Doporučujeme

Červen měsíc audioknih: Audioteka nabízí bestsellery s 50% slevou

Červen měsíc audioknih: Audioteka nabízí bestsellery s 50% slevou | foto: AUDIOTÉKA.CZ s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Červen měsíc audioknih: Audioteka nabízí bestsellery s 50% slevou

Plánujete si na dovolené konečně užít všechny romány, detektivky a skutečné příběhy? Netahejte s sebou kufr navíc. Pořiďte si je v audio provedení a budete je mít stále po ruce. Díky Audioteka.cz ušetříte nejen místo, ale i peníze. Do konce června můžete vybírat ze stovek atraktivních titulů za poloviční cenu.

Příběhy Audioteky, největší tuzemské platformy s audioknihami, vám zpříjemní cestu za vytouženým odpočinkem. Zabavte děti v autě nebo letadle poslechem nadčasových hitů, jakými jsou Mary Poppinsová a Fimfárum Jana Wericha. Zaručeně u nich uspějete i s Nesmrtelnou tetou v podání legendární Jiřiny Bohdalové. Sami můžete jízdu po dálnicích využít k seberozvoji nebo rozplétání příběhů založených na skutečných událostech. Relax u vody si zpestřete pořádným thrillerem a ve své audio knihovničce zapátrejte i večer, když budete v plném hotelovém pokoji potřebovat trochu klidu sami pro sebe.

Nabídka Audioteky zahrnuje přes 6 500 titulů různých žánrů a autorů. Příběhy namlouvají zkušení interpreti a známí herci jako například Ivan Trojan, Vanda Hybnerová nebo Igor Bareš. U každého titulu přitom najdete ukázku nebo až 50minutovou kapitolu k poslechu zdarma, abyste se ještě před zakoupením přesvědčili, že vám zpracování vyhovuje.

Snadno vybírat, stahovat a přehrávat můžete v přehledné aplikaci Audioteka. Díky podpoře Apple Car Play a Android Auto si audioknihy vychutnáte v bezpečí i za volantem auta. V aplikaci lze také zrychlovat přehrávání, posouvat příběh libovolně po časové ose, nebo dokonce nastavit režim spánku pro automatické vypínání a zapínání poslechu.

V červnu stovky audioknih za polovinu

Již čtvrtým rokem se Audioteka připojuje k akci Červen měsíc audioknih, jejímž iniciátorem je americká Asociace vydavatelů audioknih (APA). Opět si tak můžete rozšířit svou audio knihovničku za zvýhodněných podmínek. Až do konce června bude Audioteka nabízet každý týden stovku tuzemských i zahraničních bestsellerů s 50% slevou. Za polovinu si pořídíte i některý z našich letních tipů:

Agatha Christie: Černá káva

Červen měsíc audioknih: Audioteka nabízí bestsellery s 50% slevou

Královna detektivek proslula nejen jako autorka próz, ale také divadelních her. Dramatizaci Černá káva dominuje postava Hercula Poirota a tentokrát jde o ničivou výbušninu. Svérázný detektiv ji má převézt do Londýna, ale než se naděje, nevyšetřuje jen krádež, ale rovnou vraždu. Namluvila Daniela Kolářová a další.

John Perkins: Zpověď lovce ekonomik

Víte, proč se vedou války a probíhají revoluce? Bývalý „lovec ekonomik” John Perkins odkrývá pravdu o zákulisí současné geopolitické krize. Hlavní roli tu hrají placení profesionálové, kteří přelévají biliony dolarů od Světové banky, Americké agentury pro zahraniční rozvoj a dalších organizací zahraniční „pomoci“ do sejfů korporací a kapes bohatých rodinných klanů. 13. komnatu amerického establishmentu otevírá světový bestseller v podání Zbyška Horáka.

Červen měsíc audioknih: Audioteka nabízí bestsellery s 50% slevou

Arto Paasilinna: Komu není shůry dáno, dlouho duchem nebude

Poslední tip patří veselému příběhu o vážných věcech, který vám pořádně rozvibruje bránici. Mladého novináře přejede auto. Zemře, ale vzápětí se probudí jako duch. S živými lidmi už rozmlouvat nemůže, zato dokáže číst jejich myšlenky, a také se zamilovat. Jeho vyvolená ale musí předtím zemřít. Audiokniha Komu není shůry dáno, dlouho duchem nebude je plná groteskních příhod, dobrodružství a dalekých i blízkých cest. Poslech vyšperkovává interpretace Otakara Brouska mladšího.

Červen měsíc audioknih: Audioteka nabízí bestsellery s 50% slevou

Více na www.audioteka.cz