svou provozovnu na Mělníku na pravidelný podzimní náborový den pro nové zájemce o řidičské povolání, který se koná dne 25. 9. 2018 od 15:00 hod. Těšit se můžete na prohlídku vozového parku a celé provozovny včetně nového diagnostického kanálu. Vyzkoušejte si také jízdu autobusem za přítomnosti zkušeného instruktora!

Náborový den je nyní poprvé určen i pro další profese spojené s opravárenstvím – automechanik, autoelektrikář, klempíř apod.

Pro ČSAD Střední Čechy v současné době jezdí čtyři spolehlivé řidičky a firma uvítá ve svých řadách další ženy. Ve spolupráci s pracovní agenturou dopravce nabral také profesionální řidiče z Ukrajiny, kteří kromě získání průkazu profesní způsobilosti v současné době absolvují intenzivní jazykový kurz češtiny.

Zajímavosti z ČSAD Střední Čechy v číslech

ČSAD Střední Čechy zajišťuje přepravu osob už od roku 1999 a v současné době pro ni jezdí cca 200 řidičů ve 170 autobusech. V systému PID zajišťuje 41 linek a 10 linek v rámci pravidelné autobusové dopravy. Dále nabízí i smluvní a nepravidelnou dopravu. Na autobusech i autobusových nádražích poskytuje reklamní plochy.

V současné době je ve vozovém parku pět továrních značek autobusů (IVECO, SOR, Solaris, MAN a Mercedes). Kdyby se všechny autobusy dopravce postavily do řady, jejich délka by činila cca 2100 metrů. Podíl klimatizovaných autobusů je již na úrovni 25 % a nízkopodlažních vozidel dosahuje cca 45 %. Autobusy firmy ČSAD Střední Čechy spotřebovaly za rok téměř 3,1 mil. litrů nafty. Ročně najedou více než 10 mil. kilometrů a denně přepraví 40 tisíc cestujících.

O dění ve firmě se každý druhý měsíc mohou zaměstnanci dočíst v informačním Zpravodaji. Ve stejné frekvenci se uskutečňují pravidelné schůzky vedení firmy se zástupci řidičů, vedoucími kolon, kde se nejen hodnotí uplynulé období a plán na další měsíce, ale řeší se i záležitosti spojené s každodenním provozem.

Bližší informace o nabízené pracovní pozici řidiče autobusů získáte u pana Trochty na telefonním čísle 326 911 522, u pana Jakoubka na čísle 315 671 659 nebo na adrese ČSAD Střední Čechy, a. s. Více o dopravci včetně náborového videa najdete na www.csad-sc.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Nudíte se? Zkuste rande bez závazků

Nudíte se? Zkuste rande bez závazků

Tajné erotické fantazie žen se stále častěji stávají skutečností na platformách nezávazného seznamování. Dámy zde mohou...

Další z rubriky

Dobíjení elektroaut snadno a rychle doma i ve firmě

Dobíjení elektroaut snadno a rychle doma i ve firmě

V rámci rozvoje projektu PREmobilita má Pražská energetika unikátní nabídku nástěnných nabíjecích stanic elektromobilů...

Fleetový program myslí i na malé rodinné firmy se 3 vozidly

Fleetový program myslí i na malé rodinné firmy se 3 vozidly

Vítejte ve Fleetovém centru PŘEROST A ŠVORC AUTO. Že jste jen malá rodinná firma nebo živnostník? Postaráme se o váš...

Kvalita vzdělání nemusí záviset jen na penězích

Kvalita vzdělání nemusí záviset jen na penězích

Šance na dobré zaměstnání závisí často na kvalitě získaného vzdělání, které se výrazně liší podle vybrané školy. V...

Najdete na iDNES.cz