Firma ČSAD Střední Čechy slaví předčasné Vánoce

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  13:54 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Na konci listopadu představil dopravce ČSAD Střední Čechy dva nové kloubové autobusy Solaris Urbino 18, které jsou v pilotním projektu vybaveny již podle nových standardů kvality PID, jenž budou platit od roku 2020. Staňte se řidičem nebo řidičkou jednoho z nich!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Firma ČSAD Střední Čechy slaví předčasné Vánoce | foto: ČSAD Střední Čechy

Do února 2019 bude postupně dopravci ČSAD Střední Čechy dodáno šest nových autobusů, které budou nasazovány na páteřní příměstské linky 367 a 375 mezi Prahou a Brandýsem nad Labem-Starou Boleslaví. Od roku 2009 již firma Solaris dodala pro potřeby ČSAD Střední Čechy celkem 13 kloubových autobusů.

Nové autobusy zvyšují laťku moderního cestování

Nová řada kloubových autobusů Solaris Urbino 18 se představuje na první pohled zajímavým a moderním faceliftem. Autobusy jsou vybaveny motory DAF, které splňují nejpřísnější normu Euro 6, a jsou opatřeny automatickou převodovkou. 

Vozidla jsou vybavena rovněž plošinami pro snadný přístup vozíčkářů a kočárků, mají celkovou klimatizaci a kompletní informační a odbavovací systém. Cestující mohou platit jízdné nejen v hotovosti, ale mohou být odbaveni v rámci nového multikanálového odbavovacího systému i formou lítačky, bankovní kartou či mobilní aplikací.

Firma ČSAD Střední Čechy slaví předčasné Vánoce
Firma ČSAD Střední Čechy slaví předčasné Vánoce


„Mezi novinky oproti stávajícím standardům platí celovozová klimatizace, pohodlnější sedadla, více prostoru pro kočárky nebo vozíky pro invalidy, LCD obrazovky s informacemi o aktuální trase včetně návazných spojů a zvýšený počet tlačítek znamení k řidiči,“ prozradil ředitel ROPID Petr Tomčík.

Významnou změnou je i úprava interiéru, kde došlo k promítnutí požadavků organizátora na barevné uspořádání sedaček, rozmístění sedadel pro cestující s omezenou pohyblivostí nebo k úpravě orientačních prvků či doplnění LCD monitorů.

Usedněte za volant těchto moderních strojů! Dopravce stále hledá nové zaměstnance

ČSAD Střední Čechy stále rozšiřuje řady svých řidičů a řidiček. Můžete se těšit na bohatý sociální program - průměrný měsíční plat 40 000 Kč, zaměstnanecké jízdné, ubytování, široký sociální program, náborový příspěvek 25 000 Kč, bonus za získání nového řidiče ve výši 10 000 Kč, věrnostní příspěvek podle odpracovaných let, pět týdnů dovolené a získáte také příspěvek na penzijní připojištění a profesní vzdělávání. Řidičský průkaz skupiny D není podmínkou, lze jej vyřídit na náklady dopravce.

Pro ČSAD Střední Čechy v současné době jezdí čtyři spolehlivé řidičky a firma ráda uvítá ve svých řadách i další ženy. Ve spolupráci s pracovní agenturou dopravce nabral první 4 profesionální řidiče z Ukrajiny, kteří po nezbytném zácviku a jazykové přípravě již zvládají náročnou práci v rámci PID. Další řidiči se v současnosti intenzivně připravují.

Na příští rok je vyhlášen již 16. ročník firemní soutěže O nejlepšího řidiče. 10 nejlepších řidičů obdrží finanční odměnu od vedení firmy.

Brzy přibudou další autobusy

V rámci evropských fondů programu ITI dopravce ČSAD Střední Čechy netrpělivě čeká na dodávku 14 nízkopodlažních autobusů IVECO Crossway LE, opět s ekologickým motorem na CNG, které budou podle smlouvy dodány v průběhu ledna-února 2019. Všechny autobusy budou plně klimatizované a budou vybaveny dle platných standardů kvality PID.

Firma ČSAD Střední Čechy slaví předčasné Vánoce

V současnosti má firma pro rok 2019 již uzavřeny smlouvy na dodávky 16 standardních a kloubových autobusů, vše v nízkopodlažním provedení.

Za jízdné můžete platit přímo v autobuse platební kartou

Od září letošního roku byl proveden upgrade všech odbavovacích strojků v autobusech v rámci nového multikanálového odbavovacího systému (MOS), který umožňuje v systému PID použití platebních karet a mobilních aplikací v autobusech.

Zajímavosti z ČSAD Střední Čechy v číslech

ČSAD Střední Čechy zajišťuje přepravu osob už od roku 1999 a v současné době pro ni jezdí cca 200 řidičů na HPP ve 175 autobusech. Firma nabízí práci i v rámci DPP, což může být vhodné například i pro důchodce.

Fotogalerie

V systému PID zajišťuje firma 42 linek a 10 linek v rámci pravidelné autobusové dopravy. Dále nabízí i smluvní a nepravidelnou dopravu. Na autobusech i autobusových nádražích poskytuje reklamní plochy a je partnerem řady obcí v rámci projektů z evropských fondů.

V současné době je ve vozovém parku 5 továrních značek autobusů (IVECO, SOR, Solaris, MAN a Mercedes). Podíl klimatizovaných autobusů je již na úrovni 25 % a nízkopodlažních vozidel dosahuje cca 45 %. Ročně najedou více než 10 mil. kilometrů a denně přepraví 40 tisíc cestujících.

O dění ve firmě se každý druhý měsíc mohou zaměstnanci dočíst v informačním Zpravodaji. Ve stejné frekvenci se uskutečňují pravidelné schůzky vedení firmy se zástupci řidičů, vedoucími kolon, kde se nejen hodnotí uplynulé období a plán na další měsíce, ale řeší se i záležitosti spojené s každodenním provozem.

Rádi bychom poděkovali všem obchodním partnerům za spolupráci v letošním roce a všem cestujícím bychom rádi popřáli vše nejlepší v novém roce a zejména pevné zdraví.

Bližší informace o nabízené pracovní pozici řidiče autobusů získáte u pana Trochty na telefonním čísle 326 911 522, u pana Jakoubka na čísle 315 671 659 nebo na adrese ČSAD Střední Čechy, a. s. Více o dopravci včetně náborového videa najdete na www.csad-sc.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Další z rubriky

Firma ČSAD Střední Čechy slaví předčasné Vánoce

Firma ČSAD Střední Čechy slaví předčasné Vánoce

Na konci listopadu představil dopravce ČSAD Střední Čechy dva nové kloubové autobusy Solaris Urbino 18, které jsou v...

Elegance italských příbytků je nyní dostupná i v Česku!

Showroom IWD Italia, Bolzanova 5, Praha

V březnu tohoto roku vstoupil na český trh italský designér Cristiano Castaldi se svojí značkou IDW Italia. Designérská...

Víte, co je přepěťová ochrana a jak ochrání váš dům?

Víte, co je přepěťová ochrana a jak ochrání váš dům?

Blesku se nelze vyhnout. Můžete se jen postarat, aby jeho návštěva zanechala na vaší stavbě co možná nejmenší následky....

Najdete na iDNES.cz