Chcete topit efektivně a zdravě? Zkuste topení z přírodního kamene

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Sálavé teplo je nejen příjemné, ale také pozitivně působí na lidský organismus. Topení z přírodního kamene právě toto teplo vyzařuje, krásně vypadá a navíc šetří vaši peněženku. Zapomeňte na revize a čištění komínů a vyhřívejte se zdravěji a levněji.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Chcete topit efektivně a zdravě? Zkuste topení z přírodního kamene | foto: eurotop in s.r.o.

Teplo jako z kachlových kamen, ale bez nepořádku okolo

Můžete se setkat s mylným názorem, že vytápění přírodním kamenem funguje jako přímotop nebo elektrická kamna. Pravda je taková, že topení z přírodního kamene využívá jeho vynikajících schopností teplo akumulovat a poté dlouhodobě vyzařovat.

Chcete topit efektivně a zdravě? Zkuste topení z přírodního kamene

A jak to tedy funguje? Do kamene jsou zafrézované topné kabely, které kámen nahřívají. Za necelou půlhodinu se kámen nahřeje na 60°C. Vytápění prostoru funguje na základě dlouhovlnného tepelného záření, podobně jako u kachlových kamen. To znamená, že příjemné sálavé teplo je v místnosti rovnoměrně rozloženo – mezi podlahou a stropem je rozdíl maximálně 3°C.

Topení pro zdraví – vhodné také pro astmatiky či alergiky

Kámen sám o sobě působí na lidský organismus blahodárně, pomůže například odstranit v těle bloky, které brání průtoku energie, posiluje duševní rovnováhu a citovou vyváženost. Topení je vhodné pro alergiky, astmatiky, lidi s dýchacími potížemi a pro novorozence. Při provozu totiž nevzniká téměř žádná cirkulace vzduchu, která s sebou jinak přináší víření prachu a alergenních látek. A aby toho nebylo málo, přírodní kámen udržuje konstantní vlhkost v místnosti 52 až 58%, nevysušuje pokožku ani vzduch a nespaluje kyslík.

Topení, které nezatíží vaši peněženku

Chcete topit efektivně a zdravě? Zkuste topení z přírodního kamene

Chcete ročně při topení ušetřit na nákladech 20 až 30%? Topení z přírodního kamene je oproti klasickým přímotopům energeticky mnohem úspornější. Lze jej připojit na 20hodinový nízký tarif a celá domácnost je pak měřena v této sazbě. Pokud byste raději konkrétní čísla, neváhejte se obrátit na společnost eurotop in, která se výrobou topení z přírodního kamene zabývá již více než 13 let. Tady vám vypočítají provozní náklady, takže už předem budete vědět, kolik ročně zaplatíte. Pro všechny zákazníky platí, že mají dovoz a montáž ZDARMA a na topné těleso z přírodního kamene je poskytována záruka 14 let.

Krásný a funkční doplněk vašeho interiéru

Topení z přírodního kamene má ještě další výhodu – představuje krásný kousek přírody, který vynikne v každém interiéru. Ve vzorkové prodejně eurotop in ve Kdyni si můžete vybrat z velkého množství druhů kamenů. Zvolit si můžete jak barvu, tak i tvar či kresbu kamene a to tak, aby dokreslil vzhled vašeho obydlí přesně dle vašich představ. Přírodní mramory a žuly pocházejí z Řecka, Itálie, Indie nebo Jižní Ameriky.

Chcete topit efektivně a zdravě? Zkuste topení z přírodního kamene
Chcete topit efektivně a zdravě? Zkuste topení z přírodního kamene

„Každému se budeme individuálně věnovat přímo v naší firmě, která sídlí ve Kdyni v Nádražní ulici (u autobusového nádraží). Na setkání se zákazníky jsme si vyhradili každý pátek od 8 do 12 hodin a od 13 do 16 hodin. Jindy nás zastihnete na telefonu nebo nám můžete poslat e-mail,“ říká jeden z majitelů společnosti Jiří Janoušek.

Více informací hledejte na www.eurotopin.cz

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Vědci zjistili, kdy je nejlepší čas pro pauzu na kafe

Vědci zjistili, kdy je nejlepší čas pro pauzu na kafe

Také si dáváte první kafe v práci hned po ránu? Tak si běžte k nadřízeným pro pochvalu. Vědci právě prokázali, že jste...

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Pokud se zajímáte o dřevostavby, možná vás bude zajímat, jak vlastně moderní dřevostavba vzniká, a pokud si ji...

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Krátké a pravidelné pauzy na kafe jsou v mnoha zemích samozřejmostí. Jako třeba „fika“. Švédská pauza na kafe, která je...

Jak pronajmout byt bez starostí? Záda vám kryje služba StálýNájem.cz

Jak pronajmout byt bez starostí? Záda vám kryje služba StálýNájem.cz

Potíže s neplatiči nájemného a jejich časté střídání v bytě, devastace nemovitosti a s tím související finanční ztráty...

Bydlení ve Vochově - venkovský klid a Plzeň na dosah

Bydlení ve Vochově   - venkovský klid a Plzeň na dosah

Plzeň jako čtvrté největší město republiky přináší spoustu pracovních příležitostí a patří k sídlům, která nabízejí...

Další z rubriky

Do přírody odpad nepatří. Má své místo v určených kontejnerech

Do přírody odpad nepatří! Má své místo v kontejnerech: barevných a směsných

Tříditelný odpad do barevných kontejnerů nebo menších nádob, směsný do černé popelnice. Tyto zásady jsou již samozřejmé...

Stovky žen vyrazí v červnu na golfová hřiště. Přidáte se?

Stovky žen vyrazí v červnu na golfová hřiště. Přidáte se?

Přes třicet golfových resortů a klubů po celé České republice se přihlásilo k tradiční akci Women’s Golf Day, která se...

Jak zvolit vysokou školu, abyste uspěli na trhu práce i po roce 2030?

Jak zvolit vysokou školu, abyste uspěli na trhu práce i po roce 2030?

Jste rodiči středoškoláků a chcete udělat pro své děti to nejlepší? Hledáte cestu, jak vybrat vzdělání, které zajistí...

Najdete na iDNES.cz