Dopravce ČSAD Střední Čechy uvedl do provozu nové moderní autobusy

  7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Na konci února představil dopravce ČSAD Střední Čechy dva nové kloubové autobusy Solaris Urbino 18, které budou zajišťovat dopravu zejména na lince 369 ze Štětí do Prahy, kde výrazně posílí kapacitu přepravovaných osob. Staňte se řidičem nebo řidičkou jednoho z nich.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dopravce ČSAD Střední Čechy uvedl do provozu nové moderní autobusy | foto: ČSAD Střední Čechy

Ve čtvrtek 7. března došlo za přítomnosti zástupců firmy Ropid, IDSK a představitelů měst k slavnostnímu uvedení do provozu 14 nových Crossway Low Entry Line CNG 12 m, které budou zajišťovat provoz na linkách PID v oblasti Mělníka, Kralup nad Vltavou i Brandýsa nad Labem. Autobusy jsou vybaveny již podle nových standardů kvality PID, které budou platit pro dopravce od roku 2020.

V historii firmy ČSAD Střední Čechy se jedná již o druhou dodávku autobusů na CNG. Jedná se tak o osvědčený model. Autobusy jsou kompletně vybaveny dle nových standardů a cestující mohou jízdné platit i bezkontaktní platební kartou nebo mobilní aplikací PID Lítačka.

Dopravce ČSAD Střední Čechy uvedl do provozu nové moderní autobusy

Na začátku letošního roku bylo ukončeno další výběrové řízení na dodávku 30 nízkopodlažních autobusů CNG, realizace se uskuteční ve dvou etapách na konci roku 2019 a do konce dubna 2020.

Od ledna 2019 došlo opět v souvislosti s navýšením minimální mzdy i k navýšení platů řidičů.

Usedněte za volant těchto moderních strojů! Dopravce stále hledá nové zaměstnance

ČSAD Střední Čechy stále rozšiřuje řady svých řidičů a řidiček. Můžete se těšit na bohatý sociální program - průměrný měsíční plat 40 000 Kč, zaměstnanecké jízdné, ubytování, široký sociální program, náborový příspěvek 25 000 Kč, bonus za získání nového řidiče ve výši 10 000 Kč, věrnostní příspěvek podle odpracovaných let, pět týdnů dovolené a získáte také příspěvek na penzijní připojištění a profesní vzdělávání. Řidičský průkaz skupiny D není podmínkou, lze jej vyřídit na náklady dopravce.

Dopravce ČSAD Střední Čechy uvedl do provozu nové moderní autobusy
Dopravce ČSAD Střední Čechy uvedl do provozu nové moderní autobusy

Pro ČSAD Střední Čechy v současné době jezdí čtyři spolehlivé řidičky a firma ráda uvítá ve svých řadách i další ženy. Ve spolupráci s pracovní agenturou dopravce nabral již 7 profesionální řidičů z Ukrajiny, kteří po nezbytném zácviku a jazykové přípravě již zvládají náročnou práci v rámci PID. Další řidiči se v současnosti intenzivně připravují.

Vyhlášení XV. ročníku soutěže O nejlepšího řidiče firmy

V úterý 12. února 2019 se uskutečnilo na provozovně na Mělníku vyhlášení výsledků již XV. ročníku soutěže o nejlepšího řidiče firmy ČSAD Střední Čechy, a.s. za rok 2018, kterým se tentokrát stal pan Jan Kondratiev z provozovny Mělník.

Dopravce ČSAD Střední Čechy uvedl do provozu nové moderní autobusy
Dopravce ČSAD Střední Čechy uvedl do provozu nové moderní autobusy

Majitel společnosti Ing. Miloslav Studenovský a ředitel RNDr. Štěpán Ševčík v rámci krátkého neformálního setkání poděkovali deseti nejlepším řidičům za vzornou reprezentaci firmy a dosažené výsledky, popřáli všem řidičům pevné zdraví, mnoho kilometrů bez nehod a zejména spokojené cestující. Všichni ocenění převzali od vedení firmy finanční odměny.

Výsledky XV. ročníku soutěže o nejlepšího řidiče:

1. Kondratiev Jan
2. Kandler Karel
3. Němeček Jiří st.
4. Švarc Martin
5. Štolba Daniel
6. Johan Miroslav
7. Šafařík Petr
8. Mikulín Josef
9. Novák Miroslav
10. Šlejmar Vlastimil

ČSAD Střední Čechy připravuje

Brzy se můžete těšit na doplnění odbavovacího zařízení o čtečku QR kódů, která poslouží k rychlejšímu odbavení cestujících v rámci mobilních aplikací.

Dále se v průběhu 2. čtvrtletí uskuteční pravidelné pracovní setkání se starosty v Brandýse nad Labem a ještě v letošním roce, zřejmě ještě v průběhu letních prázdnin, dojde k dokončení integrace zbylé části Mělnicka.

Navíc ČSAD Střední Čechy pro cestující připravuje soutěž o hodnotné ceny.

Potkejte se s ČSAD Střední Čechy i mimo vozovky

Dne 13. dubna 2019 se firma představí na dalším Dni PID v Letňanech.

