Doporučujeme

Červen měsíc audioknih vrcholí. Bestsellery Audioteky za polovinu

Červen měsíc audioknih vrcholí. Bestsellery Audioteky za polovinu | foto: archiv Audioteka CZ

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Červen měsíc audioknih vrcholí. Bestsellery Audioteky za polovinu

Audioknihy jsou ideálním parťákem na dovolenou. V nabídce Audioteky najdete přes 6 500 titulů pro malé i velké posluchače. Ty nejžádanější teď navíc pořídíte s mimořádnou 50% slevou v rámci akce Červen měsíc audioknih.

Obliba audioknih v Česku roste. Skvěle zabaví děti během dlouhých cest, zrelaxují vás po celodenním výletě, ale také zpříjemní lenošení u vody. Jen za posledních pět let stoupl zájem o příběhy Audioteky o 170 %. Především díky rozrůstající se nabídce a špičkové kvalitě děl. Audioknihy namlouvají uznávaní interpreti a herci jako například Ivan Trojan, Vanda Hybnerová, Pavel Rímský nebo Jiří Lábus. U každého titulu přitom najdete ukázku nebo až 50minutovou kapitolu k poslechu zdarma, abyste si byli ještě před zakoupením jisti, že vám konkrétní zpracování vyhovuje.

Pohodlný poslech umožňuje aplikace Audioteka, která má řadu užitečných funkcí. Například s podporou Apple Car Play a Android Auto si příběhy dopřejete v bezpečí za volantem auta. V aplikaci lze také zrychlovat přehrávání nebo nastavit režim spánku pro automatické vypínání a zapínání poslechu.

Červen měsíc audioknih vrcholí. Bestsellery Audioteky za polovinu

Stovky audioknih za polovinu jen do 30. června

Ať už vyhledáváte populárně naučná díla, detektivky, romantické příběhy, nebo historické romány, teď máte skvělou příležitost vybavit se na dovolenou audioknihami přesně podle vašeho gusta. Audioteka se totiž čtvrtým rokem připojuje k akci Červen měsíc audioknih, v jejímž rámci nabízí stovky bestsellerů s 50% slevou. Svou audio knihovničku můžete rozšířit i o naše letní tipy, které bodují v žebříčku nejoblíbenějších titulů sezóny:

Sarah Vaughanová: Anatomie skandálu

Pusťte si do uší thriller na choulostivé téma. Když je bohatý a vlivný James obviněn z dávného zločinu, manželka Sophie se postaví na jeho stranu. Na opačné straně barikády je právnička Kate, která chce odhalit pravdu o tragédii. Jak tento souboj dopadne? Zvítězí opět svět mocných nad spravedlností? A je možné, že ani po 12 letech manželství svého partnera neznáte...? Příběhem Anatomie skandálu provází Alžběta Mahdalová, Josef Kaluža, Pavla Gajdošíková a další.

Červen měsíc audioknih vrcholí. Bestsellery Audioteky za polovinu

Tymothy Snyder: Cesta k nesvobodě

Rusko vede kybernetickou válku v Evropě a USA, využívá k tomu svých nových spojenců mezi nacionalisty, radikály a oligarchy. Demokratické instituce ztrácejí na důvěryhodnosti – výsledkem jsou brexit, Donald Trump, vzestup populismu a čím dál zranitelnější západní společnost. Autor knihy Cesta k nesvobodě na základě velkoryse pojatého výzkumu i posledních událostí na geopolitické scéně ukazuje na podstatu hrozeb. Jeho ohromující svědectví o vzestupu autoritářství namluvil Jiří Dvořák.

Červen měsíc audioknih vrcholí. Bestsellery Audioteky za polovinu

Richard Askwith: Nezlomná

Československo, říjen 1937. Do Pardubic se sjíždějí davy na Velkou pardubickou, nejprestižnější dostihovou událost roku. Nacistické Německo sem vysílá své elitní žokeje, místní ani nedoufají, že by je mohli zastavit. Ale je tu ještě jedna jezdkyně, hraběnka Lata Brandisová...Příběh Nezlomná o odvážné ženě, která způsobila skandál a stala se nadějí národa v hodině temna, vypráví Antonín Navrátil.

Červen měsíc audioknih vrcholí. Bestsellery Audioteky za polovinu

Rudyard Kipling a další: Příběhy zvířátek

Náš poslední tip patří dobrodružstvím z říše zvířat, které jsou tím nejlepším z pokladnice klasických pohádek od autorů Rudyarda Kiplinga, Jamese Baldwina a D. G. Mukerjiho. Vyprávění jsou inspirována bájemi i zázraky přírody, popisují kouzlo přátelství a neuvěřitelných okamžiků. Chcete vědět, proč má leopard skvrny nebo jak spolu souvisejí kůň a olivový strom? Pro Audioteku namluvil nezaměnitelným hlasem Jiří Lábus.

Červen měsíc audioknih vrcholí. Bestsellery Audioteky za polovinu

Kompletní nabídku akčních titulů najdete na www.audioteka.cz

Červen měsíc audioknih vrcholí. Bestsellery Audioteky za polovinu
  • Nejčtenější

KAY River Lofts je zkolaudován

Kancelářská oáza na pražském Chodově