V sobotu 27. dubna 2019 se firma zúčastní Dne bezpečné dopravy, který se uskuteční pod patronací města Mělníka za přítomnosti složek IZS. V rámci tohoto dne budou představeny nejnovější autobusy z provozu.

V červnu si firma připomíná 20 let fungování na českém trhu. Výraznými mezníky byl rok 2000 se zapojením firmy do systému PID, v roce 2002 postihly provozovnu na Mělníku katastrofální záplavy. V roce 2006 získání certifikátu ISO, v roce 2007 změna právního statutu na akciovou společnost.

„V letošním roce jsme dali a dáme ještě do provozu minimálně celkem 35 nízkopodlažních autobusů, z toho 29 v CNG provedení,“ slibuje Štěpán Ševčík, ředitel společnosti ČSAD Střední Čechy.

Dopravce pomáhá studentům

Firma spolupracuje se SOŠ a VOŠ v Roudnici nad Labem v rámci odborné přípravy studentů, s ČVUT v rámci účasti na seminářích a diplomových prací, s ČČK v rámci propagace bezplatného dárcovství a s ÚJV v Řeži nad koncepcí nových technologií v rámci alternativních paliv.

Statistika za rok 2018

Řidiči ČSAD Střední Čechy za rok 2018 ujeli na všech linkách celkem 10 420 439 km a spotřebovali 3 140 293 l nafty a 129 362 kg zemního plynu.

Zajímavosti z ČSAD Střední Čechy v číslech

ČSAD Střední Čechy zajišťuje přepravu osob už od roku 1999. Firma nabízí práci i v rámci DPP, což může být vhodné například i pro důchodce.

V systému PID zajišťuje firma 43 linek a dalších 10 linek v rámci pravidelné autobusové dopravy. Dále nabízí i smluvní a nepravidelnou dopravu, zejména pro firmy a školy. Na autobusech i autobusových nádražích poskytuje reklamní plochy a je partnerem řady obcí v rámci projektů z evropských fondů.

Firma má 245 zaměstnanců a 191 autobusů, v současnosti 22 kloubových autobusů a pět 14,5 m nízkopodlažních autobusů. V současné době je ve vozovém parku 5 továrních značek autobusů (IVECO, SOR, Solaris, MAN a Mercedes). Podíl klimatizovaných autobusů se pohybuje na úrovni 35 % a nízkopodlažních vozidel dosahuje cca 55 %. Ročně najedou více než 10 milionů kilometrů a denně přepraví 40 tisíc cestujících. V loňském roce firma přepravila přes 16 milionů cestujících.

O dění ve firmě se každý druhý měsíc mohou zaměstnanci dočíst v informačním Zpravodaji. Ve stejné frekvenci se uskutečňují pravidelné schůzky vedení firmy se zástupci řidičů, vedoucími kolon (tedy jednotlivých oblastí regionu), kde se nejen hodnotí uplynulé období a plán na další měsíce, ale řeší se i záležitosti spojené s každodenním provozem.

Bližší informace o nabízené pracovní pozici řidiče autobusů získáte u pana Trochty na telefonním čísle 326 911 522, u pana Jakoubka na čísle 315 671 659 nebo na adrese ČSAD Střední Čechy, a. s. Více o dopravci včetně náborového videa najdete na www.csad-sc.cz.

  • Nejčtenější

Sledujte aukční událost roku umění v Mánesu

V pražské výstavní síni Mánes se dne 20. října 2019 od 14 hodin uskuteční prestižní aukce uměleckých děl, kterou pořádá...

HANÁK INTERIOR CONCEPT

Dokonale sladěný interiér od jediného výrobce díky HANÁK INTERIOR CONCEPT. Výroba veškerého nábytku v interiéru...

Nakupujte s nEKOnečným sáčkem. Budoucnost máme ve svých rukou

Při nákupu ovoce, zeleniny spotřebuje zákazník několik mikrotenových sáčků, které po prvním použití většinou vyhodí....

5 věcí, které potřebujete pro úspěšný rozjezd startupu

Startup můžete řídit i doma z obýváku. Máte dobrý nápad, začínáte s podnikáním a přemýšlíte, jaké nástroje, technologie...

Investice do zlata? Ideální řešení před finanční krizí

Z aktuálního stavu ekonomiky je patrné, že se brzy dočkáme další hospodářské krize. Momentálně nedokážeme předpovědět,...

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

  • Další z rubriky

Jak třídit, když barevný kontejner chybí? Poradí návodná samolepka

Modrý kontejner používat na třídění papíru, žlutý na plasty, zelený na sklo, oranžový na nápojový karton, hnědý na...

GETBERG zaplňuje mezery na trhu s bydlením

Ceny nemovitostí neustále rostou, lidé se stěhují z Prahy do jejího okolí, které nabízí snadnou dopravu do centra města...

Evropské projekty v Normální škole

Jsme taková obyčejná, normální základka na okraji Kladna. Naši žáci jsou obyčejní kluci a holky z Kladna a okolí, každý...

5 věcí, za které by vás nenapadlo utratit čtvrt milionu

Peníze jsou věčným celospolečenským tématem. Říká se, že jsou naší radostí i starostí; dobrým sluhou, ale špatným...

Najdete na iDNES.cz